Hlavné menu
Produkty v košíku

Stany

Vytvorte si váš prenosný domov v prírode. Naše kvalitné stany sú navrhnuté tak, aby vám poskytli spoľahlivé miesto na oddych v prírode. S ich odolnou konštrukciou a vodeodolnými materiálmi si môžete vytvoriť svoje súkromné... Pokračovať
KEMPINGOVÝ STAN MORO MOQUIMO SIEŤ – VÁŠ IDEÁLNY SPOLOČNÍK PRE KEMPING, TURISTIKU A DOBRODRUŽSTVO Pozývame vás na objavovanie nekonečných možností prírodných dobrodružstiev s našim Kempingovým stanom Moro Moquimo Sieť, navrhnutým pre 2 osoby. Tento stan je dokonalým riešením pre milovníkov turisti..
18,00€
Cena bez DPH:15,00€
Plážový stan na prezliekanie a sprchovanie Tent Blue, 120cm x 120cm x 190cm, modrý Plážový stan na prezliekanie a sprchovanie. Doprajte si súkromie pri prezliekaní na verejných miestach, ako sú pláže, kempy či parky. Stan je vhodný na prezliekanie, sprchovanie a dokonca ho môžete využiť aj ako privá..
23,80€
Cena bez DPH:19,83€
Plážový stan Tent II 190 x 120 x 90 cm Účinne chráni pred nadmerným slnkom, je vzdušný, čo je mimoriadne dôležité, ak sa chystáte na pláž s deťmi a chcete im poskytnúť bezpečný odpočinok a tieň. Ľahko do neho schováte svoje veci bez obáv, že sa vám taška alebo oblečenie zašpinia pieskom. Plážový sta..
22,10€
Cena bez DPH:18,42€
Plážový stan Tent, 252 x 135 x 145 cm Ochrana pred nadmerným slnkom alebo vetrom je základom každej úspešnej rekreácie vonku. Zabezpečí ho screen-stan, ktorý sa dá s úspechom využiť nielen na pláži, ale aj pri jazere, v kempingu a dokonca aj na záhrade. Je to veľmi pevný stan. Jeho rám je vyrobený z..
62,00€
Cena bez DPH:51,67€
Veľký samorozkladací plážový stan s UV ochranou Tent, modrý Samorozkladací plážový stan s UV ochranou Multifunkčný plážový stan slúži ako ochrana pred slnkom a vetrom. Ponúka úkryt v horúcich dňoch aj ochranu pred dažďom. Špeciálna štruktúra materiálu odráža škodlivé UV žiarenie rovnako ako aj vodu ..
19,70€
Cena bez DPH:16,42€
Samorozkladcí detský plážový stan s UV ochrannou a s bazénom Polootvorený POP UP plážový stan s bazénom je perfektnou kombináciou slnečníka a zásteny s bazénom, no jeho používanie je oveľa pohodlnejšie a zaberá oveľa menej miesta, čo je dôležité pri balení batožiny. Chráni pred vetrom a nadm..
20,90€
Cena bez DPH:17,42€
KEMPINGOVÝ STAN MORO MOQUIMO SIEŤ XXL – VÁŠ IDEÁLNY SPOLOČNÍK PRE KEMPING, TURISTIKU A DOBRODRUŽSTVO Pozývame vás na objavovanie nekonečných možností prírodných dobrodružstiev s našim Kempingovým stanom Moro Moquimo Sieť XXL, navrhnutým pre 2 až 3 osoby. Tento stan je dokonalým riešením pre milov..
22,30€
Cena bez DPH:18,58€
Stan pre 3 osoby 120 x 220 x 370 cm, modrostrieborný Stan je vďaka nalepeným švom vysoko vodotesný, nemusíte sa ničoho báť ani pri silnom daždi. Vodeodolnosť podlahy je 6000 mm a plášťa 4000 mm. Vďaka tomu je možné stan bezpečne používať. Stan bude ako stvorený na rodinné výlety alebo kempova..
89,90€
Cena bez DPH:74,92€
Stan Colorado pre 4 osoby zelenošedý Relaxácia v prírode je jedným z najpríjemnejších spôsobov, ako stráviť voľný čas. Komfortný turistický stan pre štyri osoby je ideálny pre všetky druhy turistických výletov. Colorado stan s jednou spálňou je vhodný až pre štyri osoby. Je to ideálny stan p..
69,90€
Cena bez DPH:58,25€
SAMOROZKLADACÍ TURISTICKÝ STAN AUTOMATICKÝ Objavte krásu prírody s maximálnym komfortom pomocou nášho inovatívneho samorozkladacieho turistického stanu. Tento stan, ideálny pre všetkých milovníkov outdoorových aktivít, ponúka jedinečnú kombináciu priestoru, pohodlia a praktickosti, čím sa stáva ..
24,80€
Cena bez DPH:20,67€
Hike Mates Núdzový stan termálny 210x90 cm, oranžový Rozkladací záchranný stan vyrobený z tepelne odolného plastu (NRC). Ideálne riešenie pre turistiku, horolezectvo a záchranárstvo. Použitý materiál je vodeodolný, ktorý dokonale izoluje proti chladu, vetru a drsným poveternostným podmienkam. Za..
6,40€
Cena bez DPH:5,33€
Plážový stan Carruzzo, tienidlo na pláž - 115 x 220 x 120 cm Plážový stan určený na použitie pri relaxácii na pláži, záhrade, pozemku a pod. Odolný voči poškodeniu a ľahko sa udržiava v čistote. Po použití môžete stan zložiť a vložiť do praktickej tašky pripevnenej k setu. Špecifikácie: mate..
20,90€
Cena bez DPH:17,42€