Hlavné menu
Produkty v košíku

Hracie podložky

Vybavte vašu domácu herňu pre deti skvelým doplnkom pre hranie – našimi hracími podložkami. Ponúkame rôzne farebné a dizajnové možnosti, aby sa vaše deti mohli pustiť do kreatívneho hrania s autíčkami, legom, a inými hračkami.... Pokračovať
Penové puzzle na zem s písmenami a číslami 36ks, 14 x 14cm  Penové puzzle s písmenami a číslami zabavia každé dieťa na dlhý čas. Veľké a farebné detské penové puzzle sa ľahko skladujú a nezaberajú v domácnosti veľa miesta. Všetky super hry sa môžu vaše deti hrať bezpečne na zemi, či už hry s aut..
5,00€
Cena bez DPH:4,17€
Detská penová hracia podložka 200x180x0.8cm Veľká obojstranná penová podložka na hranie so vzorom ulice a lesa. Ideálne ako koberec do detskej izby. Karimatka izoluje proti chladu a tlmí pády. Vaše dieťa sa bude môcť bezpečne hrať na podlahe. Ideálne na učenie sa plazenia a chôdze. Protišmyková k..
25,00€
Cena bez DPH:20,83€
Hracia deka vak na hračky 2v1 modrá Veľká okrúhla podložka na uloženie hračiek. Skvelé riešenie, ktoré vám umožní rýchlo zbierať hračky. Pred hraním je potrebné podložku položiť na zem a po skončení hry stačí zatiahnuť za šnúrky, potom sa vytvorí veľká taška s hračkami. Deku je možné použiť aj ak..
6,00€
Cena bez DPH:5,00€
Eva 4693 Penové puzzle na zem veľké 36ks Penové puzzle s písmenami a číslami. Puzzle 30 x 30 cm, veľké a farebné detské penové puzzle sa ľahko skladujú a nezaberajú v domácnosti veľa miesta. Všetky super hry sa môžu vaše deti hrať bezpečne na zemi, či už hry s autíčkami alebo s bábikami barbie. P..
16,00€
Cena bez DPH:13,33€
ISO kontrastné penové puzzle 30 x 30 cm, 36 ks Vzdelávacie puzzle sú skvelý spôsob ako sa učiť a hrať. Pri hre dieťa rozvíja nielen svoju fantáziu, učí sa koncentrácii a poznávaniu farieb a tvarov, ale aj logickému mysleniu, zrakovému a motorickému vnímaniu a trpezlivosti. Podložka je vyrobená..
15,00€
Cena bez DPH:12,50€
Podložka na hranie + vak na hračky 2v1 Sú pohádzané hračky a kocky po celom byte vašou nočnou morou?  Máme pre Vás riešenie! Tento šikovný a štýlový vak a podložka vyrieši problém s neporiadkom. Kľudne môžte nechať deti nech sa na nej veselo hrajú, vysypú celú LEGO zbierku, stavajú puzzle, hádžu po..
6,10€
Cena bez DPH:5,08€