Hlavné menu
Produkty v košíku

Polohovacie postele a stolíky

Ideálne riešenie pre ľudí, ktorí potrebujú pomoc so vstávaním alebo ležaním na posteli, či dodatočnú oporu trupu v ľahu na chrbte, sú tieto pomôcky a polohovacie postele. Pomôžu trvalo ležiacim pacientov a ich ošetrovateľom pri... Pokračovať
Lôžkový stolík k posteli, 72 až 110 cm Stôl nad posteľ s výškovo a sklopným podnosom z drevotriesky a kovovým rámom. Dodáva sa s 2 uzamykateľnými kolesami. Lôžkový stolík slúži ako výborná pomôcka pre pacientov dlhodobo pripútaných na lôžko. Odporúča sa pre starostlivosť o pacienta v domácnosti. Výh..
62,70€
Cena bez DPH:52,25€
Nezávislá podpora na posteli Dokonale nahrádza čelo postele a je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí vyžadujú dodatočnú oporu trupu pri ležaní vo vyššej polohe, napríklad pri jedle. Systém nastavenia umožňuje nastaviť uhol sklonu do požadovanej polohy v priebehu niekoľkých sekúnd. Nevyžaduje montáž..
46,90€
Cena bez DPH:39,08€
Podpora chrbtice Podpora chrbtice je pomocné zariadenie určené pre pacientov so zníženou pohyblivosťou a pre ľudí, ktorí sú natrvalo v ležiacej polohe a nedokážu sami vykonávať každodenné aktivity. Opierka chrbta pomáha udržiavať polosediacu pozíciu bez toho, aby pacienta musela držať druhá osob..
44,90€
Cena bez DPH:37,42€
Rehabilitačná elektrická polohovacia posteľ - Domiflex Rehabilitačné lôžko Domiflex elektricky ovládané, určené pre staršie alebo trvalo ležiace, ZŤP alebo pre pobyt doma, neustále problémy so vstávaním alebo ležaním na posteli. Posteľ má elektricky ovládané oblasti s diaľkovým ovládaním pohybliv..
957,00€
Cena bez DPH:797,50€
Rehabilitačná elektrická polohovacia posteľ - Domiflex II Elektrické polohovacie lôžko Domiflex II - pohodlné riešenie pre kvalitnú starostlivosť o pacienta. Kvalitná elektrická polohovacia posteľ vyrobená z dreva s jednoduchým ovládaním pomocou diaľkového ovládača a inovovaným vzhľadom.Na postel..
1 213,00€
Cena bez DPH:1 010,83€
Ultra nízka elektrická posteľ ošetrovateľskej starostlivosti - Floorline 15 I 80 Je čas na novú kategóriu lôžok ošetrovateľskej starostlivosti. S podlahovou čiarou 15I80 otvára spoločnosť bock ako špecialista na ošetrovateľské lôžka zamerané na kvalitu svoju vlastnú kategóriu premyslených nízkych..
3 978,00€
Cena bez DPH:3 315,00€