Hlavné menu
Produkty v košíku

Pánske

Naša ponuka smart hodiniek pre pánov vám ponúka ideálnu kombináciu robustnosti, funkčnosti a štýlu. Bez ohľadu na to, či hľadáte hodinky pre každodenné nosenie, športové aktivity alebo outdoorové dobrodružstvá, v našom... Pokračovať
Dámske inteligentné hodinky SmartWatch SHOX DT3mini, čierne Hodinky sú dokonalým módnym doplnkom, ktorý bude fungovať ako na dennej báze, tak aj pri špeciálnych príležitostiach. Dva vymeniteľné remienky vám umožnia prispôsobiť hodinky rôznym štýlom. Inteligentné hodinky BULEQ vám uľahčia každodenné ..
70,00€
Cena bez DPH:58,33€
Digitálne hodinky SKMEI 9215 Podsvietenie v hodinkách zvýši možnosť čítania času a dá sa použiť ako núdzový zdroj svetla. Hodinky sú vyrobené z odolných materiálov ako oceľ, kov a tvrdé ABS. Vďaka striebornej výstuži na ciferníku sú odolné voči nárazom. Moderná japonská technológia quartz strojče..
19,00€
Cena bez DPH:15,83€
Hodinky NaviForce NF9097M ŠPORTOVÉ A FUNKČNÉ Predstavujeme jedinečné hodinky NAVIFORCE pre mužov. Ide o športový model vojenského charakteru s početnými vymoženosťami pre ľudí, ktorí chcú, aby hodinky neslúžili len na ukazovanie času. Vlastnosti, ktoré odlišujú tento model, sú: ciferník vode..
41,30€
Cena bez DPH:34,42€
Inteligentné hodinky SmartWatch LUXURY DT2, čierne Inteligentné hodinky disponujú farebným IPS displejom s uhlopriečkou 1,19“. Tento displej vám ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu s rozlíšením 390 x 390px. Plnosť farieb, skvelé kontrasty sú niečo, čo rozhodne charakterizuje naše smart hodinky. Celý me..
73,30€
Cena bez DPH:61,08€
Inteligentné hodinky SmartWatch LUXURY DT2, strieborné Inteligentné hodinky disponujú farebným IPS displejom s uhlopriečkou 1,19“. Tento displej vám ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu s rozlíšením 390 x 390px. Plnosť farieb, skvelé kontrasty sú niečo, čo rozhodne charakterizuje naše smart hodinky. Cel..
73,30€
Cena bez DPH:61,08€
Smael 8040 Pánske digitálne hodinky, čierno-oranžové Predstavujeme jedinečné pánske hodinky SMAEL. Tento model má mnoho doplnkových funkcií, ktoré umožňujú širšie využitie v každodennom živote a v neobvyklých situáciách. Je to skvelé riešenie pre ľudí, ktorí hľadajú funkčnejšie hodinky. Vlastnost..
18,90€
Cena bez DPH:15,75€
Smael 8040 Pánske digitálne hodinky, čierno-žlté Predstavujeme jedinečné pánske hodinky SMAEL. Tento model má mnoho doplnkových funkcií, ktoré umožňujú širšie využitie v každodennom živote a v neobvyklých situáciách. Je to skvelé riešenie pre ľudí, ktorí hľadajú funkčnejšie hodinky. Vlastnosti, k..
18,90€
Cena bez DPH:15,75€
Pánske inteligentné hodinky SmartWatch D20, čierne Inteligentné hodinky poháňa výkonný procesor, ktorý má na starosti plynulý chod bez prehrievania hodiniek. Pripojte sa k telefónu pomocou bezdrôtového riešenia, ako je napríklad bluetooth. Je to jednoduchý spôsob spárovania dvoch zariadení. Intel..
67,50€
Cena bez DPH:56,25€
Pánske smartwatch hodinky DT70, kožené remienky, čierne Inteligentné hodinky majú zabudovanú širokú škálu funkcií. Funkcie: monitor srdcovej frekvencie meranie tlaku EKG + PPG čas, dátum, kalendár telefónny zoznam uskutočňovanie a prijímanie hovorov čítanie SMS správ s funkciou rýchlej od..
88,30€
Cena bez DPH:73,58€
Pánske smartwatch hodinky DT70, kožené remienky, strieborné Inteligentné hodinky majú zabudovanú širokú škálu funkcií. Funkcie: monitor srdcovej frekvencie meranie tlaku EKG + PPG čas, dátum, kalendár telefónny zoznam uskutočňovanie a prijímanie hovorov čítanie SMS správ s funkciou rýchle..
88,30€
Cena bez DPH:73,58€
Silikónové SmartWatch hodinky F22, čierne Najnovšia verzia dokonalých, multifunkčných inteligentných hodiniek určených pre mužov spája eleganciu a funkčnosť, ktorá bude fungovať ako na dennej báze, tak aj pri špeciálnych príležitostiach. Hodinky vám uľahčia každodenné aktivity, pomôžu vám optimal..
58,10€
Cena bez DPH:48,42€
Silikónové SmartWatch hodinky F22, zelené Najnovšia verzia dokonalých, multifunkčných inteligentných hodiniek určených pre mužov spája eleganciu a funkčnosť, ktorá bude fungovať ako na dennej báze, tak aj pri špeciálnych príležitostiach. Hodinky vám uľahčia každodenné aktivity, pomôžu vám optimal..
58,10€
Cena bez DPH:48,42€