Hlavné menu
Produkty v košíku

Diabetické a zdravotné ponožky

Výber správnych ponožiek môže mať významný vplyv na pohodlie a zdravie chodidiel, najmä ak trpíte diabetes mellitus alebo máte iné zdravotné obmedzenia týkajúce sa chodidiel. Diabetické ponožky Diabetické ponožky sú špeciálne... Pokračovať
Zdravotné ponožky pre diabetikov froté Diabetic Ankle Frotte, čierna, 39-41 Ponožky pre diabetikov s klasickou výškou lemu, ktoré neobmedzujú krvný obeh v chodidlách. Moderné ponožky pre diabetikov spĺňajú prísne požiadavky na funkciu a pohodlie ľudí s diabetes. Voľný lem na lýtku (neroluje sa do..
4,70€
Cena bez DPH:3,92€
Nail nippers profesionálne kliešte na nechty s pružinkou, nikel chróm, 13 cm Kliešte Credo Solingen s pružinkou. Kliešte na nechty s pružinkou, ktorá pomáha vrátiť kliešte do otvorenej polohy. Nemecká firma Credo Solingen je známa tým, že na výrobky používa kvalitný materiál, ktorý precízne opra..
40,60€
Cena bez DPH:33,83€
Pánske nekompresné diabetické bavlnené ponožky Tulmero Medical, čierne Popis produktu Ponožky bez kompresie sú navrhnuté tak, aby minimalizovali tlak na chodidlá a lýtka. Optimalizujú voľný prietok krvi, čím eliminujú tlak na citlivé oblasti chodidiel. Tulmero Medical pánske bavlnené beztlakové p..
4,80€
Cena bez DPH:4,00€
Ponožky na pätové ostrohy Tieto špecializované ponožky sú navrhnuté tak, aby znižovali pocit bolesti, ktorý je spojený s problémom pätných ostrohov. Ich unikátna konštrukcia poskytuje posilnenú podporu v oblastiach chodidla, kde je to najviac potrebné. Táto podpora znižuje záťaž na plantárnu šľachu ..
6,10€
Cena bez DPH:5,08€
Zdravotné ponožky pre diabetikov froté Diabetic Ankle Frotte, biela, 39-41 Ponožky pre diabetikov s klasickou výškou lemu, ktoré neobmedzujú krvný obeh v chodidlách. Moderné ponožky pre diabetikov spĺňajú prísne požiadavky na funkciu a pohodlie ľudí s diabetes. Voľný lem na lýtku (neroluje sa dol..
7,50€
Cena bez DPH:6,25€
Avicenum DiaFit CLASSIC bavlnené ponožky pre diabetikov, veľkosť 41-44, farba námornícka modrá Avicenum DiaFit CLASSIC bavlnené ponožky pre diabetikov Ponožky vhodné pre diabetikov Avicenum Diafit CLASSIC sú vyrobené s 80% podielom dlhovláknej dvojmo stkanej bavlny. Zdravotný vaflový lem zabezpečuje..
6,20€
Cena bez DPH:5,17€
Nail diabetic nippers zaoblené kliešte pre diabetikov, matný chróm, 12 cm Zaoblené kliešte Credo Solingen na odstránenie kože pre diabetikov. Nástroje na pedikúru, ktoré používajú ľudia s diabetes musia byť mimoriadne bezpečné, pretože hojenie rán je pri cukrovke zdĺhavé a niekedy komplikované. K..
23,30€
Cena bez DPH:19,42€
Dámske nekopresné bavlnené ponožky biele, Tulmero Medical Popis produktu Ponožky bez kompresie sú navrhnuté tak, aby minimalizovali tlak na chodidlá a lýtka. Optimalizujú voľný prietok krvi, čím eliminujú tlak na citlivé oblasti chodidiel. Tulmero Medical Dámske beztlakové bavlnené ponožky biele ..
4,80€
Cena bez DPH:4,00€
Nail diabetic scissors nožničky pre diabetikov, matný chróm, 9 cm Nožničky Credo Solingen pre diabetikov na bezpečné strihanie nechtov. Vhodné na strihanie nechtov na rukách aj nohách. Vďaka zaoblenej špičke klesá riziko poranenia diabetika pri manipulácii. Vhodné pri diabetickej neuropathii.   ..
15,20€
Cena bez DPH:12,67€
Avicenum DiaFit CLASSIC bavlnené ponožky pre diabetikov, veľkosť 44 - 47, farba modrá Ponožky vhodné pre diabetikov Avicenum Diafit CLASSIC sú vyrobené s 80% podielom dlhovláknej dvojmo stkanej bavlny. Zdravotný vaflový lem zabezpečuje jemné obopnutie nohy, je teda prevenciou škrtenia končatiny, ..
6,10€
Cena bez DPH:5,08€
Nail diabetic scissors nožničky pre diabetikov, matný chróm, 10,5 cm Nožničky Credo Solingen pre diabetikov na bezpečné strihanie nechtov. Vhodné na strihanie nechtov na rukách aj nohách. Vďaka zaoblenej špičke klesá riziko poranenia diabetika pri manipulácii. Vhodné pri diabetickej neuropathii. ..
19,20€
Cena bez DPH:16,00€
Dámske nekopresné bavlnené ponožky biele, Tulmero Medical Popis produktu Ponožky bez kompresie sú navrhnuté tak, aby minimalizovali tlak na chodidlá a lýtka. Optimalizujú voľný prietok krvi, čím eliminujú tlak na citlivé oblasti chodidiel. Tulmero Medical Dámske beztlakové bavlnené ponožky biele ..
4,80€
Cena bez DPH:4,00€