Hlavné menu
Produkty v košíku

Masky, balzamy

Tieto vlasové produkty poskytnú intenzívnu starostlivosť a hydratáciu vašim vlasom. Masky sú obvykle bohatšie na výživné zložky a aplikujú sa po umytí vlasov, aby poskytli hĺbkovú hydratáciu a obnovili vitalitu vlasov. Balzamy sú... Pokračovať
Granátové jablko a Aloe vera, vlasový balzám, 500ml Vlasový balzam, kondicionér s extraktom z aloe vera a podmanivou vôňou granátového jablka. Balzam je určený pre úpravu a ošetrenie vlasov po umývaní.   Použitie: Naneste na vlhké vlasy, nechajte pôsobiť a opláchnite.   Obsah balenia: 1 x Granát..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Honey - regeneračná maska s medovým extraktom, 275ml   Hydratačná maska s výťažkom z medu sa intenzívne stará o suché a poškodené vlasy. Dodáva im silu, lesk a pružnosť.   Vlastnosti: Posilňujúca regeneračná maska KJMN Medová regeneračná vlasová maska s čistým medovým extraktom. Med je príro..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Latte maska pre poškodené, chemicky ošetrené vlasy, 800ml   Latte maska je vhodná pre narušené alebo chemicky ošetrené vlasy. Maska Latte obsahuje mliečny proteín a navyše má úžasnú vanilkovú vôňu. Vlastnosti: mliečna krémová maska regeneruje vlasy oslabené farbením a trvalou onduláciou vý..
3,20€
Cena bez DPH:2,67€
Maska na vlasy s hodvábnym proteinom na jemné vlasy 500ml Maska na vlasy na jemné a nepoddajné vlasy. Maska má inovatívne zloženie, zamatovú textúru a obsahuje hodvábny proteín. Vyživuje vlasové korienky, vlasy sú jemné a lesklé. Zložky: Hodvábny proteín - zvyšuje pružnosť, odolnosť a lesk vla..
9,50€
Cena bez DPH:7,92€
Maska na poškodené vlasy s keratínom Maska na poškodené vlasy . Vďaka obsahu arganového oleja a keratínu je táto maska hlboko vyživujúca. Vašim vlasom dodá lesk, jemnosť a hydratáciu. Zložky: Keratín -je  intenzívna a účinná zložka, pretože posilňuje vlas a zlepšuje jeho štruktúru priamo zvnú..
7,80€
Cena bez DPH:6,50€
Maska na suché a matné vlasy bez lesku s vitamínom B5 500ml Maska na suché a matné vlasy bez lesku . Vyživuje, hydratuje a udržiava vlasy jemné a lesklé a to vďaka obsiahnutým vitamínom. Vlasy sú jemné na dotyk a nezvyčajne lesklé. Zložky: Vitamín B5- je užitočný pre vývin a udržiavanie zdrav..
7,80€
Cena bez DPH:6,50€
Vlasový balzam so syntetickým hadím jedom Vlasový balzam je nový prípravok na ošetrenie vlasov po umytí, pre ľahké rozčesanie a vyšší lesk. Vďaka originálnej receptúre s obsahom unikátneho syntetického hadieho jedu, založeného na tripeptidy, ktoré majú podobný účinok ako peptid v jedu štrkáča ..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Vlasy K - proti predčasnému šediveniu vlasov 2 x 50ml Prípravok proti predčasnému šediveniu vlasov podľa receptúry Prof. RNDr. Anny Strunecké, DrSc. Uvedená cena je za celé balenie, ktoré obsahuje 2 fľaštičky! Bylinný extrakt na vonkajšie použitie.    Účinky: Extrakt Vlasy K obmedzuje šediveni..
16,70€
Cena bez DPH:13,92€