Hlavné menu
Produkty v košíku

Starostlivosť o zuby a chrup

Povýšte svoju starostlivosť o ústnu dutinu na novú úroveň s našimi produktami ! Pozrite si našu ponuku, kde nájdete všetko potrebné pre udržanie správnej hygieny ústnej dutiny. Ústne sprchy, medzizubné kefky, škrabky na jazyk a... Pokračovať
Chránič proti škrípaniu zubov Chránič proti škrípaniu zubov
Top
Chránič proti škrípaniu zubov Aj vy počúvate občas v noci divné zvuky vychádzajúce od Vášho partnera? Alebo Vaše dieťa má tento zlozvyk a počas dňa aj v noci škrípe zubami? Alebo týmto problémom trpíte Vy? Máme pre Vás jedinečné riešenie! Chránič proti škrípaniu zubov je priehľadná pomôcka, ktorá c..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Dentálne špáradlá s niťou - 50ks Dentálne špáradlá s niťou sú určené na starostlivosť o chrup, najmä na čistenie medzizubných priestorov. Rozsiahle vedomosti o príčinách ochorenia zubov a ďasien umožňujú takmer úplne zabrániť najčastejším poškodením, tj. zubnému kazu a zápalom ďasien tzv. paroden..
0,80€
Cena bez DPH:0,67€
Dokonalý úsmev, falošná zubná protéza - horná časť Dokonalý úsmev, falošná zubná protéza - horná časť
Top
Dokonalý úsmev, falošná zubná protéza - horná časť Čaká vás dôležité stretnutie a potrebujete rýchlo vylepšiť vaše zuby ? Náš produkt vám s krásnym bielym úsmevom okamžite pomôže. Na rozdiel od bežných zubných protéz je tento pohodlný a flexibilný. Vezmite prosím na vedomie, že tieto výrobky nie ..
3,10€
Cena bez DPH:2,58€
Glamza ústna sprcha a medzizubný čistič zubov Jednoduchá a efektívna cesta ku krásnemu zdravému úsmevu. Pohodlný tvar a nízkoprofilový hrot uľahčujú dosiahnutie vašich zadných zubov (stoličiek) a udržiavať tak stále pocit sviežosti v celých ústach. Do zariadenia môžete dokonca naliať ústnu vodu,..
3,10€
Cena bez DPH:2,58€
Kovová škrabka / čistič na jazyk Čistenie jazyka je dôležitou súčasťou starostlivosti o ústnu dutinu. Odstraňovanie povlaku z jazyka má patriť k dennej hygiene tak ako napríklad čistenie zubov. Najvhodnejšie je ráno po prebudení prejsť jemne škrabkou po jazyku niekoľkokrát od koreňa až ku špičke...
2,30€
Cena bez DPH:1,92€
Medzizubná kefka 5 ks - GLAMZA Medzizubné čistenie je možno ešte dôležitejšie ako čistenie zubnou kefkou, pretože tak odstraňujete baktérie, ktoré spôsobujú zubný povlak, ktorý, ak necháte hnisať, zmení sa na zubný kameň, ktorý sa nedá odstrániť pravidelným čistením zubnou kefkou alebo čistením ..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Organizér pohárov na zubné kefky + držiak na zubné kefky s dávkovačom pasty a UV sterilizátorom Organizér na zubné kefky a poháre s dávkovačom sa bude hodiť do každej kúpeľne. Dodáva sa so štyrmi plastovými pohármi na vyplachovanie úst. Organizér má priestor pre štyri zubné kefky a UV sterilizáto..
19,50€
Cena bez DPH:16,25€
Profesionálne zubné, stomatologické nástroje 4-dielna sada na ústnu hygienu Profesionálne zubné, stomatologické nástroje 4-dielna sada na ústnu hygienu
Top
Súprava zubných nástrojov 4ks - Glamza Hygiena ústnej dutiny si vyžaduje omnoho viac než len pravidelné čistenie zubnou kefkou, používanie zubnej nite alebo používanie výrobkov na bielenie zubov. Prečo čistenie kefkou nie je dostačujúce? - Zubná kefka je určená len na čistenie povrchu zubov. Zubn..
13,90€
Cena bez DPH:11,58€
Relaxačná dlaha prekrývajúca bruxizmus 2x Škrípanie zubov a zatínanie čeľustí môže viesť k množstvu vážnych poranení – ako temporomandibulárneho kĺbu ako celku, tak aj samotných zubov. Prekrytia pomáhajú stabilizovať polohu čeľuste a zabraňujú škrípaniu zubov v noci. Dĺžka nosenia relaxačných kr..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Ultrazvukový čistič zubov 15 000 ot./min Ultrazvukový čistič zubov 15 000 ot./min
Top
Ultrazvukový čistič zubov 15 000 ot./min Ultrazvukový odstraňovač zubného kameňa účinne odstraňuje usadený povlak, zubný kameň, zmenu farby a tvrdý zubný povlak, čím predchádza ochoreniu ďasien. Prístroj vyčistí medzery medzi zubami, vyleští povrch zubov, ale nedráždi ďasná. Sada obsahuje ti..
7,20€
Cena bez DPH:6,00€
Ultrazvukový čistič zubov Sonic denta pic 3000 s LED svetlom - čistenie a bielenie Ultrazvukový čistič zubov Sonic denta pic 3000 s LED svetlom - čistenie a bielenie
Top
Ultrazvukový čistič zubov Sonic Pic 3000 s LED svetlom - špičkové čistenie a bielenie Ako môžete vidieť v televízii. Odporúčaný zubnými lekármi. Ideálne pre dospelých a deti. Teraz môžu vaše zuby vyzerať a cítiť sa, akoby boli každý deň profesionálne očistené. Sonic pic je ultrazvukový čistiaci ..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€
Zubná pasta s aktívnym uhlím na bielenie zubov - Groomarang Zubná pasta s aktívnym uhlím je najrýchlejšie riešenie pre belšie zuby. Aktívne bambusové drevené uhlie pomáha odstraňovať nečistoty a baktérie z povrchu zubov bez poškodenia skloviny, čo má za následok okamžite belšie zuby. Stačí používa..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€