Hlavné menu
Produkty v košíku

Odpudzovače, plašiče, pasce

Už žiadne starosti s nechcenými návštevníkmi vo vašej záhrade! Ak vaša krásna záhrada láka nielen vás a vašich priateľov, ale aj nežiadaných hostí, z našej širokej ponuky si vyberiete produkt presne podľa vašich potrieb. Naše... Pokračovať
Lepiaci pás na potravinové mole FeroBand Tento produkt je špeciálne navrhnutý, aby poskytoval spoľahlivú ochranu vašich vnútorných priestorov pred neželanými potravinovými moľami. S FeroBand, vybaveným vysoko efektívnym feromónom, sa stáva ochrana pred škodcami nielen účinná, ale aj jednoduchá a nen..
0,70€
Cena bez DPH:0,58€
Lepiaca pasca na myši 24 cm Výhody nie je toxický priateľský k životnému prostrediu pasca sa dá ľubovoľne modelovať a ohýbať veľmi jednoduché nastavenie aj tam, kde klasická pasca nebude fungovať (napr. v aute) lepidlo má priťahujúce vlastnosti. Silné a nevysychajúce lepidlo znamená, že chyt..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€
Kovová pasca na myši Metal, 95 x 50 mm, strieborná farba Ide o klasické sklápacie pasce na myši v kovovom prevedení. Pasca na myši ponúka praktický odchyt myší a ďalších menších hlodavcov. Funguje na klasickom princípe a je vyrobená z kovu. Žiadne myši vás už nebudú obťažovať. Pasce je nutné priebež..
12,80€
Cena bez DPH:10,67€
20 x Lepiaca pasca na myši 31 cm Výhody nie je toxický priateľský k životnému prostrediu pasca sa dá ľubovoľne modelovať a ohýbať veľmi jednoduché nastavenie aj tam, kde klasická pasca nebude fungovať (napr. v aute) lepidlo má priťahujúce vlastnosti. Silné a nevysychajúce lepidlo znamená, že..
26,00€
Cena bez DPH:21,67€
Plastová pasca na myši Mouse Trap, zelená, 2 ks Plastová pasca na odchyt hlodavcov v pivniciach, podkroviach a iných tmavých miestach. Pasca sa jednoducho natiahne, vloží sa návnada a je pripravená na odchyt. Ako návnadu je možné použiť syr, salámu, slaninu, oriešky, prípadne aj sladko voňajúce potr..
2,10€
Cena bez DPH:1,75€
Plastová pasca na myši Mouse Trap, zelená, 1 ks Plastová pasca na odchyt hlodavcov v pivniciach, podkroviach a iných tmavých miestach. Pasca sa jednoducho natiahne, vloží sa návnada a je pripravená na odchyt. Ako návnadu je možné použiť syr, salámu, slaninu, oriešky, prípadne aj sladko voňajúce potr..
12,80€
Cena bez DPH:10,67€
Flies-Away biologická pasca na lietajúci hmyz V záhrade, v okolí domu, altánku a na terase je hmyz poriadny neprajník. Pasca výrazne zníži ich počet vo vašom okolí. Novinka na trhu je úspešne testovaná západoeurópskymi krajinami. Jedna pasca počas sezóny výrazne znižuje počet hmyzu v prostredí. ..
6,90€
Cena bez DPH:5,75€
Kovová pasca na myši Metal, 95 x 50 mm, zlatá farba Ide o klasické sklápacie pasce na myši v kovovom prevedení. Pasca na myši ponúka praktický odchyt myší a ďalších menších hlodavcov. Funguje na klasickom princípe a je vyrobená z kovu. Žiadne myši vás už nebudú obťažovať. Pasce je nutné priebežne ko..
13,30€
Cena bez DPH:11,08€
Lepidlo v spreji Vermifix, na ochranu stromov pred škodcami, 400 ml Lepidlo v spreji proti škodcom Lepidlo v spreji na ochranu stromov Vermifix zabraňuje lezúcim škodcom prenikať do korún stromov. Ľahko sa aplikuje, jednoducho nastriekate priamo na borku stromu zo vzdialenosti 5 až 10 cm v tenkej vr..
7,60€
Cena bez DPH:6,33€
Lapač hmyzu Frutaband, lepiaci pás na ochranu stromov, 150 x 500 mm, 4ks Lapač hmyzu na ochranu ovocných a okrasných drevín Lapač hmyzu vo forme lepiaceho pásu slúži na sledovanie výskytu záhradných škodcov. Jednostranný lepivý pás jednoducho obtočíte okolo kmeňa stromu. Je určený najmä na mravce, p..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
Solárny odpudzovač krtkov Mole, 1ks Likviduje Vám krtko alebo hraboš Vašu úrodu na záhradke? Odpudzovač krtkov a hrabošov Vás podobných ťažkostí zbaví. Je šetrný k prírode - neobsahuje žiadne chemikálie. Napájanie odpudzovača je z vstavaného solárneho článku, takže nepotrebujete žiadne batérie. Odpu..
8,90€
Cena bez DPH:7,42€
Odpudzovač holubov a vtákov, havranTento odpudzovač - plašič vtákov v podobe 3D modelu stojaceho havrana vyrobeného z plastu je výborným riešením pre odpudzovanie nežiaduceho vtáctva z balkónov, záhrad a podobne. Výborne odpudzuje vtáky ako holuby, škorce. Keďže veľkosť modelu je až 40 Špecifiká..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€