Hlavné menu
Produkty v košíku

Trampolíny

Ak hľadáte zábavu a zároveň aktívnu formu cvičenia, naše trampolíny vás určite nadchnú. Trampolíny sú skvelou voľbou pre deti aj dospelých, ktorí si chcú užiť radostné skoky. S našimi trampolínami si môžete vychutnať rôzne... Pokračovať
Kryt pružiny na trampolínu 366 cm Kryt pružín na trampolínu je vyrobený z pevného materiálu odolného voči vlhkosti a poveternostným vplyvom a umožňuje prekryť pružiny v trampolíne, aby mohol užívateľ bezpečne skákať. Kryt sa ľahko montuje a demontuje, nie je potrebné používať žiadne ďalšie nástro..
65,50€
Cena bez DPH:54,58€
Vnútorná trampolínová sieť 366 cm Výborná, praktická vnútorná sieť na trampolíny. Sieťka má špeciálne dvojité zapínanie pre zaistenie bezpečnosti užívateľa. Sieťovina je mimoriadne pružná a mäkká a zároveň odolná. Lepšie chráni človeka skákajúceho na trampolíne vďaka tomu, že je namontovaná vo v..
48,70€
Cena bez DPH:40,58€
Pružiny na trampolínu 165 mm 10 ks Pružiny sú vyrobené z kvalitnej kalenej ocele, vďaka čomu odolávajú vysokému zaťaženiu a sú odolné proti početnému natiahnutiu. Zaručujú dlhé používanie trampolíny. Sú dokonale pružné, vďaka čomu poskytujú skvelú zábavu pri skákaní na trampolíne. Pod vplyvom sko..
13,70€
Cena bez DPH:11,42€
Kryt pružiny na trampolínu 244 cm Kryt pružín na trampolínu je vyrobený z pevného materiálu odolného voči vlhkosti a poveternostným vplyvom a umožňuje prekryť pružiny v trampolíne, aby mohol užívateľ bezpečne skákať. Kryt sa ľahko montuje a demontuje, nie je potrebné používať žiadne ďalšie nástro..
50,00€
Cena bez DPH:41,67€
Podložka na trampolínu 366 cm 12FT - 72 pružín Podložka na trampolínu je univerzálna v použití, vďaka čomu sa hodí na rôzne typy trampolín od rôznych výrobcov. Podložka na trampolínu je vybavená špeciálnymi pevnými kovovými háčikmi, ktoré sa výborne hodia na pripevnenie. Je ich 72. Podložka na t..
60,90€
Cena bez DPH:50,75€
Kryt pružiny na trampolínu 305 cm Kryt pružín na trampolínu je vyrobený z pevného materiálu odolného voči vlhkosti a poveternostným vplyvom a umožňuje prekryť pružiny v trampolíne, aby mohol užívateľ bezpečne skákať. Kryt sa ľahko montuje a demontuje, nie je potrebné používať žiadne ďalšie nástro..
60,50€
Cena bez DPH:50,42€
Kryt pružiny na trampolínu 404 cm Kryt pružín na trampolínu je vyrobený z pevného materiálu odolného voči vlhkosti a poveternostným vplyvom a umožňuje prekryť pružiny v trampolíne, aby mohol užívateľ bezpečne skákať. Kryt sa ľahko montuje a demontuje, nie je potrebné používať žiadne ďalšie nástro..
73,70€
Cena bez DPH:61,42€
Pružiny na trampolínu 145 mm 10 ks Pružiny sú vyrobené z kvalitnej kalenej ocele, vďaka čomu odolávajú vysokému zaťaženiu a sú odolné proti početnému natiahnutiu. Zaručujú dlhé používanie trampolíny. Sú dokonale pružné, vďaka čomu poskytujú skvelú zábavu pri skákaní na trampolíne. Pod vplyvom sko..
13,30€
Cena bez DPH:11,08€
Vnútorná ochranná sieť pre trampolínu 244 cm Vynikajúca praktická vnútorná ochranná sieť pre trampolíny. Sieť má špeciálne dvojité zapínanie pre zaistenie bezpečnosti užívateľa. Sieť je mimoriadne pružná a mäkká a zároveň odolná. Lepšie chráni osobu, ktorá skáče na trampolíne, vďaka tomu, že ..
25,80€
Cena bez DPH:21,50€
Trampolína 366 cm + ochranná sieť + schodíky zdarma Trampolína je skvelým doplnkom každej záhrady. Deti skákanie na trampolíne milujú a pri skákaní si ľahko zacvičia i dospelí - nosnosť je až 150 kg. Dokonalú stabilitu zaisťujú štyri nohy v tvare písmena U.Trampolína má zosilnenú oceľovú štruktú..
199,00€
Cena bez DPH:165,83€
Podložka na trampolínu 305 cm 10FT - 60 pružín Podložka na trampolínu je univerzálna v použití, vďaka čomu sa hodí na rôzne typy trampolín od rôznych výrobcov. Podložka na trampolínu je vybavená špeciálnymi pevnými kovovými háčikmi, ktoré sa výborne hodia na pripevnenie. Je ich 60. Podložka na t..
38,10€
Cena bez DPH:31,75€