Hlavné menu
Produkty v košíku

Starostlivosť o zuby a chrup

Povýšte svoju starostlivosť o ústnu dutinu na novú úroveň s našimi produktami ! Pozrite si našu ponuku, kde nájdete všetko potrebné pre udržanie správnej hygieny ústnej dutiny. Ústne sprchy, medzizubné kefky, škrabky na jazyk a... Pokračovať
Organizér pohárov na zubné kefky + držiak na zubné kefky s dávkovačom pasty a UV sterilizátorom Organizér na zubné kefky a poháre s dávkovačom sa bude hodiť do každej kúpeľne. Dodáva sa so štyrmi plastovými pohármi na vyplachovanie úst. Organizér má priestor pre štyri zubné kefky a UV sterilizáto..
19,50€
Cena bez DPH:16,25€
Chránič proti škrípaniu zubov Chránič proti škrípaniu zubov
Top
Chránič proti škrípaniu zubov Aj vy počúvate občas v noci divné zvuky vychádzajúce od Vášho partnera? Alebo Vaše dieťa má tento zlozvyk a počas dňa aj v noci škrípe zubami? Alebo týmto problémom trpíte Vy? Máme pre Vás jedinečné riešenie! Chránič proti škrípaniu zubov je priehľadná pomôcka, ktorá c..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Ultrazvukový čistič zubov 15 000 ot./min. Cleaner, čierny Ultrazvukový odstraňovač zubného kameňa účinne odstraňuje usadený povlak, zubný kameň, zmenu farby a tvrdý zubný povlak, čím predchádza ochoreniu ďasien. Prístroj vyčistí medzery medzi zubami, vyleští povrch zubov, ale nedráždi ďasná. Sada..
6,00€
Cena bez DPH:5,00€
Cestovná nabíjateľná ústna sprcha s 9-timi nádstavcami, HF-11, Váš spoločník na cestách Inovatívne akumulátorové zubné sprchy Starostlivosť o ústnu hygienu nebola nikdy taká jednoduchá a efektívna. Posuňte starostlivosť o svoje zuby a ďasná na úplne novú úroveň vďaka pokročilej pulzačnej technológii..
41,70€
Cena bez DPH:34,75€
Zubné zrkadlo, nerezové zubárske náradie Profesionálne zubné zrkadlo. Povinná výbava každého zubára. Vyrobené z pevnej nehrdzavejúcej ocele. Dlhá rukoväť s hrubým úchopom uľahčuje manévrovanie pri práci. Vymeniteľné zväčšovacie zrkadlo umožňuje dôkladnú kontrolu ústnej dutiny a stavu chrupu. V..
2,70€
Cena bez DPH:2,25€
Chránič proti škrípaniu zubov Protect Teeth, 2 ks Problém so škrípaním zubov Škrípanie zubov a zatínanie čeľustí môže viesť k množstvu vážnych poranení – ako temporomandibulárneho kĺbu ako celku, tak aj samotných zubov. Chrániče pomáhajú stabilizovať polohu čeľuste a zabraňujú škrípaniu zubov v noci..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Medzizubná kefka 5 ks - GLAMZA Medzizubné čistenie je možno ešte dôležitejšie ako čistenie zubnou kefkou, pretože tak odstraňujete baktérie, ktoré spôsobujú zubný povlak, ktorý, ak necháte hnisať, zmení sa na zubný kameň, ktorý sa nedá odstrániť pravidelným čistením zubnou kefkou alebo čistením ..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Bezdrôtový ústny irigátor so 4 nástavcami, medzizubný čistič s 3 režimami čistenia, HF-5 3 režimy prevádzky: Režim SOFT: Ponúka jemný tlak, ideálny pre citlivé ďasná a ľudí s precitlivenosťou. Poskytuje pohodlné čistenie s nízkym tlakom vody. Režim NORMAL: Štandardný tlak, bežne zvolený väčšinou..
35,40€
Cena bez DPH:29,50€
Dokonalý úsmev, falošná zubná protéza - horná časť Dokonalý úsmev, falošná zubná protéza - horná časť
Top
Dokonalý úsmev, falošná zubná protéza - horná časť Čaká vás dôležité stretnutie a potrebujete rýchlo vylepšiť vaše zuby ? Náš produkt vám s krásnym bielym úsmevom okamžite pomôže. Na rozdiel od bežných zubných protéz je tento pohodlný a flexibilný. Vezmite prosím na vedomie, že tieto výrobky nie ..
3,10€
Cena bez DPH:2,58€
Zubná pasta s aktívnym uhlím na bielenie zubov - Groomarang Zubná pasta s aktívnym uhlím je najrýchlejšie riešenie pre belšie zuby. Aktívne bambusové drevené uhlie pomáha odstraňovať nečistoty a baktérie z povrchu zubov bez poškodenia skloviny, čo má za následok okamžite belšie zuby. Stačí používa..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Ústna sprcha whySmile hf-6 Revolution in oral hygiene Ústna sprcha whySmile hf-6 je špičkovým nástrojom pre modernú ústnu hygienu, ktorý kombinuje funkčnosť a štýl. Je vybavený vodotesným dizajnom s certifikáciou ipx7, umožňujúcim použitie aj vo vlhkom prostredí ako je sprcha. Táto funkcia poskytuj..
38,30€
Cena bez DPH:31,92€
Ultrazvukový čistič zubov Sonic denta pic 3000 s LED svetlom - čistenie a bielenie Ultrazvukový čistič zubov Sonic denta pic 3000 s LED svetlom - čistenie a bielenie
Top
Ultrazvukový čistič zubov Sonic Pic 3000 s LED svetlom - špičkové čistenie a bielenie Ako môžete vidieť v televízii. Odporúčaný zubnými lekármi. Ideálne pre dospelých a deti. Teraz môžu vaše zuby vyzerať a cítiť sa, akoby boli každý deň profesionálne očistené. Sonic pic je ultrazvukový čistiaci ..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€