Hlavné menu
Produkty v košíku

Diabetické a zdravotné ponožky

Výber správnych ponožiek môže mať významný vplyv na pohodlie a zdravie chodidiel, najmä ak trpíte diabetes mellitus alebo máte iné zdravotné obmedzenia týkajúce sa chodidiel. Diabetické ponožky Diabetické ponožky sú špeciálne... Pokračovať
Dámske nekopresné bavlnené ponožky biele, Tulmero Medical Popis produktu Ponožky bez kompresie sú navrhnuté tak, aby minimalizovali tlak na chodidlá a lýtka. Optimalizujú voľný prietok krvi, čím eliminujú tlak na citlivé oblasti chodidiel. Tulmero Medical Dámske beztlakové bavlnené ponožky biele ..
4,80€
Cena bez DPH:4,00€
Dámske nekopresné bavlnené ponožky čierne, Tulmero Medical Popis produktu Ponožky bez kompresie sú navrhnuté tak, aby minimalizovali tlak na chodidlá a lýtka. Optimalizujú voľný prietok krvi, čím eliminujú tlak na citlivé oblasti chodidiel. Tulmero Medical Dámske beztlakové bavlnené ponožky biele..
4,80€
Cena bez DPH:4,00€
Dámske nekopresné bavlnené ponožky biele, Tulmero Medical Popis produktu Ponožky bez kompresie sú navrhnuté tak, aby minimalizovali tlak na chodidlá a lýtka. Optimalizujú voľný prietok krvi, čím eliminujú tlak na citlivé oblasti chodidiel. Tulmero Medical Dámske beztlakové bavlnené ponožky biele ..
4,80€
Cena bez DPH:4,00€
Pánske nekompresné diabetické bavlnené ponožky Tulmero Medical, biele Popis produktu Ponožky bez kompresie sú navrhnuté tak, aby minimalizovali tlak na chodidlá a lýtka. Optimalizujú voľný prietok krvi, čím eliminujú tlak na citlivé oblasti chodidiel. Tulmero Medical pánske bavlnené beztlakové po..
4,80€
Cena bez DPH:4,00€
Pánske nekompresné diabetické bavlnené ponožky Tulmero Medical, čierne Popis produktu Ponožky bez kompresie sú navrhnuté tak, aby minimalizovali tlak na chodidlá a lýtka. Optimalizujú voľný prietok krvi, čím eliminujú tlak na citlivé oblasti chodidiel. Tulmero Medical pánske bavlnené beztlakové p..
4,80€
Cena bez DPH:4,00€
Avicenum DiaFit CLASSIC bavlnené ponožky pre diabetikov, veľkosť 41-44, farba námornícka modrá Avicenum DiaFit CLASSIC bavlnené ponožky pre diabetikov Ponožky vhodné pre diabetikov Avicenum Diafit CLASSIC sú vyrobené s 80% podielom dlhovláknej dvojmo stkanej bavlny. Zdravotný vaflový lem zabezpečuje..
6,10€
Cena bez DPH:5,08€
Bavlnené hydratačné ponožky s gélovou vrstvou Tieto ponožky sú vyrobené z vysokokvalitného bavlneného úpletu, ktorý zaručuje pohodlie pri nosení. Vo vnútri návleku sa nachádza jemný gél, ktorý pokožke nohy poskytuje intenzívnu hydratáciu a prispieva k jej regenerácii. Ponožky okrem toho efektívne..
8,30€
Cena bez DPH:6,92€
Hydratačné ponožky s gélovým vankúšikom pre popraskanú pätu Máte problémy s vysušenou pokožkou na pätách, ktorá je často popraskaná? Objavte pohodlie a účinnú starostlivosť s našimi hydratačnými ponožkami, ktoré v sebe skrývajú mäkký gélový vankúšik presne pod oblasťou päty. Hydratujte a ochraňu..
7,40€
Cena bez DPH:6,17€
Nail nippers profesionálne kliešte na nechty s pružinkou, nikel chróm, 13 cm Kliešte Credo Solingen s pružinkou. Kliešte na nechty s pružinkou, ktorá pomáha vrátiť kliešte do otvorenej polohy. Nemecká firma Credo Solingen je známa tým, že na výrobky používa kvalitný materiál, ktorý precízne opra..
42,80€
Cena bez DPH:35,67€
Nail diabetic scissors nožničky pre diabetikov, matný chróm, 10,5 cm Nožničky Credo Solingen pre diabetikov na bezpečné strihanie nechtov. Vhodné na strihanie nechtov na rukách aj nohách. Vďaka zaoblenej špičke klesá riziko poranenia diabetika pri manipulácii. Vhodné pri diabetickej neuropathii. ..
20,20€
Cena bez DPH:16,83€
Nail diabetic scissors nožničky pre diabetikov, matný chróm, 9 cm Nožničky Credo Solingen pre diabetikov na bezpečné strihanie nechtov. Vhodné na strihanie nechtov na rukách aj nohách. Vďaka zaoblenej špičke klesá riziko poranenia diabetika pri manipulácii. Vhodné pri diabetickej neuropathii.   ..
16,10€
Cena bez DPH:13,42€
Ponožka na naťahovanie svalov s popruhom Hľadáte spôsob, ako si uľaviť od bolesti spojenej s plantárnou fascitídou alebo zápalom Achillovej šľachy? Máme riešenie v podobe našej inovatívnej ponožky na naťahovanie svalov s nastaviteľným popruhom. Tento produkt bol navrhnutý tak, aby poskytoval jem..
17,10€
Cena bez DPH:14,25€