Hlavné menu
Produkty v košíku

Ochranné pomôcky

Pri každom domácom majstrovaní netreba podceniť bezpečnosť. Tu nájdete všetko potrebné na ochranu vášho zdravia a bezpečnostipri práci. Bez ohľadu na to, či pracujete s nebezpečnými látkami, vystavujete sa riziku zranenia alebo... Pokračovať
Ochranný štít ŠP 6 Navštívte našu novú kategóriu, ktorá priamo súvisí s korona vírusom ! Ochranný štít so zorníkom z polymetylmetakrylátu bez náhlavného nosiča. Ochranný štít pozostáva z náhlavného kríža a zorníka. Zorník je pomocou úchytiek otočne upevnený na čelnom páse s možnosťou optimálneho..
5,20€
Cena bez DPH:4,33€
Reflexné traky - červené Univerzálne reflexné traky s dvojstupňovým nastavením dĺžky. Ideálne a bezpečné riešenie pre jazdu na bicykli, motorke, alebo aj pre obyčajnú prechádzku. Traky výrazne zlepšuje vašu viditeľnosť na verejných komunikáciách! Nezabudnite, že vaša bezpečnosť je to najdôležitej..
3,40€
Cena bez DPH:2,83€
Penové chrániče kolien 1 pár 2ks, čierne Popis produktu Chrániče kolien majú ergonomický tvar, sú vyrobené z pružnej, veľmi mäkkej peny, ktorá zaisťuje vysoký komfort používania. Zapínané pomocou nastaviteľného popruhu a správne profilované sa dokonale prispôsobia veľkosti nôh, neobmedzujú užíva..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
Samolepiaca protišmyková páska žlto-čierna 5 cm x 5 m Protišmyková páska je ideálna na prevenciu vzniku úrazov na schodoch, nájazdoch, rebríkoch, na palube lodí a iných klzkých povrchoch. Páska je extrémne odolná a ideálna na náročné aplikácie s dlhou životnosťou. Páska môže byť použitá na väčšin..
6,10€
Cena bez DPH:5,08€
Pracovné jednorázové rukavice z polyetylénovej fólie - 100 ks Pracovné jednorázové rukavice z polyetylénovej fólie - 100 ks
Top
Pracovné jednorázové rukavice z polyetylénovej fólie - 100 ks Navštívte našu novú kategóriu, ktorá priamo súvisí s korona vírusom !   Jednorazové mikroténové rukavice sú vodeodolné a chránia Vaše ruky pred znečistením. Ideálne riešenie pre každú kaderníčku alebo do potravinového priemyslu. Rukavice ..
0,40€
Cena bez DPH:0,33€