Hlavné menu
Produkty v košíku

Ostatné pre mačky

Tu nájdete ďalšie príslušenstvo a produkty pre mačky. Od mačacích pelechov pre pohodlný odpočinok až po hygienické výrobky, u nás nájdete všetko potrebné pre pohodu a starostlivosť o vašu mačku. V horúcom letnom období vaše... Pokračovať
HUMAC® Natur AFM Liquid s dvojitou aktiváciou HUMAC® Natur AFM Liquid je čisto prírodná kŕmna surovina s dvojnásobným účinkom humínových kyselín pre všetky domáce zvieratá. Slúži najmä ako rýchla záchrana pri otrave alebo pri nechutenstve. Rýchlo a účinne detoxikuje tráviaci mechanizmus od požitých ..
32,30€
Cena bez DPH:26,92€
HUMAC® Natur AFM: Váš kľúč k prirodzenej vitalite a zdraviu domácich miláčikov Zabudnite na nekonečné obavy a vysoké výdavky na veterinárne služby a lieky, ktoré len zastierajú symptómy, ale neprinášajú skutočné riešenie. HUMAC® Natur AFM predstavuje revolučný prístup k dlhodobej pohode a zdraviu va..
12,90€
Cena bez DPH:10,75€
Pelech pre psov a mačky veľkosť L - 55 x 42 x 14 cm, čierny Pelech poskytne vášmu miláčikovi pohodlný odpočinok, vďaka ktorému si bude môcť užívať úplnú pohodu. Je vyrobený z kvalitných materiálov, vďaka čomu vydrží veľmi dlho. Má nevyberateľný vankúš, ktorý poskytne ešte väčší komfort odpočinku..
13,70€
Cena bez DPH:11,42€
Pelech pre psa/mačku 60 cm šedý Mäkký, teplý pelech pre psa alebo mačku je pre vášho domáceho miláčika dokonalým miestom na odpočinok. Pelech je hustý, mäkký a nadýchaný. Je okrúhly so zvýšenými, vyššími okrajmi pre maximálne pohodlie. Je vyrobený z pevného materiálu odolného voči poškodeniu a z..
12,50€
Cena bez DPH:10,42€
Odstraňovač zvieracích chlpov Milovníci všetkých štvornohých maznáčikov vedia, že chlpy sú skrátka všade a dostať ich dole z niektorých povrchov je niekedy poriadny oriešok. Nemáte dobré skúsenosti s valčekmi a rôznymi druhmi kief? Tento samočistiaci odstraňovač chlpov je skvelým riešením.     S..
4,50€
Cena bez DPH:3,75€
Nylonový postroj s vodítkom pre psov a mačky, modrý Predstavujeme vám univerzálne nastaviteľné ramenné popruhy s vodítkom, ktoré sú ideálne pre pohodlné prechádzky, profesionálny tréning alebo cestovanie. Ich štýlový dizajn urobí každodenné prechádzky s vašim domácim miláčikom ešte pohodlnejšie a..
3,20€
Cena bez DPH:2,67€
Pelech pre psa/mačku, červený  Pohodlný a estetický pelech pre vášho domáceho maznáčika! Je veľmi mäkký a vhodný pre domáce zvieratá. Hrubé steny a dno z protišmykovej látky zaisťujú pohodlie a bezpečnosť pre zvieratá. Pelech je vyplnený mäkkou formovateľnou penou. V spodnej vrstve je pohodlný, ..
6,20€
Cena bez DPH:5,17€
Lopatka pre mačaciu toaletu 6v1 Majitelia mačiek tento problém veľmi dobre poznajú: Mačacia toaleta by mala byť vyčistená tak dobre, ako sa len dá, zároveň však netreba plytvať podstielkou. S bežnou lopatkou na podstielku to nemožno zvládnuť! Riešením je Keddii Scoop: inovatívna lopatka na m..
1,80€
Cena bez DPH:1,50€
Škrabadlo pre mačky s tunelom a so sisalovými stĺpikmi, 92 cm Škrabadlo pre mačky poskytuje pohodlné a zábavné miesto pre vášho domáceho miláčika. S prispôsobivými stĺpikmi, odolným materiálom a multifunkčným dizajnom predstavuje ideálne miesto na hranie, cvičenie a odpočinok. Toto multifunkčné ..
31,20€
Cena bez DPH:26,00€
Škrabadlo - sisalový stĺpik s loptičkou pre mačku, 43 cm Škrabadlo pre mačky je neoceniteľným doplnkom pre každého milovníka mačiek. Toto škrabadlo nielenže skvele zapadne do interiéru, ale zároveň poskytuje ideálne miesto pre mačku na škrabanie, hranie a relaxáciu. Škrabadlo je skvelou voľbou p..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Odstraňovač psích a mačacích chlpov Ideálne zariadenie pre majiteľov domácich miláčikov, ktorým vypadávajú chlpy. Kefu je možné použiť na čistenie odevov, kobercov, autočalúnenia a čalúneného nábytku od vlasov a srsti, ale aj rôznych iných nečistôt. Vďaka svojej veľkej čistiacej ploche dôkladne a..
2,70€
Cena bez DPH:2,25€
Pelech pre psy a mačky, 65cm Podporuje lepší spánok: Vďaka svojmu okrúhlemu tvaru je náš pelech pre psov a mačky ideálny pre rastúce domáce zvieratá. Zvýšený okraj poskytuje pocit bezpečia a poskytuje oporu hlavy a krku, zatiaľ čo super mäkká výplň upokojuje boľavé kĺby a svaly. Útulný pelech..
15,00€
Cena bez DPH:12,50€