Hlavné menu
Produkty v košíku

Bandáže a ortézy

Podpora a pohodlie pre vaše pohybové systémy Naša široká paleta spoľahlivých bandáží a ortéz je navrhnutá s dôrazom na pohodlie a funkčnosť. Tieto špeciálne zdravotnícke pomôcky poskytujú stabilizáciu a ochranu vašich kĺbov,... Pokračovať
Ortopedický golier Schanza, 12cm, veľkosť S Znižuje záťaž a umožňuje udržať krčnú chrbticu v stabilnej polohe. Umožňuje udržiavať optimálne teplo, čo priaznivo ovplyvňuje cirkuláciu v tkanivách krku a hlavy. Uvoľňuje svaly. Vďaka páske na suchý zips je možné zväčšiť alebo zmenšiť obvod goliera. ..
11,10€
Cena bez DPH:9,25€
Flexibilná ortéza zápästia a palca, veľkosť XXL, pravá ruka Flexibilná ortéza zápästia a palca umožňuje vďaka nastaviteľnému zapínaniu prispôsobiť ortézu anatomickému tvaru končatiny. Základom konštrukcie je dlaňová dlaha a kostice umiestnené na hornej časti ortézy. Spevňuje zápästie a rádiokarp..
22,20€
Cena bez DPH:18,50€
Holenná a nožná ortéza - NEURODYN CLASSIC – SPORLASTIC, veľkosť 1, pravá noha  Ortéza na holeň a nohu NEURODYN -CLASSIC - SPORLASTIC dynamicky kompenzuje ochabnutú hemiplegiu. Používa sa v prípade parézy alebo obmedzenej funkcie zdvíhania chodidla, ako aj po úrazoch spojených s poškodením peroneá..
74,80€
Cena bez DPH:62,33€
Bandáž, vesta pre správne držanie tela a chrbta s kovovými výstuhami - unisex Trpíte bolesťami chrbta a krku? Nepostačujú vám klsické bandáže? Práve pre vás je táto účinná veľmi pevná vesta-korektor postavy s kovovými výstuhami. Jednou z hlavných príčin bolesti chrbta a krku je zlé držanie..
38,90€
Cena bez DPH:32,42€
Podporná bandáž na koleno so suchým zipsom S - čierna Bandáž slúži ako opora pre koleno. Vďaka nej sa vaše kĺby uvoľnia a prestanú bolieť! Pomáha zmierniť bolesť svalov a kĺbov, stuhnutosť a bolestivosť. Je vhodná na outdoorové aktivity ako basketbal, futbal, volejbal, bejzbal, tenis, cyklist..
6,50€
Cena bez DPH:5,42€
Anatomický krčný golier - výška: 8,5 cm, L Golier slúži na znehybnenie krčnej chrbtice. Stredne tvrdý ortopedický golier je vyrobený z anatomicky profilovaného molitánu potiahnutý bavlnou a dodatočne vystužený PVC. Golier je pohodlný pri používaní. Zapínanie a individuálne nastavenie veľkosti j..
11,60€
Cena bez DPH:9,67€
Stabilizátor kolenného kĺbu s ortopedickou podporou, L, 1 kus Objavte dokonalé riešenie pre vaše koleno so stabilizátorom kolenného kĺbu. Tento stabilizátor je navrhnutý špeciálne pre aktívne osoby a tiež pre tých, ktorí sa zotavujú z kolenových zranení. Poskytuje výnimočnú oporu, stabilizáciu a zár..
15,80€
Cena bez DPH:13,17€
Golier extenčný molitanový, veľkosť M Odľahčenie, mierna opora a stabilizácia strednej a hornej krčnej chrbtice s čiastočným zahrievacím efektom. Pri akútnych stavoch sa odporúča krátkodobé nosenie. V prípade nočného používania možno používať pomôcku dlhodobo.   Indikácie: ľahký CC sy akútne a..
9,00€
Cena bez DPH:7,50€
Stabilizačná ortéza bedrového kĺbu - COXA - HiT – SPORLASTIC, veľkosť XXL, pravá noha COXA - HIT SPORLASTIC - je aktívna bedrová ortéza používaná pri chirurgickom zákroku, pri umiestnení alebo výmene endoprotézy bedrového kĺbu. Ortéza Cox Hit zaisťuje nohu v bedrovom kĺbe pre únos a vonkajšiu ro..
60,00€
Cena bez DPH:50,00€
Turmalínový magnetický pás na ramená a krk Shoulders, čierny Turmalínový pás na ramená je výborný pomocník pre prehriatie oblasti ramien a chrbtice. Toho dosahuje pomocou vrstvy kryštalického turmalínu a turmalínových mikrokryštálikov votkaných do vlákien látky. Turmalín je pyroelektrický a piezoele..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Dlhá ortéza na koleno s otvorenými dlahami, veľkosť L Dlhá ortéza kolenného kĺbu s otvorenými dlahami je vyrobená z pružného materiálu, ktorý má veľmi dobré vlastnosti z hľadiska priepustnosti vzduchu a riadenia vlhkosti, materiál tiež pomáha udržiavať stabilnú teplotu bez toho, aby spôsoboval p..
70,60€
Cena bez DPH:58,83€
Vysoká hrudno-lumbosakrálna ortéza (Korzet), nastaviteľná Táto inovatívna a nastaviteľná hrudno-lumbosakrálna ortéza je navrhnutá tak, aby poskytovala optimálnu podporu a komfort pri liečbe a prevencii bolesti chrbta. Výhody Elastická kompresná tkanina: Zabezpečuje pohodlie a efektívne prispôsob..
54,40€
Cena bez DPH:45,33€