Hlavné menu
Produkty v košíku

Kuchyňa a jedáleň

Miesto, kde sa rodina stretáva pri dobrom jedle tvorí srdce domova. Objavte skvelé produkty pre kuchyňu a jedáleň, ktoré vám uľahčia prípravu jedál a zdobia váš stôl. Od kvalitných pomôcok, cez organizéry pre udržanie poriadku,... Pokračovať
Batériové čerpadlo kvapalín s trubicou 64 cm Úplne nové, kvalitné elektrické čerpadlo na palivo, vodu a iné kvapaliny. Je ideálny pre autá, traktory, lode a všade tam, kde potrebujete rýchlo prečerpať kvapalinu z jednej nádrže do druhej. Vlastnosti produktu: je veľmi praktické a vďaka svoji..
4,10€
Cena bez DPH:3,42€
Elektrická nabíjateľná pumpa na vodu pre plastové kanistre / barely do 20l Elektrická pumpa je určená pre vyčerpanie vody z plastových barelov (5 - 20 L) do pripravených pohárov, alebo nádob. Ručná pumpa je vyrobená z hygienicky nezávadného plastu vysokej kvality. Manipulácia s veľkými fľašami ..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Verk 15896 Posuvná miska Kvetina 27x6,5cm Posuvná miska v tvare kvetu má 5 priehradiek na uloženie občerstvenia. Perfektným riešením pre podávanie sušeného ovocia, orechov, lupienkov, olív a ďalších pochutín. Ak chcete misku otvoriť alebo zavrieť, jemne otočte kvetinovým spínačom na hornej stran..
5,20€
Cena bez DPH:4,33€
Sada príborov z nerezovej ocele v kufríku Royal Diamond, 72 kusov Sada vysoko kvalitných príborov z nerezovej ocele zabalená v elegantnom kufríku. Príbory sa výborne osvedčia ako pri každodenných stretnutiach pri stole, tak aj pri väčších oslavách. Ich klasický tvar spôsobuje, že vidličky zapadnú ta..
55,90€
Cena bez DPH:46,58€
Silikónová nádoba na výrobu ľadu Silikónová nádoba, stroj na kocky ľadu je vybavený až 40 formami na výrobu kociek ľadu. Domáca príprava studených nápojov bude oveľa jednoduchšia a rýchlejšia. Dvojkomorová konštrukcia zvyšuje počet kociek a ďalšie vedro chráni obsah vedra. Výrobok je vhodný ..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Výkonný kuchynský robot First Cuisine, 1 500W, fialový Kuchynský robot First Cuisine 1500W posunie vaše varenie na vyššiu úroveň. Planetárny pohon pokryje celú misu a dosiahnete s ním vynikajúce výsledky. 6 stupňov rýchlosti, odolnejšia konštrukcia, výkon až 1500 W, miska z nehrdzavejúcej ocele (6 l..
79,90€
Cena bez DPH:66,58€
Vákuová pumpa na balenie potravín Pump, 9,5 x 5 cm Vákuová pumpa je zariadenie, ktoré udrží produkty dlhšie čerstvé. Oplatí sa ju mať v kuchyni, ak vám záleží na zdravých produktoch. Funkčná a praktická kuchyňa je taká, ktorá vám umožní jednoduchým a rýchlym spôsobom pripravovať každodenné jedlá - r..
5,20€
Cena bez DPH:4,33€
Tĺčik na mäso bez rukoväte Hammer, 11 cm Predstavujeme vám inovatívny tĺčik na mäso, majstrovský kúsok dizajnu a funkčnosti, ktorý by mal nájsť svoje miesto v každej kuchyni. Svojou unikátnou konštrukciou bez rukoväte a kompaktnými rozmermi sa stane nielen vaším neoceniteľným spoločníkom pri príprav..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Vedro na ľad s kliešťami a lyžicou 1,3l Ruhhy Vedro na ľad je dokonalým doplnkom akejkoľvek sady barmanských doplnkov. Vyrobené je z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a zaisťuje dlhé a pohodlné používanie. Sada je vybavená oceľovým vekom, sitkom a kliešťami, vďaka ktorým môžete pohodlne podá..
14,80€
Cena bez DPH:12,33€
Fólia do vakuovačky 28 x 600 cm Potravinová fólia do vákuovačky na domáce použitie. Vákuovacie vrecká sú vhodné ako na modernú prípravu potravín metódou Sous-Vide, ktorá spočíva vo varení v teplotne kontrolovanom vodnom kúpeli tak aj na dlhšie skladovanie. Fóliu je možné po umytí navyše použiť aj..
5,50€
Cena bez DPH:4,58€
Verk 15667 Úložný box do chladničky, hnedý Úložný box do chladničky vám umožní udržať poriadok a naplno využiť premárnený priestor tesne pod policou. Zmestia sa do nej malé predmety ako ovocie a zelenina, plátky syra a malé občerstvenie. Box je ľahký, odolný a má dobrú ventiláciu.   Pomocou úchy..
1,20€
Cena bez DPH:1,00€
Drevená lyžica z bukového dreva – 20 cm Vitajte vo svete, kde aj najjednoduchšie jedlo sa mení na pôsobivý rituál. Predstavujeme vám očarujúcu drevenú lyžicu, majstrovský kúsok remeselnej zručnosti, ktorá vám prinesie dotyk prírody priamo k vašej stolovacej súprave. Táto lyžica, vyrobená z vyberanéh..
1,60€
Cena bez DPH:1,33€