Hlavné menu
Produkty v košíku

Masky, balzamy

Tieto vlasové produkty poskytnú intenzívnu starostlivosť a hydratáciu vašim vlasom. Masky sú obvykle bohatšie na výživné zložky a aplikujú sa po umytí vlasov, aby poskytli hĺbkovú hydratáciu a obnovili vitalitu vlasov. Balzamy sú... Pokračovať
Bio-Pilixin® Activation Sérum na spomalenie vypadávania a podporu rastu vlasov pre ženy 100 ml Klinicky testované sérum na podporu rastu vlasov a zabráneniu vypadávaniu vlasov. Vyvinuté pomocou technológie kmeňových buniek. Vyvinuté, testované a vyrobené v Dánsku. Bio-Pilixin® sérum bolo vyvinuté..
56,00€
Cena bez DPH:46,67€
Vlasy K - proti predčasnému šediveniu vlasov 2 x 50ml Prípravok proti predčasnému šediveniu vlasov podľa receptúry Prof. RNDr. Anny Strunecké, DrSc. Uvedená cena je za celé balenie, ktoré obsahuje 2 fľaštičky! Bylinný extrakt na vonkajšie použitie.    Účinky: Extrakt Vlasy K obmedzuje šediveni..
13,30€
Cena bez DPH:11,08€
Granátové jablko a Aloe vera, vlasový balzám, 500ml Vlasový balzam, kondicionér s extraktom z aloe vera a podmanivou vôňou granátového jablka. Balzam je určený pre úpravu a ošetrenie vlasov po umývaní.   Použitie: Naneste na vlhké vlasy, nechajte pôsobiť a opláchnite.   Obsah balenia: 1 x Granát..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Vlasy S - proti vypadávaniu vlasov 2 x 50ml Prípravok proti nadmernému vypadávaniu vlasov podľa receptúry Prof. RNDr. Anny Strunecké, DrSc. Uvedená cena je za celé balenie, ktoré obsahuje 2 fľaštičky! Bylinný extrakt na vonkajšie použitie.    Účinky: urýchľuje rast vlasov odstraňuje tvorbu lu..
16,90€
Cena bez DPH:14,08€
Honey - regeneračná maska s medovým extraktom, 275ml   Hydratačná maska s výťažkom z medu sa intenzívne stará o suché a poškodené vlasy. Dodáva im silu, lesk a pružnosť.   Vlastnosti: Posilňujúca regeneračná maska KJMN Medová regeneračná vlasová maska s čistým medovým extraktom. Med je príro..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
TAKE OVER – PURE SILVER Maska proti žltnutiu vlasov 500 ml Popis produktu Maska proti žltnutiu s revitalizačným účinkom je profesionálny produkt, ktorý bojuje a neutralizuje mosadzné pigmenty v blond, sivých a odfarbených vlasoch. Po aplikácii kúry Pure Silver budú vaše vlasy hebké na dotyk a bu..
9,70€
Cena bez DPH:8,08€