Hlavné menu
Produkty v košíku

Pleťové gély

Pleťový gél je vhodný predovšetkým pre starostlivosť o problematickú pleť. Dokonale z nej odstráni všetky nečistoty. Gély osvieža a hydratujú pleť, zatiaľ čo rešpektujú potreby zmiešanej až mastnej pleti, zásobujú pleť vlhkosťou a pomáhajú vyrovnávať nadprodukciu mazu. Pleťové gély sa rýchlo vstrebávajú, zmatňujú pleť a zanechávajú ju jasnú a sviežu.
Gél - silný koncentrát s kyselinou hyaluronovou intenzívny proti starnutiu 75 ml Gél - silný koncentrát s kyselinou hyaluronovou intenzívny proti starnutiu 75 ml
-23 %
Gél silný koncentrát s kyselinou hyaluronovou intenzívny proti starnutiu Wellmaxx Hyaluron,Hyaluron anti-age moist intense gel concentrate, 75 mlWellmaxx Hyaluron anti-age moist intense gel koncentrát je gél s vysokým obsahom kyseliny hyaluronovej.Gél je zdrojom kyseliny hyaluronovej, ktorú je potre..
26,00€ 33,80€
Cena bez DPH:21,67€
Hyaluron gél s obsahom kyseliny hyalurónovej Hyaluron gél s obsahom kyseliny hyalurónovej
-23 %
Hyaluron gél 50ml okamžitý účinok a efekt !Hyaluron gél 50ml je kombinácia zmesi hyaluronanu sodného (nízko a vysokomolekulárneho) a minerálnych látok (napr. Calcium PCA na posilnenie ochrannej bariéry pokožky) na čo najúčinejšíe odstránenie vrások. Doležité zložky:Voda je na prvom mieste.Pentylene ..
8,90€ 11,60€
Cena bez DPH:7,42€
Hyaluron gél superkoncentrát Hyaluron gél superkoncentrát
-23 %
DEVEE Hyaluron gél SUPERKONCENTRÁT Pre krásnu pleť bez vrások a známok starnutia. Hyaluronan sodný, telu vlastná substancia, ktorá vás omladí o niekoľko rokov! Zmes vysoko a nízko-molekulárneho hyaluronanu sodného pre dosiahnutie trváceho efektu v hlbších a plytších štruktúrach ..
24,00€ 31,20€
Cena bez DPH:20,00€
Levandulová bylinná vazelína na suchú pokožku na ruky a nohy
-22 %
Levandulová bylinná vazelína na suchú pokožku na ruky a nohy 100ml Osvedčená masť s účinnými extraktmi Levandule pôsobí priaznivo na popraskanú a suchú pokožku na nohách a rukách. Osvedčuje sa pri starostlivosti o suchú pokožku diabetikov a priaznivo podporuje jej regeneráciu.   Špecifikácie:..
2,80€ 3,60€
Cena bez DPH:2,33€
Liftingový pleťový gél s kyselinou hyalurónovou
-24 %
Liftingový pleťový gél s kyselinou hyalurónovou, 50ml Liftingový pleťový gél s kyselinou hyalurónovou, s nízkomolekulárne kyselinou hyalurónovou pre redukciu vrások. Pre všetky typy pleti.   Použitie: Aplikujte 2x denne v oblasti tváre, pier a očí. Jemne vmasírujte, kým sa plne nevstrebe.    O..
4,50€ 5,90€
Cena bez DPH:3,75€
Nechtíková bylinná vazelína na popraskanú a suchú pokožku
-24 %
Nechtíková bylinná vazelína na popraskanú a suchú pokožku 100ml Osvedčená masť s účinnými extraktmi Nechtíka lekárskeho pôsobí priaznivo na popraskanú a suchú pokožku. Je vhodná aj na pokožku v oblasti kŕčových žíl. Osvedčuje sa pri starostlivosti o suchú pokožku diabetikov a priaznivo podporu..
4,50€ 5,90€
Cena bez DPH:3,75€
Ultrazvukový gél pod žehličku na vrásky 250g
-23 %
Ultrazvukový gél pod žehličku na vrásky 250g Ultrazvukový gél, ktorý je mimoriadne vhodný pod galvanickú, mikroprúdovú a ultrazvukovú žehličku na vrásky 250g. Tento jedinečný gél vám pomôže zvýšiť účinky kozmetického ošetrenia za pomoci žehličky.   V kozmetických salónoch sa používajú rôzne tech..
13,00€ 16,90€
Cena bez DPH:10,83€