Hlavné menu
Produkty v košíku

Vnútorné svietidlá

Doprajte si kvalitné a esteticky príjemné osvetlenie vo vnútri vášho domova. Svietidlami z našej ponuky dokážete pozdvihnúť interiér na úplne inú úroveň. Vybavte detskú izbu roztomilými lampami na nočný stolík v tvare... Pokračovať
2 x bezdrôtová svetelná RGB LED lampa s diaľkovým ovládaním, biela Sada dvoch lepiacich svetiel je dokonalým zdrojom svetla na tmavom mieste. Nedostatočná kabeláž ho predurčuje na inštaláciu prakticky kdekoľvek: v kuchyni, spálni, garáži, predsieni, pod skrinkami atď. Každé svietidlo je napájané ..
4,50€
Cena bez DPH:3,75€
Bezdrôtové COB LED svetlo s magnetickým spínačom Bezdrôtové COB LED svetlo je veľmi silné a energeticky úsporné svetlo. Vďaka absencii kabeláže ho možno ľahko umiestniť napríklad do skrine alebo pivnice. Využitie nájde aj v dielni alebo garáži. Svetlo je veľmi praktické, pretože ho možno pripevn..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Bezdrôtový stmievač/spínač pre LED osvetlenie 12V Bezdrôtový stmievač / spínač pre LED osvetlenie. Vybavený bezdrôtovým diaľkovým ovládačom (RF), ktorý umožňuje pohodlne vypnúť svetlo a nastaviť jas LED pásikov v rovine od 1% do 100%. Doplnkovou funkciou sú 3 možnosti oneskorenia vypínania LED pá..
4,30€
Cena bez DPH:3,58€
Stropné LED garážové svetlo 80W 12000LM Garážové svietidlo je bezpečné a bolo navrhnuté s použitím LED technológie, ktorá umožňuje znížiť spotrebu energie v porovnaní so štandardnými žiarovkami a svietidlami. Technológia LED znižuje spotrebu energie až o 85 %. Menšia spotreba elektriny znamená n..
11,00€
Cena bez DPH:9,17€
Lampa na rast rastlín, 3 ks Táto pestovateľská LED lampa podporuje rast, pučania a kvitnutie rastlín. Vlnová dĺžka, ktorú vyžaruje, môže byť rastlinami plne absorbovaná na fotosyntézu. Pripnite lampu na zvolené miesto a pripojte ju k USB portu. Stlačením vypínača ho zapnete a rozsvieti sa zmes če..
17,00€
Cena bez DPH:14,17€
Lampa na rast rastlín, 4 ks Táto pestovateľská LED lampa podporuje rast, pučanie a kvitnutie rastlín. Vlnová dĺžka, ktorú vyžaruje, môže byť rastlinami plne absorbovaná na fotosyntézu. Umiestnite lampu na zvolené miesto a pripojte ju k USB portu. Stlačením vypínača zapnite a rozsvieti sa zmes če..
24,20€
Cena bez DPH:20,17€
LED kancelárska stolná lampa 711J LED kancelárska lampa s dotykovým ovládacím panelom. Mäkké svetlo rovnomerne osvetlí pracovisko (stôl, kniha, klávesnica počítača atď.). Svietidlo je možné nastaviť v ľubovoľnom uhle. Zariadenie je napájané zo zabudovanej batérie, ktorá vám umožní vziať si ho so..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€
LED nočná lampa s diaľkovým ovladaním - medveď Zmeňte lampu vášho dieťaťa z nudného tienidla a tradičnej žiarovky na roztomilého medveďa, ktorý bude plniť praktické aj estetické funkcie. Vaše dieťa to bude určite milovať. Lampa je vyrobená z mäkkého silikónu, vďaka čomu je odolná proti akémukoľve..
6,90€
Cena bez DPH:5,75€
LED nočná lampa s diaľkovým ovladaním - zajac Zmeňte lampu vášho dieťaťa z nudného tienidla a tradičnej žiarovky na roztomilého zajačika, ktorý bude plniť praktické aj estetické funkcie. Vaše dieťa to bude určite milovať. Lampa je vyrobená z mäkkého silikónu, vďaka čomu je odolná proti akémukoľve..
11,60€
Cena bez DPH:9,67€
LED orientačné svietidlo s pohybovým senzorom - 2 nastaviteľné svetlá Pohybujete sa v noci po dome či už idete na toaletu alebo do kuchyne a nebaví Vás stále hľadať vypínač alebo nemáte po blízku sieťové pripojenie?  Vyskúšajte kvalitné prenosné LED svietidlo, ktoré je ideálnym pomocníkom všade t..
6,40€
Cena bez DPH:5,33€
LED RGB svetlo blikajúce do rytmu so vstavanou batériou, biele Ste fanúšikom hier? Alebo možno radi počúvate hudbu? Milujete párty s priateľmi a karaoke je vaše druhé meno? Možno dávate prednosť koncertom alebo chcete vytvoriť romantické prostredie pre špeciálnu večeru? V každej situácii sa m..
3,80€
Cena bez DPH:3,17€
LED RGB svetlo blikajúce do rytmu, biele Ste fanúšikom hier? Alebo možno radi počúvate hudbu? Milujete párty s priateľmi a karaoke je vaše druhé meno? Možno dávate prednosť koncertom alebo chcete vytvoriť romantické prostredie pre špeciálnu večeru? V každej situácii sa môžete spoľahnúť na pom..
3,20€
Cena bez DPH:2,67€