Hlavné menu
Produkty v košíku

Hracie podložky

Vybavte vašu domácu herňu pre deti skvelým doplnkom pre hranie – našimi hracími podložkami. Ponúkame rôzne farebné a dizajnové možnosti, aby sa vaše deti mohli pustiť do kreatívneho hrania s autíčkami, legom, a inými hračkami.... Pokračovať
Skladací kôš na hračky s hracou podložkou 2 v 1 Blackbird Kôš na hračky je produkt, ktorý je nevyhnutný v každej domácnosti, kde sú malé deti a veľa hračiek. Tento rozkošný kôš na hračky s podložkou, ktorú drží suchý zips, je skvelý spôsob, ako udržať poriadok v izbe vášho dieťaťa. Teraz bude mať va..
8,50€
Cena bez DPH:7,08€
Podložka na hranie + vak na hračky 2v1 Sú pohádzané hračky a kocky po celom byte vašou nočnou morou?  Máme pre Vás riešenie! Tento šikovný a štýlový vak a podložka vyrieši problém s neporiadkom. Kľudne môžte nechať deti nech sa na nej veselo hrajú, vysypú celú LEGO zbierku, stavajú puzzle, hádžu po..
4,80€
Cena bez DPH:4,00€
Detská penová hracia podložka 200x180x0.8cm Veľká obojstranná penová podložka na hranie so vzorom ulice a lesa. Ideálne ako koberec do detskej izby. Karimatka izoluje proti chladu a tlmí pády. Vaše dieťa sa bude môcť bezpečne hrať na podlahe. Ideálne na učenie sa plazenia a chôdze. Protišmyková k..
25,00€
Cena bez DPH:20,83€
Hracia deka vak na hračky 2v1 modrá Veľká okrúhla podložka na uloženie hračiek. Skvelé riešenie, ktoré vám umožní rýchlo zbierať hračky. Pred hraním je potrebné podložku položiť na zem a po skončení hry stačí zatiahnuť za šnúrky, potom sa vytvorí veľká taška s hračkami. Deku je možné použiť aj ak..
6,00€
Cena bez DPH:5,00€