Hlavné menu
Produkty v košíku

Vibračné pásy

Ak hľadáte inovatívny spôsob, ako zlepšiť svoju kondíciu a formu, naše vibračné pásy sú pre vás tou správnou voľbou. Vibračné pásy sú moderným cvičebným zariadením, ktoré využíva vibrácie na stimuláciu svalov a zlepšenie... Pokračovať
Masážny vibračný pás na telo S týmto pásom môžete rýchlo a ľahko získať vyšportované tvary aplikovaných partií.  Pás poskytuje vibračnú masáž, vďaka čomu zlepšuje krvný obeh masírovanej časti tela.  Je praktický a ľahko sa používa. Vibračná masáž poskytne pocit odpočinku a relaxácie, zníženie te..
7,00€
Cena bez DPH:5,83€
Vibračný masážny pás na chudnutie Túžite po krásnej a štíhlej postave? Máme pre Vás riešenie! Masážny vibračný pás Vám pomôže rýchlo a jednoducho získať krásny a zvodný tvar Vašej postavy a taktiež zredukovať pomarančovú kožu. Funkcie: Chudnutie - rozkladá tukové tkanivo Anticelulitída - rozk..
13,50€
Cena bez DPH:11,25€
Inovatívna masážna pištoľ na krk s multifunkčným pásom Po dlhom a vyčerpávajúcom dni si každý zaslúži kúsok pohody a relaxu. Predstavujeme vám inovatívnu masážnu pištoľ na krk s integrovaným masážnym pásom, ktorá transformuje váš domov, kanceláriu, alebo dokonca dovolenkové prostredie na profesionál..
39,70€
Cena bez DPH:33,08€
Vibračný masážny pás VIBRO SHAPER IGIÁ   Nová revolučná technológia a atraktívny dizajn z neho robia perfektného pomocníka pri chudnutí mnohých telesných partií - brucha, bokov, stehien či pozadia. Ku krajšej postave vám teraz postačí 10 minút denne! Výkonná vibračná masáž významne prispieva k rozbí..
21,30€
Cena bez DPH:17,75€
Masážny pás s funkciou vyhrievania Bezdrôtový a multifunkčný masážny pás s funkciou vyhrievania, ideálny pre každodenný boj proti účinkom stresu a únavy. Tento ergonomický telový masážny pás poskytuje príjemný pocit úľavy, odpočinku, relaxácie a pohody. Vďaka bezdrôtovej, ľahkej a prenosnej konšt..
19,90€
Cena bez DPH:16,58€