Hlavné menu
Produkty v košíku

Ochranné pomôcky

Pri každom domácom majstrovaní netreba podceniť bezpečnosť. Tu nájdete všetko potrebné na ochranu vášho zdravia a bezpečnostipri práci. Bez ohľadu na to, či pracujete s nebezpečnými látkami, vystavujete sa riziku zranenia alebo... Pokračovať
Ochranný štít ŠP 15 Navštívte našu novú kategóriu, ktorá priamo súvisí s korona vírusom ! Ochranný štít so zorníkom z polymetylmetakrylátu s náhlavným nosičom. Ochranný štít pozostáva z náhlavného kríža s držiakmi a zorníka. Zorník je pomocou úchytiek otočne upevnený na držiakoch náhlavného kríž..
14,00€
Cena bez DPH:11,67€
Ochranný štít ŠP 28 Navštívte našu novú kategóriu, ktorá priamo súvisí s korona vírusom ! Ochranný štít so zorníkom z polymetylmetakrylátu s náhlavným nosičom. Ochranný štít pozostáva z náhlavného kríža a zorníka. Zorník je pomocou úchytiek otočne upevnený na držiakoch náhlavného kríža. V pracov..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€
Ochranný štít ŠP 6 Navštívte našu novú kategóriu, ktorá priamo súvisí s korona vírusom ! Ochranný štít so zorníkom z polymetylmetakrylátu bez náhlavného nosiča. Ochranný štít pozostáva z náhlavného kríža a zorníka. Zorník je pomocou úchytiek otočne upevnený na čelnom páse s možnosťou optimálneho..
5,50€
Cena bez DPH:4,58€
Pracovné jednorázové rukavice z polyetylénovej fólie - 100 ks Pracovné jednorázové rukavice z polyetylénovej fólie - 100 ks
Top
Pracovné jednorázové rukavice z polyetylénovej fólie - 100 ks Navštívte našu novú kategóriu, ktorá priamo súvisí s korona vírusom !   Jednorazové mikroténové rukavice sú vodeodolné a chránia Vaše ruky pred znečistením. Ideálne riešenie pre každú kaderníčku alebo do potravinového priemyslu. Rukavice ..
0,10€
Cena bez DPH:0,08€
Reflexné traky - zelené Univerzálne reflexné traky s dvojstupňovým nastavením dĺžky. Ideálne a bezpečné riešenie pre jazdu na bicykli, motorke, alebo aj pre obyčajnú prechádzku. Traky výrazne zlepšuje vašu viditeľnosť na verejných komunikáciách! Nezabudnite, že vaša bezpečnosť je to najdôležitejšie ..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€
Samolepiaca protišmyková páska žlto-čierna 5 cm x 5 m Protišmyková páska je ideálna na prevenciu vzniku úrazov na schodoch, nájazdoch, rebríkoch, na palube lodí a iných klzkých povrchoch. Páska je extrémne odolná a ideálna na náročné aplikácie s dlhou životnosťou. Páska môže byť použitá na väčšin..
6,00€
Cena bez DPH:5,00€