Hlavné menu
Produkty v košíku

Domáce spotrebiče

Antibakteriálny vysávač na roztoče a baktérie + ultrafialové svetlo s teleskopickou rúčkou ITO Germany 400W Bežne si to neuvedomujeme ale noc po noci zdieľame svoju posteľ s miliónmi roztočov a baktérií.  Bohužiaľ nepomáha ani ak pravidelne meníme posteľnú bielizeň. Roztoče sú nezvaní hostia v každe..
63,30€
Cena bez DPH:52,75€
Autovysávač Turbo YD-512 Nominálny výkon bol oproti predchodcom znížený a vyrobený podtlak sa zvýšil - vďaka čomu pomocou vysávača nevybijete autobatériu a sací výkon bude vyšší ako u vysávačov predchádzajúcej generácie. Káblový vysávač do auta s výkonom až 100W vám pomôže pohodlne a dôkladne vy..
37,80€
Cena bez DPH:31,50€
Bezdrôtový vysávač do auta 120W, čiernozelený Jeden z najsilnejších na trhu! Vysávač má výkon až 120W! Taký obrovský výkon v malom zariadení, produkt navyše nevyžaduje pripojenie k napájaciemu zdroju. Má vstavanú batériu, ktorá postačí na vyčistenie celého auta! Nemusíte riešiť zamotané káble a ..
32,50€
Cena bez DPH:27,08€
Bezdrôtový vysávač do auta 120W, čierny Jeden z najsilnejších na trhu! Vysávač má výkon až 120W! Taký obrovský výkon v malom zariadení, produkt navyše nevyžaduje pripojenie k napájaciemu zdroju. Má vstavanú batériu, ktorá postačí na vyčistenie celého auta! Nemusíte riešiť zamotané káble a rozmýš..
32,30€
Cena bez DPH:26,92€
Cyklónový vysávač Black & Decker DVJ 325 J Ruční vysavač s integrovaným Li-Ion akumulátorem Vám uľahčí upratovanie. Priehľadná nádoba na nečistoty bez vrecka uľahčuje kontrolu stavu naplnenia a jeho vyprázdnenie. Vďaka jeho konštrukcii má až o 10% väčší dosah ako iné ručné vysávače. Dizajn s..
46,90€
Cena bez DPH:39,08€
Elektrická sušička ovocia a zeleniny 400W Sušička má výkon až 400 W, čo umožňuje rýchle a efektívne sušenie húb, ovocia, zeleniny, bylín alebo dokonca mäsa, pri zachovaní až 97% vitamínov a minerálov. Zariadenie je moderné a má jedinečný elegantný dizajn, ktorý sa bude dokonale hodiť do exkluzívn..
58,20€
Cena bez DPH:48,50€
HEPA filter -motorový určený do vysávačov ITO GERMANY je nenahraditeľný pri vysávaní. Zachytáva všetky nečistoty, ktoré by ináč skončili vo vzduchu. Oceniť to môžu hlavne alergici, ktorí sú citliví na prach. Odporúča sa meniť oba filtre naraz (motorový cyklónový) Rozmery motorový filter: dĺžka :15..
2,80€
Cena bez DPH:2,33€
Hygienický antibakteriálny bezvreckový vysávač proti roztočom a baktériam s UV svetlom 600W Bežne si to neuvedomujeme ale noc po noci zdieľame svoju posteľ s miliónmi roztočov a baktérií.  Bohužiaľ nepomáha ani ak pravidelne meníme posteľnú bielizeň. Roztoče sú nezvaní hostia v každej domácnosti...
57,50€
Cena bez DPH:47,92€
Mechanická metla s otáčaním tela o 360 ° a nastaviteľnou rúčkou 3 v 1 Mechanická metla je vhodná na parkety, laminát, dlaždice či linoleum. Potrebujete rýchlo a jednoducho upratať koberec či podlahu? Nová a hlavne vynovená technológia pri práci nepotrebuje elektrickú zásuvku a dostane sa na veľmi..
19,00€
Cena bez DPH:15,83€
Mlynček na mäso de luxe 1800 - elektrický Hľadáte robustný a výkonný kuchynský mlynček? Potom vás iste nadchne všestranný mlynček na mäso de luxe 1800, ktorý predstavuje skvelého pomocníka do každej kuchyne. Môžete si pomocou neho vlastnoručne pripraviť chutné a čerstvé mäso aj klobásy. Výko..
58,30€
Cena bez DPH:48,58€
Nastaviteľný podstavec na kolieskach Na tejto prenosnej podložke môžete bez námahy prevážať širokú škálu predmetov po vašom dome. Nie všetky predmety, ktoré potrebujete presunúť, budú mať rovnakú veľkosť. Šírku a dĺžku môžete nastaviť pomocou spojovacích rúrok, ale ponechajte spojovacie rúrky v s..
6,90€
Cena bez DPH:5,75€
Podložka pod práčku 85x60x2 cm, modrá Hrubá antivibračná podložka pod práčku. Zvyšuje stabilitu práčky, znižuje nepríjemný hluk a eliminuje vibrácie. Predĺži životnosť práčky a upokojí susedov. Vyrobené z materiálu odolného voči vlhkosti. Protišmykový nášľap zabraňuje pohybu práčky. Vlastnost..
12,50€
Cena bez DPH:10,42€