Hlavné menu
Produkty v košíku

Pleťové gély

Gél - silný koncentrát s kyselinou hyaluronovou intenzívny proti starnutiu Gél - silný koncentrát s kyselinou hyaluronovou intenzívny proti starnutiu
-23 %
Gél silný koncentrát s kyselinou hyaluronovou intenzívny proti starnutiu Wellmaxx Hyaluron, 50mlHyaluron anti-age moist intense gel concentrate, 50 mlWellmaxx Hyaluron anti-age moist intense gel koncentrát je gél s vysokým obsahom kyseliny hyaluronovej.Gél je zdrojom kyseliny hyaluronovej, ktorú je ..
24,90€ 32,40€
Cena bez DPH:20,75€
Hyaluron gél s obsahom kyseliny hyalurónovej Hyaluron gél s obsahom kyseliny hyalurónovej
-23 %
Hyaluron gél 50ml okamžitý účinok a efekt !Hyaluron gél 50ml je kombinácia zmesi hyaluronanu sodného (nízko a vysokomolekulárneho) a minerálnych látok (napr. Calcium PCA na posilnenie ochrannej bariéry pokožky) na čo najúčinejšíe odstránenie vrások. Doležité zložky:Voda je na prvom mieste.Pentylene ..
8,90€ 11,60€
Cena bez DPH:7,42€
Hyaluron gél superkoncentrát Hyaluron gél superkoncentrát
-23 %
DEVEE Hyaluron gél SUPERKONCENTRÁT Pre krásnu pleť bez vrások a známok starnutia. Hyaluronan sodný, telu vlastná substancia, ktorá vás omladí o niekoľko rokov! Zmes vysoko a nízko-molekulárneho hyaluronanu sodného pre dosiahnutie trváceho efektu v hlbších a plytších štruktúrach ..
29,90€ 38,90€
Cena bez DPH:24,92€
Levandulová bylinná vazelína na suchú pokožku na ruky a nohy
-22 %
Levandulová bylinná vazelína na suchú pokožku na ruky a nohy 100ml Osvedčená masť s účinnými extraktmi Levandule pôsobí priaznivo na popraskanú a suchú pokožku na nohách a rukách. Osvedčuje sa pri starostlivosti o suchú pokožku diabetikov a priaznivo podporuje jej regeneráciu.   Špecifikácie:..
2,80€ 3,60€
Cena bez DPH:2,33€
Nechtíková bylinná vazelína na popraskanú a suchú pokožku
-23 %
Nechtíková bylinná vazelína na popraskanú a suchú pokožku 100ml Osvedčená masť s účinnými extraktmi Nechtíka lekárskeho pôsobí priaznivo na popraskanú a suchú pokožku. Je vhodná aj na pokožku v oblasti kŕčových žíl. Osvedčuje sa pri starostlivosti o suchú pokožku diabetikov a priaznivo podporu..
2,70€ 3,50€
Cena bez DPH:2,25€