Hlavné menu
Produkty v košíku

Svetlá a lampy

Vytvorte si príjemnú atmosféru a osvetlite svoje okolie s našou širokou ponukou svietidiel a lámp. Ponúkame rôzne druhy svietidiel, ako napríklad LED odolnú baterku s rúčkou, ktorá vám poskytne silné a presné svetlo v každom rohu.... Pokračovať
Solárna závesná kempingová lampa 60 LED, biela Funkčná kempingová lampa napájaná vstavanou batériou a solárnym panelom. Možnosť zavesenia v stane (vstavané madlo). Je to silný zdroj svetla vďaka použitiu LED diód. Svietidlo je odolné voči prachu, otrasom a postriekaniu (IP65), úspešne bude fungov..
8,60€
Cena bez DPH:7,17€
LED turistická solárna kempingová baterka Neuveriteľná odolnosť, super svietivosť a jednoduché použitie z nej robia ideálnu baterku pre outdoorové aktivity. Baterku možno použiť ako klasickú ručnú baterku alebo zavesiť ako lampáš. Je tiež ideálnym núdzovým osvetlením vďaka možnosti zapnúť červené..
7,60€
Cena bez DPH:6,33€
Baterka na solárne a na USB nabíjanie, dosah svetla 800m a intenzita svetla 1200 lumenov Nabíjacia baterka typu hľadáčika vybavená silnými LED diódami a funkciou ZOOM s obrovským dosahom až 800m. Vyrobené z veľmi odolného plastu, odolného voči drsným poveternostným podmienkam. Zariadenie využíva..
6,40€
Cena bez DPH:5,33€
Prenosné COB LED svietidlo TY-915 Silná, ľahká mini prenosná COB lampa. TY-915 využíva vysokovýkonné LED diódy a má širokú oblasť žiarenia a vysoký jas a účinný dosah približne 100 až 200 metrov. Môže byť použitá v rôznych drsných prostrediach a je ideálna na kemping či rybolov. Hlavná COB LE..
1,30€
Cena bez DPH:1,08€
Diódové LED svietidlo s magnetom Diódové LED svietidlo s magnetom je veľmi pohodlné a praktické. Je užitočné v každej situácii vyžadujúcej šikovný, doplnkový zdroj svetla. Vysoko kvalitné LED diódy generujú silné a jasné svetlo - je veľmi energeticky účinné a trvanlivé. Kryt lampy je vyrobený ..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
LED lampa s kompasom Táto skvelá LED lampa resp. svietidlo poskytuje životnosť až 100 000 hodín, má 2 režimy osvetlenia: 18 LED / 36 LED, profesionálny dizajn a integrovaný kompas. Lampa Arcas 36 LED s kompasom Je vhodná na zavesenie alebo do ruky, a hodí sa Vám na cestovanie, do prírody, na stano..
6,00€
Cena bez DPH:5,00€
Bailong svietidlo LED COB na kľúče s otváračom, magnet Kľúčenka má svietidlo s otváračom, magnetom a skrutkovačmi, dobíjací cez USB, je praktický a všestranný nástroj. Používa sa na rôzne účely, ako je osvetlenie, otváranie fliaš. Ideálne pre kempovanie, doma, v aute. Svietidlo je malý svete..
5,30€
Cena bez DPH:4,42€
Skladacia turistická lampa 2v1 - modrá Multifunkčná turistická lampa s funkciou svietidla, 3 režimy svietenia a vstavaný vešiak. Skvele poslúži na záhrade, na výletoch, kempoch, kempovaní, pri prežití, rybárčení alebo v stane. ENERGETICKÁ ÚČINNOSŤ + 3 REŽIMY SVIETENIA Svietidlo má 1 silnú LED..
2,60€
Cena bez DPH:2,17€