Hlavné menu
Produkty v košíku

Chladiace, vyhrievacie

Teplota je účinný spôsob, ako uľaviť od bolesti, znížiť horúčku, či zmierniť opuch. Teplý obklad môže pomôcť uvoľniť svaly a zmierňovať svalové napätie. Je to užitočné pri svalových kŕčoch, svalových ťahoch alebo... Pokračovať
Chladiace vrecko na bolesť hlavy - 15 cm Slúži pri úrazoch ako sú opuchnuté členky, kolená či rôzne natiahnuté časti tela. Chlad priaznivo tlmí opuch i bolesť. Veľmi dobre sa prispôsobí každej časti tela. Určený na opakované použitie, plniteľný ľadom, má nepriepustnú vnútornú vrstvu, dobre uzatvárat..
4,40€
Cena bez DPH:3,67€
Chladiace vrecko na ľad Slúži pri úrazoch ako sú opuchnuté členky, kolená či rôzne natiahnuté časti tela. Chlad priaznivo tlmí opuch i bolesť. Veľmi dobre sa prispôsobí každej časti tela. Určený na opakované použitie, plniteľný ľadom, má nepriepustnú vnútornú vrstvu, dobre uzatvárateľné a tesniace ..
4,10€
Cena bez DPH:3,42€
Studeno-teplý zábal, maxi 20x30 cm Opätovne použiteľný studeno-teplý zábal s veľmi širokým rozsahom použitia. Ako tepelná terapia spôsobuje rozšírenie ciev v mieste pôsobenia, zvýšenie teploty tkanív, zvýšenie prietoku krvi a stimuláciu bunkového metabolizmu, čím ovplyvňuje procesy liečby zápalu...
17,80€
Cena bez DPH:14,83€
Ohrievacie vložky do rúk Ohrejte si ruky vďaka vyhrievacím vložkám, ktoré Vám zabezpečia okamžitý pocit tepla. Sú vhodné najmä v zimných mesiacoch, pri športovaní, turistike  a pod. činnostiach. Funkcie vložiek:   môžete umiestniť do rúk, alebo vrecka   ohrievač sa automaticky aktivuje pri kont..
0,80€
Cena bez DPH:0,67€
Ohrievač rúk, ohrievací gélový vankúšik - sobík Hrejivý vankúšik je určený na rýchle ohriatie rúk a rôznych častí tela. Ohrievač je opakovane použiteľný. Každý je jednotlivo zabalený v priehľadnom obale. Veľkosť balenia: 10,5 x 11,2 x 1,1 cm. Ohrievač aktivujte stlačením kovového krúžku, zahr..
1,30€
Cena bez DPH:1,08€
Ohrievač rúk, ohrievací gélový vankúšik v tvare srdca, modrý Hrejivý modrý vankúšik je určený na rýchle ohriatie rúk a rôznych častí tela. Ohrievací vankúšik slúži na viacnásobné použitie! Stačí pretlačiť pliešok vo vnútri a hmota vo vnútri začne ihneď kryštalizovať, takže srdce začne vydávať te..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Suchý ľad studený zábal, okamžité chladenie 100g Ako rýchlo a účinne znížiť bolesť a opuch? Suchý ľad je skvelým pomocníkom, ktorý vyrieši tieto problémy a navyše ho vďaka jeho malým rozmerom môžete mať so sebou vždy, nech idete kamkoľvek. Suchý ľad sa používa na zníženie bolesti a opuchu spôsobené..
3,60€
Cena bez DPH:3,00€
Termo obklad - ohrievací, alebo chladiaci Termo obklad - ohrievací, alebo chladiaci
Top
Tepelný obklad LAVATHERM - VITHERMO HOT-PACK - Parafín až na 500 použití Zohrejte sa týmito praktickými obkladmi Lavatherm a doprajte relax unavenému telu. Hrejivé teplo má blahodárne účinky - zmierňuje stuhnutie šije, bolesti chrbtice, kĺbov a odstraňuje pocit ťažkých a unavených nôh.  Termo obkla..
13,90€
Cena bez DPH:11,58€
Hrejivá/chladivá bahenná fľaša s intenzívnou uvoľnovacou teplotou jadra prostredníctvom použitia prírodného bahna, na teplé, alebo studené obklady udržuje teplotu dlhšiu dobu jednoduchá a rýchla práca s ňou ohrievanie v mikrovlnke alebo rúre naplnenie horúcou vodou nie je potrebné rozmer 21x17cm..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Termofor - ohrievacia fľaša s 8 magnetmiMáte radi relaxáciu a pocit tepla?  Termofor je najlepším spôsobom, ako si rýchlo dodať pocit tepla a pohodlia. Termofor predstavuje ohrievaciu fľašu, ktorá slúži na rýchle zahriatie. Je skvelým pomocníkom najmä v zimných mesiacoch. Ale taktiež Vám pomôže i v..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Termofor s návlekom, 2 000ml Termofor má veľmi veľkú kapacitu až 2 litre. Každú ženu poteší krásny, teplý a mäkký termofor, s ktorým sa zahreje a poskytne si chvíle relaxu. Termofor má nadýchaný obal jemný na dotyk a jemný pre citlivú detskú pokožku, vďaka tomu, že dokonale imituje plyšovú hračku..
7,40€
Cena bez DPH:6,17€
Termofor s úpletovým návlekom s nórskym motívomMáte radi relaxáciu a pocit tepla?  Termofor je najlepším spôsobom, ako si rýchlo dodať pocit tepla a pohodlia. Termofor predstavuje ohrievaciu fľašu, ktorá slúži na rýchle zahriatie.  Je skvelým pomocníkom najmä v zimných mesiacoch. Ale taktiež Vám po..
7,50€
Cena bez DPH:6,25€