Hlavné menu
Produkty v košíku

Odpudzovače, plašiče, pasce

Už žiadne starosti s nechcenými návštevníkmi vo vašej záhrade! Ak vaša krásna záhrada láka nielen vás a vašich priateľov, ale aj nežiadaných hostí, z našej širokej ponuky si vyberiete produkt presne podľa vašich potrieb. Naše... Pokračovať
20 x Lepiaca pasca na myši 31 cm Výhody nie je toxický priateľský k životnému prostrediu pasca sa dá ľubovoľne modelovať a ohýbať veľmi jednoduché nastavenie aj tam, kde klasická pasca nebude fungovať (napr. v aute) lepidlo má priťahujúce vlastnosti. Silné a nevysychajúce lepidlo znamená, že..
26,00€
Cena bez DPH:21,67€
20 x Lepiaca pasca na myši 24 cm Výhody nie je toxický priateľský k životnému prostrediu pasca sa dá ľubovoľne modelovať a ohýbať veľmi jednoduché nastavenie aj tam, kde klasická pasca nebude fungovať (napr. v aute) lepidlo má priťahujúce vlastnosti. Silné a nevysychajúce lepidlo znamená, že..
22,00€
Cena bez DPH:18,33€
Drevená pasca na myši Wood, 100 x 45 mm, 6 ks Ide o klasickú drevenú sklápaciu pascu na myši s bukovou základňou. Pasca na myši ponúka praktický odchyt myší a ďalších menších hlodavcov. Funguje na klasickom princípe a je vyrobená z dreva. Žiadne myši váš už nebudú obťažovať. Pasce je nutné priebežne..
1,30€
Cena bez DPH:1,08€
Flies-Away biologická pasca na lietajúci hmyz V záhrade, v okolí domu, altánku a na terase je hmyz poriadny neprajník. Pasca výrazne zníži ich počet vo vašom okolí. Novinka na trhu je úspešne testovaná západoeurópskymi krajinami. Jedna pasca počas sezóny výrazne znižuje počet hmyzu v prostredí. ..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Kovová pasca na myši Metal, 95 x 50 mm, strieborná farba Ide o klasické sklápacie pasce na myši v kovovom prevedení. Pasca na myši ponúka praktický odchyt myší a ďalších menších hlodavcov. Funguje na klasickom princípe a je vyrobená z kovu. Žiadne myši vás už nebudú obťažovať. Pasce je nutné priebež..
0,80€
Cena bez DPH:0,67€
Kovová pasca na potkany Rat, 165 x 90 mm, strieborná farba Ide o klasické sklápacie pasce na potkany v kovovom prevedení. Pokiaľ sa vo vašej pivnici či v blízkosti domu pohybujú potkany, pasca vám prináša efektívne riešenie na ich odchyt. Vyrobená je z veľmi odolného kovu a vybavená je držiakom na n..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Krieda na mravce Formitox Predstavujeme revolučnú Protimravcovú Kriedu od renomovaného výrobcu, ktorá prináša zázračné riešenie na likvidáciu mravcov, kdekoľvek ich potrebujete odstrániť. S hmotnosťou len 8 g, táto krieda je majstrom v jednoduchosti a účinnosti, navrhnutá tak, aby priniesla pokoj do..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€
Lapač hmyzu Frutaband, lepiaci pás na ochranu stromov, 150 x 500 mm, 4ks Lapač hmyzu na ochranu ovocných a okrasných drevín Lapač hmyzu vo forme lepiaceho pásu slúži na sledovanie výskytu záhradných škodcov. Jednostranný lepivý pás jednoducho obtočíte okolo kmeňa stromu. Je určený najmä na mravce, p..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
Lapač lezúceho hmyzu GlueBook Predstavujeme GlueBook, inovatívnu lepovú pasca v elegantnom tvare knihy, ktorá predstavuje konečné riešenie vášho boja proti lezúcemu hmyzu a škodlivým organizmom, ktorí sa nevítane zdržujú vo vašich domovoch, kuchyniach, jedálňach či skladoch. GlueBook je navrhnutý ta..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Lapač ovocných mušiek FLY STICK Predstavujeme vám FLY STICK – váš nový nezastupiteľný pomocník v boji proti ovocným muškám a inému lietajúcemu hmyzu, ktorý prináša inovatívny prístup k udržiavaniu vašej domácnosti, verandy či záhrady v perfektnej čistote. Tento šikovný lapač, navrhnutý pre efektívne..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Lapač švábov a lezúceho hmyzu InsectBand Vitajte vo svete, kde sa starosti so švábmi a lezúcim hmyzom rozplývajú ako dym. Predstavujeme vám InsectBand, majstrovské dielo v oblasti domácej ochrany, ktoré prináša pokoj a bezpečie do vašich domovov, kuchýň, jedální a skladových priestorov. Tento inovat..
0,90€
Cena bez DPH:0,75€
Lepiace pásiky ArboBand na ochranu stromov a rastlín, biele, 5ks Sada 5 ks pásikov zlepených navzájom k sebe, kde 3 lepia obojstranne a 2 majú lepidlo len z jednej strany. Lepiace pásiky sa vešajú do blízkosti rastlín alebo priamo na rastliny a stromy. Použitie je možné ako v interiéroch a skleníkoc..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€