Hlavné menu
Produkty v košíku

Ostatné pre mačky

Tu nájdete ďalšie príslušenstvo a produkty pre mačky. Od mačacích pelechov pre pohodlný odpočinok až po hygienické výrobky, u nás nájdete všetko potrebné pre pohodu a starostlivosť o vašu mačku. V horúcom letnom období vaše... Pokračovať
Plyšový pelech pre mačky 40 x 40 x 37 cm, čierny Pelech pre mačky je typ postele z mäkkého a pohodlného materiálu, ktorý pripomína malý, útulný domček. Toto je ideálne miesto pre mačku, ktorá má rada svoj vlastný uzavretý prístrešok. To jej poskytuje pocit intimity. Materiál je odolný voči po..
17,70€
Cena bez DPH:14,75€
Pelech pre psy a mačky, 65cm Podporuje lepší spánok: Vďaka svojmu okrúhlemu tvaru je náš pelech pre psov a mačky ideálny pre rastúce domáce zvieratá. Zvýšený okraj poskytuje pocit bezpečia a poskytuje oporu hlavy a krku, zatiaľ čo super mäkká výplň upokojuje boľavé kĺby a svaly. Útulný pelech..
15,00€
Cena bez DPH:12,50€
Pelech a škrabadlo pre mačky veľkosť S - 35 x 46 cm Jedinečný pelech, ktorý kombinuje pohodlnú plochu na spanie s funkčným škrabadlom. Vaša mačka nebude mať nikdy núdzu o pohodlie a zábavu v jednom. Pelech je ideálny pre mačky všetkých vekových kategórií, ktorým poskytuje miesto na odpočinok a m..
10,30€
Cena bez DPH:8,58€
Škrabadlo pre mačky s tunelom a so sisalovými stĺpikmi, 92 cm Škrabadlo pre mačky poskytuje pohodlné a zábavné miesto pre vášho domáceho miláčika. S prispôsobivými stĺpikmi, odolným materiálom a multifunkčným dizajnom predstavuje ideálne miesto na hranie, cvičenie a odpočinok. Toto multifunkčné ..
31,20€
Cena bez DPH:26,00€
Matrac pre psov a mačky 70 x 53 cm, tmavo hnedý #obr1 Látkový matrac poskytne Vášmu miláčikovi pohodlný odpočinok, vďaka ktorému si bude môcť užívať dobrú pohodu. Je vyrobený z kvalitných materiálov, takže vydrží veľmi dlho. Je určený pre psov, mačky a iné domáce zvieratá. Vďaka svojej veľkosti sa ..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Odstraňovač psích a mačacích chlpov Ideálne zariadenie pre majiteľov domácich miláčikov, ktorým vypadávajú chlpy. Kefu je možné použiť na čistenie odevov, kobercov, autočalúnenia a čalúneného nábytku od vlasov a srsti, ale aj rôznych iných nečistôt. Vďaka svojej veľkej čistiacej ploche dôkladne a..
2,70€
Cena bez DPH:2,25€
Luxusný pelech sivá elegancia 50x40cm: Dokonalý spánok pre Vašich malých štvornohých priateľov #obr1 Predstavujeme Vám Luxusný pelech Sivá Elegancia, navrhnutý pre bezkonkurenčný odpočinok Vašich milovaných domácich maznáčikov. Tento exkluzívny pelech, merajúci 50x40cm (s toleranciou +/- 2 cm), bol..
8,60€
Cena bez DPH:7,17€
Nylonový postroj s vodítkom pre psov a mačky, modrý Predstavujeme vám univerzálne nastaviteľné ramenné popruhy s vodítkom, ktoré sú ideálne pre pohodlné prechádzky, profesionálny tréning alebo cestovanie. Ich štýlový dizajn urobí každodenné prechádzky s vašim domácim miláčikom ešte pohodlnejšie a..
3,20€
Cena bez DPH:2,67€
Pachová náučná podložka pre psov a mačky 30 x 30 cm Psí nos je mimoriadne citlivý nástroj. Čuchanie je prirodzený inštinkt a potreba zvieraťa. Ak nemáte čas na dlhé prechádzky, kde by váš miláčik mohol sledovať stopu, alebo ho chcete len zamestnať doma, je použitie pachovej podložky skvelým rieš..
15,90€
Cena bez DPH:13,25€
Pelech pre psa/mačku, červený  Pohodlný a estetický pelech pre vášho domáceho maznáčika! Je veľmi mäkký a vhodný pre domáce zvieratá. Hrubé steny a dno z protišmykovej látky zaisťujú pohodlie a bezpečnosť pre zvieratá. Pelech je vyplnený mäkkou formovateľnou penou. V spodnej vrstve je pohodlný, ..
6,20€
Cena bez DPH:5,17€
Pelech pre mačku 30 x 30 cm, šedý Pohodlný pelech pre vášho domáceho maznáčika. Je veľmi mäkký a vhodný pre domáce zvieratá. Jedinečná konštrukcia v tvare uzavretej búdky s mačacími ušami. Hrubé steny a dno z protišmykovej látky zaisťujú pohodlie a bezpečnosť pre naše zvieratá. Je vyplnená mäkkou a..
11,80€
Cena bez DPH:9,83€
Pelech pre psy a mačky, 55cm Podporuje lepší spánok: Vďaka svojmu okrúhlemu tvaru je náš pelech pre psov a mačky ideálny pre rastúce domáce zvieratá. Zvýšený okraj poskytuje pocit bezpečia a poskytuje oporu hlavy a krku, zatiaľ čo super mäkká výplň upokojuje boľavé kĺby a svaly. Útulný pelech..
11,90€
Cena bez DPH:9,92€