Hlavné menu
Produkty v košíku

Moto

Kto povedal, že dobrodružstvo je len na štyroch kolesách? Rozšírte svoje dobrodružné cesty na dve kolesá s našimi produktami ! Vyberte si z našej ponuky moto príslušenstva, a môžete bez obáv prehĺbiť svoje dobrodružstvá.... Pokračovať
Dynamic smerovky na motocykel 12LED Univerzálne LED smerovky sú perfektný doplnok k vašej motorke. LED diódy vydávajú silné oranžové svetlo - výrazne zlepšujúce viditeľnosť. Charakteristický, dynamický prechod LED pri manévri zvyšuje estetický dojem. Pasujú na všetky motocykle vybavené štandardný..
7,50€
Cena bez DPH:6,25€
Vodotesná nabíjačka, zapaľovač 12V na motocykel s voltmetrom + 2x USB Vodotesná nabíjačka so zásuvkou pre zapaľovač, voltmetrom a USB vstupmi. Ideálne pre napájanie GPS zariadení, kamier do auta, MP3 prehrávačov, power bánk a iných nabíjačiek do auta. Nabíjačka bola navrhnutá tak, aby fungoval..
13,70€
Cena bez DPH:11,42€
Reflexné traky - zelené Univerzálne reflexné traky s dvojstupňovým nastavením dĺžky. Ideálne a bezpečné riešenie pre jazdu na bicykli, motorke, alebo aj pre obyčajnú prechádzku. Traky výrazne zlepšuje vašu viditeľnosť na verejných komunikáciách! Nezabudnite, že vaša bezpečnosť je to najdôležitejšie ..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€