Hlavné menu
Produkty v košíku

Chladiace, vyhrievacie

Teplota je účinný spôsob, ako uľaviť od bolesti, znížiť horúčku, či zmierniť opuch. Teplý obklad môže pomôcť uvoľniť svaly a zmierňovať svalové napätie. Je to užitočné pri svalových kŕčoch, svalových ťahoch alebo... Pokračovať
Hrejivá/chladivá bahenná fľaša s intenzívnou uvoľnovacou teplotou jadra prostredníctvom použitia prírodného bahna, na teplé, alebo studené obklady udržuje teplotu dlhšiu dobu jednoduchá a rýchla práca s ňou ohrievanie v mikrovlnke alebo rúre naplnenie horúcou vodou nie je potrebné rozmer 21x17cm..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Chladivý sprej so syntetickým ľadom Ice Mix, 400 ml Chladivý sprej so syntetickým ľadom v objeme 400 ml je účinným prostriedkom na rýchle zmiernenie bolesti, opuchov a zápalov. Jeho formulácia obsahuje syntetický ľad, ktorý poskytuje intenzívne chladenie bez potreby použitia skutočného ľadu. Sprej m..
4,50€
Cena bez DPH:3,75€
Ohrievací alebo chladiaci termoobklad, ohrievač tela, Vithermo Hot-Pack Ohrievací alebo chladiaci termoobklad, ohrievač tela, Vithermo Hot-Pack
Top
Ohrievací alebo chladiaci termoobklad na krk, šiju, telo Vithermo hot-pack - nevyčerpateľný zdroj tepla a úľavy pre vaše telo Objavte spoľahlivého spoločníka teplom Objavte spoľahlivého spoločníka pre momenty, keď potrebujete zahriať alebo uvoľniť vaše unavené telo. Vithermo hot-pack je inovatívny t..
12,90€
Cena bez DPH:10,75€
Studeno-teplý zábal, maxi 20x30 cm Opätovne použiteľný studeno-teplý zábal s veľmi širokým rozsahom použitia. Ako tepelná terapia spôsobuje rozšírenie ciev v mieste pôsobenia, zvýšenie teploty tkanív, zvýšenie prietoku krvi a stimuláciu bunkového metabolizmu, čím ovplyvňuje procesy liečby zápalu...
17,80€
Cena bez DPH:14,83€
Suchý ľad studený zábal, okamžité chladenie 100g Ako rýchlo a účinne znížiť bolesť a opuch? Suchý ľad je skvelým pomocníkom, ktorý vyrieši tieto problémy a navyše ho vďaka jeho malým rozmerom môžete mať so sebou vždy, nech idete kamkoľvek. Suchý ľad sa používa na zníženie bolesti a opuchu spôsobené..
3,60€
Cena bez DPH:3,00€
Hisamitsu Salonpas náplasť - úľava od bolesti a napätia (20 ks) Odhalte tajomstvo japonského umenia úľavy od bolesti S Hisamitsu Salonpas náplasťami, ktoré sú vaším spojencom proti bolestiam kĺbov, svalov, chrbta a ramien, ponúkajú rýchle a efektívne riešenie pri rôznych druhoch bolesti. Zabudnite n..
5,30€
Cena bez DPH:4,42€
Chladivý/hrejivý gelový sácok, 12 x12 cm Gélové vrecko od nemeckej značky WUNDmed je určené na studené alebo teplé obklady a môže sa používať opakovane. Pomocou gélového vrecka je možné rýchlo ohriať alebo ochladiť potrebnú časť tela. Je vhodný pri nevoľnosti, mdlobách, bolestiach mäkkých tkanív, bo..
2,10€
Cena bez DPH:1,75€
Termofor s pleteným obalom Santa Claus, 2 l   Skvelý a overený spôsob účinného zahriatia tela. Stačí iba naliať horúcu vodu do termoforu a užiť si príjemné teplo pri bolestiach chrbta, obličiek, bedrovej a krčnej chrbtice, svalov, kĺbov, pri prechladnutí, menštruácii alebo poslúži na prehriatie st..
9,30€
Cena bez DPH:7,75€
Teplý a studený obklad Compres, 38 cm x 21 cm Teplý a studený obklad s rozmermi 38 cm x 21 cm je skvelým pomocníkom pri liečbe rôznych druhov bolestí a zranení. Jeho veľké rozmery umožňujú pokrytie väčších oblastí tela, čo ho robí všestranným nástrojom vo vašej domácej lekárni alebo v zdravotníckom ..
11,80€
Cena bez DPH:9,83€
Termofor s úpletovým návlekom s nórskym motívomMáte radi relaxáciu a pocit tepla?  Termofor je najlepším spôsobom, ako si rýchlo dodať pocit tepla a pohodlia. Termofor predstavuje ohrievaciu fľašu, ktorá slúži na rýchle zahriatie.  Je skvelým pomocníkom najmä v zimných mesiacoch. Ale taktiež Vám po..
7,60€
Cena bez DPH:6,33€
Termofor zahrievacia fľaša, 2 l červený Termofor príde vhod keď sa chcete zahriať, upokojiť boľavé miesto alebo príjemne zaspať. Možno ho naplniť aj studenou vodou a použiť ako chladivý obklad. Termofor je vyrobený zo silnej gumy a je pevne uzavretý zátkou. Termofor je veľmi odolný a netečie. P..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Chladiaci obväz so sponou Cold, 7,5cm x 3,2m Chladiaci obväz je elastický obväz, ktorý pri kontakte s pokožkou uvoľňuje látky, ktoré vyvolávajú chladiaci účinok. Ide o kombináciu kompresie s chladením do jedného chladiaceho obväzu. Chladiaci účinok obväzu znižuje opuch a vyvoláva analgetický účinok...
4,40€
Cena bez DPH:3,67€