Hlavné menu
Produkty v košíku

Lapače a odpudzovače

Škodce vedia byť veľmi nebezpečné pre Vašu záhradu. Z tohto dôvodu by ste sa mali pred nimi chrániť kvalitnými produktmi a prípravkami, ktoré Vám ponúkame v našom internetovom obchode. Pokiaľ si chcete dopriať príjemný oddych v záhrade bez lietajúceho hmyzu a komárov, tak Vám odporúčame našu sieťku proti hmyzu.
Alum USB lapač hmyzu, čierny Chcete sa konečne zbaviť komárov vo svojom dome? Ochráňte seba a svoju rodinu pred otravným uhryznutím bezpečným a jednoduchým spôsobom pomocou dokonalej LED lampy proti komárom. Komáre môžete odstrániť 4 jednoduchými krokmi. Zapnite lampu, svetlo pritiahne hmyz, zab..
10,60€
Cena bez DPH:8,83€
Bikit Monster náramok odpudzujúci komáre a škodcov Každé leto vás zaujíma, ako efektívne a prirodzene chrániť svoje dieťa pred nepríjemným uštipnutím komárom a iným hmyzom? Nechcete používať zbytočné chemikálie alebo sa bojíte alergických reakcií? Náramok proti hmyzu je dokonalým riešením - pre d..
2,80€
Cena bez DPH:2,33€
Elektrická mucholapka - lapač hmyzu Bezsenným nociam kvôli bzučiacim a večne hladným komárom konečne odzvoní! Zatočte raz a navždy s otravnými komármi, osami a iným hmyzom. Táto nevinne vyzerajúca raketa obsahuje mucholapku s elektrickým výbojom, ktorý okamžite usmrtí nepríjemný hmyz. Táto prakt..
4,40€
Cena bez DPH:3,67€
  Elektrický odpudzovač hlodavcov a hmyzu   Ultrazvukový odpudzovač hmyzu je účinný spôsob, ako sa zbaviť potkanov, myší, švábov, pavúkov, chrobákov, múch, komárov a iné nepríjemné hávede z Vášho domova. Nepotrebujete batérie a nie je potrebné udržiavať zariadenie! Prístroj taktiež..
2,70€
Cena bez DPH:2,25€
Elektrický odpudzovač hlodavcov a hmyzu 3v1 Chráňte svoj domov a chráňte ho pred škodcami pomocou nového elektrického odpudzovaču 3v1. Funguje na báze elektromagnetických vĺn, ultrazvukových vĺn, modrého svetla. Tento odpudzovač do zásuvky je jednoduchý a efektívny spôsob odpudzovania hlodavcov a..
11,40€
Cena bez DPH:9,50€
Elektrický odpudzovač hlodavcov a hmyzu KE-630E Zariadenie na odpudzovanie hmyzu a hlodavcov sa bude skvele hodiť v každom dome, pivnici aj na terase. Odpudzovač účinne odpudzuje myši, potkany a iné hlodavce, pričom zostáva úplne bezpečný pre ľudí. Zariadenie vysiela ultrazvukové signály s premen..
5,40€
Cena bez DPH:4,50€
Elektrický odpudzovač hlodavcov a hmyzu KE-635E Zariadenie na odpudzovanie hmyzu a hlodavcov sa bude skvele hodiť v každom dome, pivnici aj na terase. Odpudzovač účinne odpudzuje myši, potkany a iné hlodavce, pričom zostáva úplne bezpečný pre ľudí. Zariadenie vysiela ultrazvukové signály s premen..
12,70€
Cena bez DPH:10,58€
Elektronická lampa proti komárom a muchám Ľahko použiteľná lampa na hubenie hmyzu! Stačí ju len zapojiť do elektrickej zásuvky a prístroj účinne zlikviduje hmyz v jej blízkosti! Je dokonalým riešením v otvorených alebo vzdušných miestnostiach, kde nám hmyz nedovolí spať a pokojne fungovať. Rýchlo..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Elektronický odpudzovač zvierat - zvukový a svetelný Elektronický odpudzovač vtákov, mačiek, psov, kún, zajacov a iných voľne žijúcich zvierat. Keď sa akékoľvek zviera priblíži k oblasti, kde pracuje PIR detektor, odpudzovač sa automaticky zapne a na krátky čas vydá hlasné zvuky dravca a záblesky..
21,40€
Cena bez DPH:17,83€
Flies-Away biologická pasca na lietajúci hmyz V záhrade, v okolí domu, altánku a na terase je hmyz poriadny neprajník. Pasca výrazne zníži ich počet vo vašom okolí. Novinka na trhu je úspešne testovaná západoeurópskymi krajinami. Jedna pasca počas sezóny výrazne znižuje počet hmyzu v prostredí. ..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
LED solárny odpudzovač zvierat Odpudzovač zvierat fungujúci vydávaním hlasných napodobenín výstrelu z pušky, štekajúceho psa, či hlasu orla. Vydávané zvuky sú veľmi rušivé, a preto zver účinne odradia bez toho, aby ublížili. Zariadenie sa spustí, keď je zviera detekované snímačom pohybu. Po 5 sek..
29,00€
Cena bez DPH:24,17€
  Lepiaca pasca na myši 24 cm   Výhody nie je toxický priateľský k životnému prostrediu pasca sa dá ľubovoľne modelovať a ohýbať veľmi jednoduché nastavenie aj tam, kde klasická pasca nebude fungovať (napr. v aute) lepidlo má priťahujúce vlastnosti. Silné a nevysychajúce l..
0,60€
Cena bez DPH:0,50€