Hlavné menu
Produkty v košíku

Pánske

Naša ponuka smart hodiniek pre pánov vám ponúka ideálnu kombináciu robustnosti, funkčnosti a štýlu. Bez ohľadu na to, či hľadáte hodinky pre každodenné nosenie, športové aktivity alebo outdoorové dobrodružstvá, v našom... Pokračovať
Silikónové SmartWatch hodinky F22, zelené Najnovšia verzia dokonalých, multifunkčných inteligentných hodiniek určených pre mužov spája eleganciu a funkčnosť, ktorá bude fungovať ako na dennej báze, tak aj pri špeciálnych príležitostiach. Hodinky vám uľahčia každodenné aktivity, pomôžu vám optimal..
19,00€
Cena bez DPH:15,83€
Hodinky NaviForce NF9097M ŠPORTOVÉ A FUNKČNÉ Predstavujeme jedinečné hodinky NAVIFORCE pre mužov. Ide o športový model vojenského charakteru s početnými vymoženosťami pre ľudí, ktorí chcú, aby hodinky neslúžili len na ukazovanie času. Vlastnosti, ktoré odlišujú tento model, sú: ciferník vode..
14,90€
Cena bez DPH:12,42€
Dámske inteligentné hodinky SmartWatch SHOX DT3mini, čierne Hodinky sú dokonalým módnym doplnkom, ktorý bude fungovať ako na dennej báze, tak aj pri špeciálnych príležitostiach. Dva vymeniteľné remienky vám umožnia prispôsobiť hodinky rôznym štýlom. Inteligentné hodinky BULEQ vám uľahčia každodenné ..
29,00€
Cena bez DPH:24,17€
Inteligentné hodinky SmartWatch LUXURY DT2, strieborné Inteligentné hodinky disponujú farebným IPS displejom s uhlopriečkou 1,19“. Tento displej vám ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu s rozlíšením 390 x 390px. Plnosť farieb, skvelé kontrasty sú niečo, čo rozhodne charakterizuje naše smart hodinky. Cel..
25,00€
Cena bez DPH:20,83€