Hlavné menu
Produkty v košíku

Polohovacie postele a stolíky

Polohovacie postele a stolíky sú užitočné pomôcky, ktoré vám pomôžu pri rôznych situáciách. Ak sa radi sa stravujete na gauči pred televízorom alebo radi pracujete na počítači z pohodlia kresla, tak viacúčelový skladací stolík je to pravé pre vás. Stolík si môžete nastaviť do 3 rôznych výšok, a po použití ho môžete jednoducho zložiť a schovať napríklad pod posteľ či do skrine. Podpora chrbtice je pomocné zariadenie určené pre pacientov so zníženou pohyblivosťou a pre ľudí, ktorí sú natrvalo v ležiacej polohe a nedokážu sami vykonávať každodenné aktivity.
Podpora chrbtice Podpora chrbtice
-23 %
Podpora chrbtice Podpora chrbtice je pomocné zariadenie určené pre pacientov so zníženou pohyblivosťou a pre ľudí, ktorí sú natrvalo v ležiacej polohe a nedokážu sami vykonávať každodenné aktivity. Opierka chrbta pomáha udržiavať polosediacu pozíciu bez toho, aby pacienta musela držať druhá osob..
42,30€ 55,00€
Cena bez DPH:35,25€
Polohovateľná opierka nôh, podnožka 73 cm Polohovateľná opierka nôh, podnožka 73 cm
-23 %
Polohovateľná opierka nôh, podnožka 73 cm Oporná podnožka je pomocné a rehabilitačné zariadenie určené pre ľudí v ľahu, s problémami vzpriameného stoja alebo s problémom s nezávislou polohou v sede. Umožňuje Vám udržať si polosed v polohe bez pomoci tretích strán. Jedná sa o 2-funkčný výrobok, ..
43,70€ 56,80€
Cena bez DPH:36,42€
Rehabilitačná elektrická polohovacia posteľ - Domiflex Rehabilitačná elektrická polohovacia posteľ - Domiflex
-23 %
Rehabilitačná elektrická polohovacia posteľ - Domiflex Rehabilitačné lôžko Domiflex elektricky ovládané, určené pre staršie alebo trvalo ležiace, ZŤP alebo pre pobyt doma, neustále problémy so vstávaním alebo ležaním na posteli. Posteľ má elektricky ovládané oblasti s diaľkovým ovládaním pohybliv..
957,00€ 1 244,10€
Cena bez DPH:797,50€
Rehabilitačná elektrická polohovacia posteľ - Domiflex II Rehabilitačná elektrická polohovacia posteľ - Domiflex II
-23 %
Rehabilitačná elektrická polohovacia posteľ - Domiflex II Elektrické polohovacie lôžko Domiflex II - pohodlné riešenie pre kvalitnú starostlivosť o pacienta. Kvalitná elektrická polohovacia posteľ vyrobená z dreva s jednoduchým ovládaním pomocou diaľkového ovládača a inovovaným vzhľadom.Na postel..
1 199,00€ 1 558,70€
Cena bez DPH:999,17€
Ultra nízka elektrická posteľ ošetrovateľskej starostlivosti - Floorline  15I80 Ultra nízka elektrická posteľ ošetrovateľskej starostlivosti - Floorline  15I80
-23 %
Ultra nízka elektrická posteľ ošetrovateľskej starostlivosti - Floorline 15 I 80 Je čas na novú kategóriu lôžok ošetrovateľskej starostlivosti. S podlahovou čiarou 15I80 otvára spoločnosť bock ako špecialista na ošetrovateľské lôžka zamerané na kvalitu svoju vlastnú kategóriu premyslených nízkych..
3 599,00€ 4 678,70€
Cena bez DPH:2 999,17€