Hlavné menu
Produkty v košíku

Zápästie a prsty

Namáhanie oblasti zápästia či prstov môže vyústiť v zdravotné komplikácie. Ak vás trápia bolesti, zápal karpálneho tunela, či iné problémy, v tejto ponuke bandáží na zápästie a prsty nájdete riešenie. Či sa zotavujete po... Pokračovať
Chránič, fixátor prstov hliníkový - dvojité upevnenie - veľkosť S (7,5 cm) Stabilizátor je určený na stabilizáciu interfalangeálnych kĺbov. Funguje perfektne aj pri zlomeninách a prasklinách kostí prstov. Vyrobené z ľahkého hliníka. Veľmi účinný pri liečbe poranení prstov. Vďaka aplikácii mäkká ..
4,40€
Cena bez DPH:3,67€
Ortéza na ruku a predlaktie MANU – HIT – SPORLASTIC, veľkosť M, ľavá ruka Ortéza na ruku a predlaktie MANU-HIT stabilizuje a obmedzuje pohyblivosť rádiokarpálneho kĺbu. Nepružná obvodová páska stabilizuje radiálny kĺb zápästia pomocou nastaviteľného utiahnutia. Vystužujúce časti na chrbtovej a ..
31,50€
Cena bez DPH:26,25€
Elastická bandáž na zápästný kĺb, veľkosť L Elastická bandáž na zápästný kĺb je vyrobená z bezšvovej ortopedickej kompresnej textílie. Palcový úchop zabraňuje skĺznutiu bandáže. Anatomicky tvarovaná hliníková stopka a elastický posilňujúci pás stabilizujú zápästný kĺb na strane dlane. Moderná a ..
12,50€
Cena bez DPH:10,42€
Flexibilná ortéza zápästia a palca, veľkosť M, ľavá ruka Flexibilná ortéza zápästia a palca umožňuje vďaka nastaviteľnému zapínaniu prispôsobiť ortézu anatomickému tvaru končatiny. Základom konštrukcie je dlaňová dlaha a kostice umiestnené na hornej časti ortézy. Spevňuje zápästie a rádiokarpáln..
18,60€
Cena bez DPH:15,50€
Ortéza na prsty "Digimax", veľkosť L Ortéza na prsty stabilizuje metakarpofalangeálny kĺb, prakticky neobmedzuje voľnosť pohybu. Bola skonštruovaná na základe kanálikov, vďaka ktorým môžete spevniť všetky prsty, okrem palca. Ortéza sa dá prispôsobiť anatomickému tvaru ruky pomocou bočného zapína..
18,60€
Cena bez DPH:15,50€
Ortéza na prst "Digimax Plus", veľkosť M Ortéza na prst vám umožňuje vystužiť metakarpofalangeálny kĺb, ako aj dva kĺby medzi falangami oboch prstov. Hodí sa na pravú aj ľavú ruku, a to ako z dorzálnej, tak aj z ohybovej strany prsta. Stabilizuje jeden zo štyroch prstov okrem palca. Tvar ortézy ..
16,70€
Cena bez DPH:13,92€
Flexibilná ortéza zápästia, veľkosť XXL, ľavá ruka Flexibilná ortéza zápästia urýchľuje vstrebávanie opuchov a hematómov a zlepšuje krvný obeh. Dokonale sa prispôsobí anatomickému tvaru ruky vďaka spone, ktorú možno upraviť. Dlaňová dlaha, ako aj horné kostice stabilizujú zápästie a rádiokarpáln..
16,70€
Cena bez DPH:13,92€
Dlaha na ochranu a fixáciu prstov Stack 1 ks, veľkosť 7 (7,5-8 cm) Pomôčka Stack je určená na stabilizáciu distálneho interfalangeálneho kĺbu vo vzpriamenej polohe, pričom umožňuje pohyb iným kĺbom. Vyrobené z ľahkého hygienického materiálu telovej farby. Veľmi účinný pri liečbe poranení prstov. ..
6,10€
Cena bez DPH:5,08€
Ortéza zápästia a predlaktia "Manumax", veľkosť S  Ortéza zápästia a predlaktia zvyšuje prekrvenie poškodených tkanív, znižuje opuchy a pomáha odstraňovať zápaly. Ortéza sa dá ľubovoľne prispôsobiť veľkosti ruky pomocou nastaviteľného zapínania. Vyrobené z penového a bavlneného materiálu. Vystuž..
14,90€
Cena bez DPH:12,42€
Neoprénová ortéza na zápästie "Ligamax Wrist" Neoprénová ortéza zápästia priaznivo pôsobí na zlepšenie krvného obehu, znižuje opuchy a bolesť. Pomáha udržiavať správnu teplotu. Ortéza je vyrobená z prémiového neoprénu.   Účel ortézy zápästia: imobilizácia po poranení zápästia burzitída šľach..
7,40€
Cena bez DPH:6,17€
Flexibilná ortéza zápästia, veľkosť M, pravá ruka Flexibilná ortéza zápästia urýchľuje vstrebávanie opuchov a hematómov a zlepšuje krvný obeh. Dokonale sa prispôsobí anatomickému tvaru ruky vďaka spone, ktorú možno upraviť. Dlaňová dlaha, ako aj horné kostice stabilizujú zápästie a rádiokarpálny..
16,70€
Cena bez DPH:13,92€
Elastický ortéza na zápästie so zosilnenou metakarpálou SP-876W Vyrobené z inovatívnej tkaniny s patentovanou technológiou MultiCeramic. Antibakteriálna a hypoalergénna tkanina so zvýšenou absorpciou a odvodom vlhkosti. poskytuje vysokú stabilitu pomáha udržiavať správnu telesnú teplotu, spôso..
16,80€
Cena bez DPH:14,00€