Hlavné menu
Produkty v košíku

Čaje

Tieto zmesi pripravené z rôznych druhov bylín a rastlín majú široké spektrum účinkov pre podporu zdravia, a ich užívaním splníte aj požiadavky pitného režimu. Využívajú sa na mnoho účelov, od relaxácie a zlepšenia trávenia po... Pokračovať
Reštart - porciovaný čaj Ako prípravok pôsobí: Pôsobí na mozog a zlepšuje pamäť: zelený čaj, oliva a lipa podporujú normálnu funkciu mozgu a mentalitu. Napomáha relaxácii a emóciám: lipa a pomarančová kôra napomáhajú relaxácii a emočnému komfortu. Napomáha normálnej hladine cholesterolu a tukov:..
5,30€
Cena bez DPH:4,42€
Čaj pre tehotné ženy - porciovaný čaj Ako prípravok pôsobí: Podporuje trávenie v tehotenstve: repík, hluchavka a aníz podporujú normálne trávenie. Napomáha pri pocite ťažkých nôh: šípok znižuje pocit ťažkých nôh. Napomáha pri odvodňovaní: hluchavka napomáha k odvodneniu. Pôsobí na prirodzenú la..
5,30€
Cena bez DPH:4,42€
Čisté cievy - porciovaný čaj Ako prípravok pôsobí: Olivovník podporuje normálne funkcie kardiovaskulárneho systému a čistí cievy: čaj napomáha k čistým cievam. Imelo napomáha udržiavať správnu hladinu tukov v krvi: pomáha udržiavať správnu hladinu tukov. Napomáha udržiavať normálnu hladinu chole..
5,30€
Cena bez DPH:4,42€
Detoxikačný bylinkový čaj Slim Tea Slim Tea je komplexný liečivý čaj, ktorý obsahuje také liečivé rastliny, ktoré sú známe svojimi detoxikačnými a prirodzenými upokojujúcimi účinkami, ako je rumanček kamilkový, šípka, zázvor, medovka lekárska a pestrec mariánsky. 12 druhov účinných rastlinných zloži..
15,90€
Cena bez DPH:13,25€
Pažerák - bylinný čaj sypaný 50g Český kvalitný sypaný bylinný čaj zostavený podľa originálnej receptúry, chránené ochrannou známkou, určený na konkrétny problém. Napomáha k normálnemu tráveniu, prirodzenej mikrobiálnej rovnováhe a činnosti čriev. Podporuje funkcie čtrevného traktu, pečene a preč..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Ženský - bylinný čaj sypaný 50g Český kvalitný bylinný čaj  pre pohodlnú prípravu. Čaj má originálnu receptúru určenú na konkrétny problém. Čaj obsahuje kvalitné byliny s jemným rezom naplnené do veľmi kvalitného sáčku z filtračného papieru opatreného závesným kartónikom k pohodlnej príprave. Ča..
3,20€
Cena bez DPH:2,67€
Obličky muži - bylinný čaj sypaný 50g Český kvalitný bylinný čaj má originálnu receptúru určenú na konkrétny problém. Čaj obsahuje kvalitné byliny s jemným rezom naplnené do veľmi kvalitného sáčku z filtračného papieru opatreného závesným kartónikom k pohodlnej príprave. Čaj môžete kombinovať s ..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Dobrý spánok - čajový koncentrát 250ml Vysoko kvalitný koncentrovaný bylinný čaj zostavený podľa originálnej receptúry, vyrábaný unikátnou metódou, chránený ochrannou známkou a určený na konkrétny problém.   Chmeľ šištice: podporuje zaspávanie, spánok, prejavy nespavosti v klimaktériu Valeriána..
8,90€
Cena bez DPH:7,42€
Priedušky - bylinný čaj porciovaný Český kvalitný porciovaný bylinný čaj opatrený závesným kartónikom pre pohodlnú prípravu. Čaj má originálnu receptúru určenú na konkrétny problém. Čaj obsahuje kvalitné byliny s jemným rezom naplnené do veľmi kvalitného sáčku z filtračného papieru opatreného zá..
3,20€
Cena bez DPH:2,67€
Odkyslenie organizmu - bylinný čaj sypaný 2 x 50g Unikátny dvojzložkový bylinný čaj vyrábaný podľa originálnej receptúry určený pre prirodzený stav organizmu Bylinný čaj je zostavený tak, aby rešpektoval fungovanie našich vnútorných orgánových hodín. Jedna zložka sa pije dopoludnia a druhá zložk..
5,30€
Cena bez DPH:4,42€
Nachladnutie - bylinný čaj porciovaný Český kvalitný porciovaný bylinný čaj opatrený závesným kartónikom pre pohodlnú prípravu. Čaj má originálnu receptúru určenú na konkrétny problém. Čaj obsahuje kvalitné byliny s jemným rezom naplnené do veľmi kvalitného sáčku z filtračného papieru opatreného..
3,20€
Cena bez DPH:2,67€
Kĺby a chrbtica - čajový koncentrát 250ml Vysoko kvalitný koncentrovaný bylinný čaj zostavený podľa originálnej receptúry, vyrábaný unikátnou metódou, chránený ochrannou známkou a určený na konkrétny problém.   Baza čierna plod: podporuje prirodzený stav kĺbov Pamajorán vňať: podporuje uvoľneni..
8,90€
Cena bez DPH:7,42€