Hlavné menu
Produkty v košíku

Chladiace, vyhrievacie

Chladiace vrecko na ľad Slúži pri úrazoch ako sú opuchnuté členky, kolená či rôzne natiahnuté časti tela. Chlad priaznivo tlmí opuch i bolesť. Veľmi dobre sa prispôsobí každej časti tela. Určený na opakované použitie, plniteľný ľadom, má nepriepustnú vnútornú vrstvu, dobre uzatvárateľné a tesniace ..
4,40€
Cena bez DPH:3,67€
Studeno-teplý zábal, klasický 10x25 cm Opätovne použiteľný studeno-teplý zábal s veľmi širokým rozsahom použitia. Ako tepelná terapia spôsobuje rozšírenie ciev v mieste pôsobenia, zvýšenie teploty tkanív, zvýšenie prietoku krvi a stimuláciu bunkového metabolizmu, čím ovplyvňuje procesy liečby záp..
8,00€
Cena bez DPH:6,67€
Studeno-teplý zábal, maxi 20x30 cm Opätovne použiteľný studeno-teplý zábal s veľmi širokým rozsahom použitia. Ako tepelná terapia spôsobuje rozšírenie ciev v mieste pôsobenia, zvýšenie teploty tkanív, zvýšenie prietoku krvi a stimuláciu bunkového metabolizmu, čím ovplyvňuje procesy liečby zápalu...
17,60€
Cena bez DPH:14,67€
Studeno-teplý zábal, mini 10x10 cm Opätovne použiteľný studeno-teplý zábal s veľmi širokým rozsahom použitia. Ako tepelná terapia spôsobuje rozšírenie ciev v mieste pôsobenia, zvýšenie teploty tkanív, zvýšenie prietoku krvi a stimuláciu bunkového metabolizmu, čím ovplyvňuje procesy liečby zápalu...
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Hrejivý / chladiaci obklad s gélovými perličkami   Obklad naplnený gélovými perličkami podľa potreby chladí alebo zohrieva požadované miesto.Gélový vankúšik je vhodný na rôzne bolesti tela, na chrbát, kĺby, brucho a krk. Spôsob použitia : Aplikácia studeného obkladu Pás umiestnite do chladničk..
6,90€
Cena bez DPH:5,75€
Ohrievacie vložky do rúk Ohrejte si ruky vďaka vyhrievacím vložkám, ktoré Vám zabezpečia okamžitý pocit tepla. Sú vhodné najmä v zimných mesiacoch, pri športovaní, turistike  a pod. činnostiach. Funkcie vložiek:   môžete umiestniť do rúk, alebo vrecka   ohrievač sa automaticky aktivuje pri kont..
0,90€
Cena bez DPH:0,75€
Ohrievač rúk - sada 20 ks Netoxický a nehorľavý chemický ohrievač určený na ohrievanie rúk a nôh. Zohrieva asi 8 hodín s priemernou teplotou 57 stupňov C. Maximálna teplota dosiahnutá ohrievačom je 68 stupňov C. Odporúča sa pre ľudí, ktorí trávia veľa času v rôznych poveternostných podmienkach b..
10,20€
Cena bez DPH:8,50€
Ohrievač rúk aj tela - srdce červený Ohrievač rúk aj tela - srdce červený
Top
Ohrievací gélový vankúšik do rúk - srdiečko Hrejivý červený vankúšik je určený na rýchle ohriatie rúk a rôznych častí tela. Ohrievací vankúšik slúži na viacnásobné použitie! Stačí pretlačiť pliešok vo vnútri a hmota vo vnútri začne ihneď kryštalizovať, takže srdce začne vydávať teplo (asi 50-60 ..
1,10€
Cena bez DPH:0,92€
Suchý ľad studený zábal, okamžité chladenie 100g Ako rýchlo a účinne znížiť bolesť a opuch? Suchý ľad je skvelým pomocníkom, ktorý vyrieši tieto problémy a navyše ho vďaka jeho malým rozmerom môžete mať so sebou vždy, nech idete kamkoľvek. Suchý ľad sa používa na zníženie bolesti a opuchu spôsobené..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
Termo obklad - ohrievací, alebo chladiaci Termo obklad - ohrievací, alebo chladiaci
Top
Tepelný obklad LAVATHERM - VITHERMO HOT-PACK - Parafín až na 500 použití Zohrejte sa týmito praktickými obkladmi Lavatherm a doprajte relax unavenému telu. Hrejivé teplo má blahodárne účinky - zmierňuje stuhnutie šije, bolesti chrbtice, kĺbov a odstraňuje pocit ťažkých a unavených nôh.  Termo obkla..
13,90€
Cena bez DPH:11,58€
Hrejivá/chladivá bahenná fľaša s intenzívnou uvoľnovacou teplotou jadra prostredníctvom použitia prírodného bahna, na teplé, alebo studené obklady udržuje teplotu dlhšiu dobu jednoduchá a rýchla práca s ňou ohrievanie v mikrovlnke alebo rúre naplnenie horúcou vodou nie je potrebné Najdôležitejši..
6,00€
Cena bez DPH:5,00€
Termofor s návlekom, 2 000ml Termofor má veľmi veľkú kapacitu až 2 litre. Každú ženu poteší krásny, teplý a mäkký termofor, s ktorým sa zahreje a poskytne si chvíle relaxu. Termofor má nadýchaný obal jemný na dotyk a jemný pre citlivú detskú pokožku, vďaka tomu, že dokonale imituje plyšovú hračku..
7,20€
Cena bez DPH:6,00€