Hlavné menu
Produkty v košíku

Spotrebiče

Naša ponuka spotrebičov je vaším osobným centrom pre najnovšie a najpokročilejšie prístroje na trhu. Od moderných a elegantných sušičiek ovocia a zeleniny, pre uchovanie plodov z vašej úrody, cez bezdrôtové vysávače, až po... Pokračovať
Náhradná sada kefiek a filtrov pre iRobot Roomba Táto sada sa zmestí do mnohých modelov vysávačov iRobot Roomba. Medzi modely, s ktorými je sada kompatibilná patria: i7 i3+ (3550, 3558) i4+ (4550, 4552) i6+ (6550) i8+ (8550) e5 (5150) e6 (6198) j7+ (7550) séria I séria E séria J   Ne..
13,00€
Cena bez DPH:10,83€
Sada príslušenstva k vysávaču Xiaomi RoboRock XM-S70 Ak vlastníte niektorý z vysávačov RoboRock, ste na správnom mieste. Naša sada sa skladá z absolútne nevyhnutných náhradných dielov pre váš vysávač. V sade dostanete rotačnú hlavnú kefa, bočné kefy, HEPA filtre, návlek na mop, čistiacu kefku a skru..
14,90€
Cena bez DPH:12,42€
Sada príslušenstva pre iRobot Roomba XM Bags 8 s náhradnými vrecúškami Ak vlastníte niektorý z vysávačov iRobot Roomba, ste na správnom mieste. Naša sada sa skladá z absolútne nevyhnutných náhradných dielov pre váš vysávač. V sade dostanete 2 gumené kefy, 4 ks HEPA filter, 4ks rotujúca bočná kefa, 3..
16,80€
Cena bez DPH:14,00€
Sada príslušenstva pre iRobot Roomba XM Double 8 Ak vlastníte niektorý z vysávačov iRobot Roomba, ste na správnom mieste. Naša sada sa skladá z absolútne nevyhnutných náhradných dielov pre váš vysávač. V sade dostanete 4 ks gumovej kefy, 6 ks HEPA filter, 6 ks rotujúcej bočnej kefy, 6 ks skrutiek. ..
20,50€
Cena bez DPH:17,08€
Súprava príslušenstva Xiaomi Hoover UPOZORNENIE: Pred kúpou pozorne porovnajte rozmery jednotlivých častí našej súpravy s vaším vysávačom. Praktická sada Ak vlastníte niektorý z vysávačov značky Xiaomi, ste na správnom mieste. Naša súprava sa skladá z absolútne nevyhnutných náhradných dielov pre ..
15,00€
Cena bez DPH:12,50€
HEPA filter -motorový určený do vysávačov ITO GERMANY je nenahraditeľný pri vysávaní. Zachytáva všetky nečistoty, ktoré by ináč skončili vo vzduchu. Oceniť to môžu hlavne alergici, ktorí sú citliví na prach. Odporúča sa meniť oba filtre naraz (motorový cyklónový) Rozmery motorový filter: dĺžka :15..
2,80€
Cena bez DPH:2,33€
Sada filtrov pre robotické vysávače XIAOMI XM-V Tieto filtre sa jednoducho inštalujú a dokonale sa hodia k modelom čistiacich robotov Xiaomi uvedeným nižšie. Bez ohľadu na to, či ste skúsený používateľ alebo len začínate svoje dobrodružstvo s čistiacimi robotmi, výmena filtrov bude pre vás detsko..
9,00€
Cena bez DPH:7,50€
Sada príslušenstva pre iRobot Roomba Sada príslušenstva pre iRobot Roomba
Top
Sada príslušenstva pre iRobot Roomba Ak vlastníte niektorý z vysávačov iRobot Roomba, ste na správnom mieste. Naša sada sa skladá z absolútne nevyhnutných náhradných dielov pre váš vysávač. Sada obsahuje dva typy kief - 2 hlavné a 3 bočné. Okrem toho sú tu až 4 HEPA filtre a skrutky na pripevneni..
14,90€
Cena bez DPH:12,42€
Tlmiaca anti-vibračná podložka pod práčku Vlastnosti: vysoko kvalitný produkt anti-vibračná podložka je vhnodná pre práčku a iné podobné zariadenia použitie podložky zvyšuje stabilitu stroja, výrazne znižuje intenzitu hluku a vibrácií, predlžuje životnosť stroja rozmery: 593 x 447 x 6 mm f..
2,80€
Cena bez DPH:2,33€
Sada mopov pre robotické vysávače XIAOMI XM-WS7 Táto sada sa skladá z 5 náhradných mopov, navrhnutých špeciálne pre robota Xiaomi Roborock Robot. Každý mop je vyrobený z najkvalitnejších materiálov, ktoré zaisťujú vynikajúce výsledky čistenia. Vďaka svojej jedinečnej štruktúre a špeciálnym vláknam..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€
Sada príslušenstva pre robotické vysávače Xiaomi XM-SEV23 Ak vlastníte niektorý z Xiaomi vysávačov, ste na správnom mieste. Naša súprava obsahuje absolútne nevyhnutné náhradné diely pre váš vysávač. Sada obsahuje 1 hlavnú rotačnú kefu, 2 bočné kefy a 2 podložky. Navyše v našej sade získate ďalšie 2 ..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€
Sada príslušenstva pre robotické vysávače XIAOMI XM-6 Ak vlastníte niektorý z Xiaomi vysávačov, ste na správnom mieste. Naša súprava obsahuje absolútne nevyhnutné náhradné diely pre váš vysávač. Sada obsahuje dva typy kief - 1 hlavnú a 2 bočné. Okrem toho sú tu 2 HEPA filtre a hrebeň na čistenie ..
6,40€
Cena bez DPH:5,33€