Hlavné menu
Produkty v košíku

Medzizubná starostlivosť

Chránič proti škrípaniu zubov Chránič proti škrípaniu zubov
Top -22 %
Chránič proti škrípaniu zubov Aj vy počúvate občas v noci divné zvuky vychádzajúce od Vášho partnera? Alebo Vaše dieťa má tento zlozvyk a počas dňa aj v noci škrípe zubami? Alebo týmto problémom trpíte Vy? Máme pre Vás jedinečné riešenie! Chránič proti škrípaniu zubov je priehľadná pomôcka, ktorá c..
1,80€ 2,30€
Cena bez DPH:1,50€
Profesionálne zubné, stomatologické nástroje 4-dielna sada na ústnu hygienu Profesionálne zubné, stomatologické nástroje 4-dielna sada na ústnu hygienu
Top -23 %
Súprava zubných nástrojov 4ks - Glamza Hygiena ústnej dutiny si vyžaduje omnoho viac než len pravidelné čistenie zubnou kefkou, používanie zubnej nite alebo používanie výrobkov na bielenie zubov. Prečo čistenie kefkou nie je dostačujúce? - Zubná kefka je určená len na čistenie povrchu zubov. Zubn..
12,90€ 16,80€
Cena bez DPH:10,75€
Rotačná kefka na leštenie a bielenie zubov Rotačná kefka na leštenie a bielenie zubov
-23 %
Rotačná kefka na leštenie a bielenie zubov Túžite po krásnych lesklých bielych zuboch? Máme pre Vás novinku! WHITE PRO DENTAL POLISHER je batériový otočný systém, ktorý vám umožňuje rýchlo a ľahko nájsť jasný biely úsmev. #obr1 Rotačná kefka podporuje odstraňovanie dočasných škvŕn a zubných škvŕn ..
8,90€ 11,60€
Cena bez DPH:7,42€
Ultrazvukový čistič zubov Sonic denta pic 3000 s LED svetlom - čistenie a bielenie Ultrazvukový čistič zubov Sonic denta pic 3000 s LED svetlom - čistenie a bielenie
Top -23 %
Ultrazvukový čistič zubov Sonic Pic 3000 s LED svetlom - špičkové čistenie a bielenie, AAAA batéria Ako môžete vidieť v televízii. Odporúčaný zubnými lekármi. Ideálne pre dospelých a deti. Teraz môžu vaše zuby vyzerať a cítiť sa, akoby boli každý deň profesionálne očistené. Sonic pic je ultrazv..
11,90€ 15,50€
Cena bez DPH:9,92€