Hlavné menu
Produkty v košíku

Osvetlenie

Zobraziť podkategórie
Farebná nočná LED lampa - 3D Farebná nočná LED lampa - 3D
-23 %
Nočná LED lampa - 3D Vynikajúca nočná lampa s 3D efektom s nízkou spotrebou energie a dlhou životnosťou je vhodná do každej detskej izby. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča používať lampu v zatemnených miestnostiach. Farebné LED diódy žiaria mäkkým a príjemným svetlom.   Technické..
11,90€ 15,50€
Cena bez DPH:9,92€
Inteligentná stolná LED lampa s displejom Inteligentná stolná LED lampa s displejom
-23 %
Inteligentná stolná LED lampa s displejom LED stolná lampa svojím dizajnom nielen spoľahlivo osvetlí váš pracovný stôl, ale tiež ponúkne mnoho praktických funkcií navyše. Na lampe si môžete navoliť ľubovoľnú farbu svetla od studenej bielej po teplú. Táto LED lampa má totiž zabudovaný displej, kt..
29,90€ 38,90€
Cena bez DPH:24,92€
LED dvojamenná lampa na čítanie kníh s klipom LED dvojamenná lampa na čítanie kníh s klipom
-23 %
LED dvojamenná lampa na čítanie kníh s klipom, 4 led Bezdrôtová LED lampa so sponou! Je ideálna na osvetľovanie stránok čítaných kníh a na prácu na notebooku. Je vybavená 4 jasnými LED diódami, s nastaviteľnou intenzitou svetla! Komfortná svorka a flexibilná konštrukcia umožňujú presné umies..
9,90€ 12,90€
Cena bez DPH:8,25€
LED kancelárska stolná lampa 711J LED kancelárska stolná lampa 711J
-23 %
LED kancelárska stolná lampa 711J LED kancelárska lampa s dotykovým ovládacím panelom. Mäkké svetlo rovnomerne osvetlí pracovisko (stôl, kniha, klávesnica počítača atď.). Svietidlo je možné nastaviť v ľubovoľnom uhle. Zariadenie je napájané zo zabudovanej batérie, ktorá vám umožní vziať si ho so..
8,90€ 11,60€
Cena bez DPH:7,42€
LED lampa notebooku EA120 USB LED lampa notebooku EA120 USB
-22 %
Lampička pre notebooky 13 LED Ak hľadáte lampu pre svoj prenosný počítač, určite vás tento produkt zaujme. Lampa Esperanza pre notebooky je úžasné zariadenie, ktoré vám umožní používať počítač v takmer všetkých podmienkach. Ak nemáte prístup k osvetleniu, nemusíte prestať pracovať na počítači. V..
2,80€ 3,60€
Cena bez DPH:2,33€
LED lampa USB 2.0, 1,1W, čierna LED lampa USB 2.0, 1,1W, čierna
-24 %
Lampička pre notebooky 6 LED Univerzálna lampička pre notebooky a stolové počítače. Mierne svetlo rovnomerne osvetľuje klávesnicu alebo dokumenty počas práce večer, v noci a na miestach s nedostatočným osvetlením. Veľkou výhodou je, že lampička má extrémne nízku spotrebu energie čo Vášmu notebook..
1,60€ 2,10€
Cena bez DPH:1,33€
LED nočná lampa s diaľkovým ovladaním - mačka LED nočná lampa s diaľkovým ovladaním - mačka
-23 %
LED nočná lampa s diaľkovým ovladaním - mačka Zmeňte lampu vášho dieťaťa z nudného tienidla a tradičnej žiarovky na roztomilé mačiatko, ktoré bude plniť praktické aj estetické funkcie. Vaše dieťa to bude určite milovať. Lampa je vyrobená z mäkkého silikónu, vďaka čomu je odolná proti akémukoľvek ..
17,90€ 23,30€
Cena bez DPH:14,92€
LED nočná lampa s diaľkovým ovladaním - medvedík LED nočná lampa s diaľkovým ovladaním - medvedík
-23 %
LED nočná lampa s diaľkovým ovladaním - medveď Zmeňte lampu vášho dieťaťa z nudného tienidla a tradičnej žiarovky na roztomilého medveďa, ktorý bude plniť praktické aj estetické funkcie. Vaše dieťa to bude určite milovať. Lampa je vyrobená z mäkkého silikónu, vďaka čomu je odolná proti akémukoľve..
15,90€ 20,70€
Cena bez DPH:13,25€
LED nočná lampa s diaľkovým ovladaním - zajačik LED nočná lampa s diaľkovým ovladaním - zajačik
-23 %
LED nočná lampa s diaľkovým ovladaním - zajac Zmeňte lampu vášho dieťaťa z nudného tienidla a tradičnej žiarovky na roztomilého zajačika, ktorý bude plniť praktické aj estetické funkcie. Vaše dieťa to bude určite milovať. Lampa je vyrobená z mäkkého silikónu, vďaka čomu je odolná proti akémukoľve..
14,90€ 19,40€
Cena bez DPH:12,42€
LED stmievateľná stolná lampa s bezdrôtovým nabíjaním LED stmievateľná stolná lampa s bezdrôtovým nabíjaním
-23 %
LED stmievateľná stolná lampa s bezdrôtovým nabíjaním Skvelá a dizajnová stolná lampa LED s dotykovým panelom a indukčné nabíjačkou QI! Vybavená funkciou nastavenia jasu dotyku a 4-stupňovou úpravou farby svetla! Vďaka použitiu LED je extrémne energeticky efektívne a oveľa odolnejšie než tra..
24,90€ 32,40€
Cena bez DPH:20,75€
LED stolná dotyková lampa nabíjateľná, atmosférické podsvietenie - 256 farieb LED stolná dotyková lampa nabíjateľná, atmosférické podsvietenie - 256 farieb
-23 %
LED stolná dotyková lampa nabíjateľná, atmosférické podsvietenie - 256 farieb Dizajnovo veľmi podarená stolová lampa, ktorá vám umožní osvetliť si svoj pracovný, alebo relaxačný priestor práve takým svetlom, ktoré vám momentálne vyhovuje. Obsahuje zabudovaný LED svetelný zdroj (ktorý nie je možné..
22,90€ 29,80€
Cena bez DPH:19,08€
LED stolná lampa + čas, dátum, teplomer LED stolná lampa + čas, dátum, teplomer
-23 %
LED stolná lampa s meteo stanicou čierna Kancelárska lampa s meteorologickou stanicou má zabudovaný multifunkčný a prehľadný LED displej, z ktorého môžete čítať informácie ako čas, dátum, deň a aktuálnu teplotu vzduchu. Moderná LED lampa s displejom má možnosť nastavenia troch úrovní farebnej te..
26,90€ 35,00€
Cena bez DPH:22,42€