Hlavné menu
Produkty v košíku

Chytré náramky

Chytré náramky, ktoré často prezývame ako fit náramky, športové náramky alebo inteligentné smart náramky sú jednoduchšou verziou smart hodiniek. Nahrádzajú krokomery a sú ideálne na monitorovanie vašej celodennej (športovej) aktivity alebo spánku.
Fitness hodinky Smartband M3 - čierne Fitness hodinky Smartband M3 - čierne
-23 %
Fitness hodinky Smartband M3 Športový náramok/hodinky M3 je určený pre meranie prejdenej vzdialenosti, počtu krokov, spálených kalórií, srdcového tepu a kvality spánku je skvelým pomocníkom nielen športovcom, ale aj tým, ktorí sa chcú dozvedieť informácie o svojej pohybovej aktivite. Náramok je i..
9,20€ 12,00€
Cena bez DPH:7,67€
Fitness hodinky Smartband V7 Plus Fitness hodinky Smartband V7 Plus
-23 %
Fitness náramok hodinky Smartband V7 Plus - červené Samrtband V7 Plus je perfektnou kombináciou hodiniek a multifunkčného inteligentného zariadenia. Má množstvo funkcií, ktoré sú užitočné pri každodennom fungovaní, ako aj pre ľudí, ktorí športujú. Hodinky Smartband sú veľmi praktické aj vďaka fu..
28,60€ 37,20€
Cena bez DPH:23,83€
Fitness náramok s teplomerom a 3 vymeniteľnými remienkami T2 Fitness náramok s teplomerom a 3 vymeniteľnými remienkami T2
-23 %
Fitness náramok s teplomerom a 3 vymeniteľnými remienkami T2 Najnovšia verzia dokonalého, multifunkčného športového smart náramku vytvoreného pre mužov a ženy. Ide o kombináciu elegancie a funkčnosti, ktorá bude fungovať ako na dennej báze, tak aj pri špeciálnych príležitostiach. Hodinky vám uľah..
26,60€ 34,60€
Cena bez DPH:22,17€
Fitness náramok, hodinky Smartband M6 + 2x náramok Fitness náramok, hodinky Smartband M6 + 2x náramok
-23 %
Fitness náramok, hodinky Smartband M6 + 2 x náramok VYLEPŠENÁ FUNKČNOSŤ čas a dátum alarm meranie pulzu meranie tlaku úroveň okysličenia krvi monitor spánku počítadlo kalórií počítadlo vzdialenosti (nie krokomer!) športové režimy výber dizajnu ciferníka z takmer 40 vzorov možnosť nahr..
9,70€ 12,60€
Cena bez DPH:8,08€
Fitness náramok, hodinky Smartband M6 + 3x náramok Fitness náramok, hodinky Smartband M6 + 3x náramok
-23 %
Fitness náramok, hodinky Smartband M6 VYLEPŠENÁ FUNKČNOSŤ čas a dátum alarm meranie pulzu meranie tlaku úroveň okysličenia krvi monitor spánku počítadlo kalórií počítadlo vzdialenosti (nie krokomer!) športové režimy výber dizajnu ciferníka z takmer 40 vzorov možnosť nahrať vlastnú fo..
10,30€ 13,40€
Cena bez DPH:8,58€
Smartband T3 - fitness náramok s meraním tepovej frekvencie Smartband T3 - fitness náramok s meraním tepovej frekvencie
-23 %
Smartband T3 - fitness náramok s meraním tepovej frekvencie Najnovšia verzia dokonalého multifunkčného športového smart náramku vytvoreného pre mužov a ženy. Ide o kombináciu elegancie a funkčnosti, ktorá bude fungovať ako na dennej báze, tak aj pri špeciálnych príležitostiach. Hodinky vám uľahčia k..
39,20€ 51,00€
Cena bez DPH:32,67€