Hlavné menu
Produkty v košíku

Krk

V tejto ponuke krčných golierov nájdete všetko čo potrebujete pre udržanie krčnej chrbtice v stabilnej polohe. Tieto produkty sú navrhnuté na podporu a stabilizáciu krčnej chrbtice, a pritom poskytujú aj liečivé teplo, čo priaznivo... Pokračovať
Ortopedický golier Schanza, 12cm, veľkosť S Znižuje záťaž a umožňuje udržať krčnú chrbticu v stabilnej polohe. Umožňuje udržiavať optimálne teplo, čo priaznivo ovplyvňuje cirkuláciu v tkanivách krku a hlavy. Uvoľňuje svaly. Vďaka páske na suchý zips je možné zväčšiť alebo zmenšiť obvod goliera. ..
11,10€
Cena bez DPH:9,25€
Golier extenčný molitanový, veľkosť S Odľahčenie, mierna opora a stabilizácia strednej a hornej krčnej chrbtice s čiastočným zahrievacím efektom. Pri akútnych stavoch sa odporúča krátkodobé nosenie. V prípade nočného používania možno používať pomôcku dlhodobo.   Indikácie: ľahký CC sy akútne a..
9,00€
Cena bez DPH:7,50€
Anatomický krčný golier - výška: 8,5 cm, L Golier slúži na znehybnenie krčnej chrbtice. Stredne tvrdý ortopedický golier je vyrobený z anatomicky profilovaného molitánu potiahnutý bavlnou a dodatočne vystužený PVC. Golier je pohodlný pri používaní. Zapínanie a individuálne nastavenie veľkosti j..
11,60€
Cena bez DPH:9,67€
Ortopedický golier Schanza, 10cm, veľkosť L Znižuje záťaž a umožňuje udržať krčnú chrbticu v stabilnej polohe. Umožňuje udržiavať optimálne teplo, čo priaznivo ovplyvňuje cirkuláciu v tkanivách krku a hlavy. Uvoľňuje svaly. Vďaka páske na suchý zips je možné zväčšiť alebo zmenšiť obvod goliera. ..
11,10€
Cena bez DPH:9,25€
Golier extenčný molitanový, veľkosť M Odľahčenie, mierna opora a stabilizácia strednej a hornej krčnej chrbtice s čiastočným zahrievacím efektom. Pri akútnych stavoch sa odporúča krátkodobé nosenie. V prípade nočného používania možno používať pomôcku dlhodobo.   Indikácie: ľahký CC sy akútne a..
9,00€
Cena bez DPH:7,50€
Turmalínový magnetický pás na ramená a krk Shoulders, čierny Turmalínový pás na ramená je výborný pomocník pre prehriatie oblasti ramien a chrbtice. Toho dosahuje pomocou vrstvy kryštalického turmalínu a turmalínových mikrokryštálikov votkaných do vlákien látky. Turmalín je pyroelektrický a piezoele..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Ortopedický pevný golier Philadelphia, veľkosť M  Ortopedický pevný golier Philadelphia s otvorom na tracheostómiu znižuje záťaž na krčnú chrbticu a zároveň stabilizuje stavce. Znižuje svalové a väzivové napätie. Umožňuje spevnenie krku napríklad pri prevoze pacienta. Golier je vyrobený z dvoch ..
22,40€
Cena bez DPH:18,67€
Ortopedický pevný golier Philadelphia, veľkosť S  Ortopedický pevný golier Philadelphia s otvorom na tracheostómiu znižuje záťaž na krčnú chrbticu a zároveň stabilizuje stavce. Znižuje svalové a väzivové napätie. Umožňuje spevnenie krku napríklad pri prevoze pacienta. Golier je vyrobený z dvoch ..
22,40€
Cena bez DPH:18,67€
Ortopedický golier Schanza, 12cm, veľkosť XL Znižuje záťaž a umožňuje udržať krčnú chrbticu v stabilnej polohe. Umožňuje udržiavať optimálne teplo, čo priaznivo ovplyvňuje cirkuláciu v tkanivách krku a hlavy. Uvoľňuje svaly. Vďaka páske na suchý zips je možné zväčšiť alebo zmenšiť obvod goliera...
11,10€
Cena bez DPH:9,25€
Ortopedický golier Schanza, 8cm, veľkosť L Znižuje záťaž a umožňuje udržať krčnú chrbticu v stabilnej polohe. Umožňuje udržiavať optimálne teplo, čo priaznivo ovplyvňuje cirkuláciu v tkanivách krku a hlavy. Uvoľňuje svaly. Vďaka páske na suchý zips je možné zväčšiť alebo zmenšiť obvod goliera. G..
11,10€
Cena bez DPH:9,25€
Ortopedický golier Schanza, 10cm, veľkosť M Znižuje záťaž a umožňuje udržať krčnú chrbticu v stabilnej polohe. Umožňuje udržiavať optimálne teplo, čo priaznivo ovplyvňuje cirkuláciu v tkanivách krku a hlavy. Uvoľňuje svaly. Vďaka páske na suchý zips je možné zväčšiť alebo zmenšiť obvod goliera. ..
11,10€
Cena bez DPH:9,25€
Ortopedický pevný golier Philadelphia, veľkosť L  Ortopedický pevný golier Philadelphia s otvorom na tracheostómiu znižuje záťaž na krčnú chrbticu a zároveň stabilizuje stavce. Znižuje svalové a väzivové napätie. Umožňuje spevnenie krku napríklad pri prevoze pacienta. Golier je vyrobený z dvoch ..
22,40€
Cena bez DPH:18,67€