Hlavné menu
Produkty v košíku

Skladovanie a balenie potravín

Zobraziť podkategórie
Fólia do vakuovačky 28 x 600 cm Potravinová fólia do vákuovačky na domáce použitie. Vákuovacie vrecká sú vhodné ako na modernú prípravu potravín metódou Sous-Vide, ktorá spočíva vo varení v teplotne kontrolovanom vodnom kúpeli tak aj na dlhšie skladovanie. Fóliu je možné po umytí navyše použiť aj..
8,10€
Cena bez DPH:6,75€
Verk 15896 Posuvná miska Kvetina 27x6,5cm Posuvná miska v tvare kvetu má 5 priehradiek na uloženie občerstvenia. Perfektným riešením pre podávanie sušeného ovocia, orechov, lupienkov, olív a ďalších pochutín. Ak chcete misku otvoriť alebo zavrieť, jemne otočte kvetinovým spínačom na hornej stran..
8,50€
Cena bez DPH:7,08€
Potravinárska vákuová fólia 20 cm x 6 m Potravinárska fólia je vhodná pre mnoho modelov vákuových zváračiek. Je ideálna na skladovanie potravín. Umožňuje vám ich udržať dlhšie čerstvé a zabraňujeme prenikaniu rôznych pachov spolu uložených jedál. Vhodné na mäso, ryby, syry, ale aj zeleninu a ovocie...
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Potravinárska vákuová fólia 28 cm x 6 m Potravinárska fólia je vhodná pre mnoho modelov vákuových zváračiek. Je ideálna na skladovanie potravín. Umožňuje vám ich udržať dlhšie čerstvé a zabraňujeme prenikaniu rôznych pachov spolu uložených jedál. Vhodné na mäso, ryby, syry, ale aj zeleninu a ovoc..
5,60€
Cena bez DPH:4,67€
Potravinárske vákuové vrecká, 50ks Potravinárske bezpečné vrecká vhodné pre mnoho modelov vákuových zváračiek. Ideálne na skladovanie potravín. Umožňuje vám udržať potraviny dlhšie čerstvé, zabraňuje prenikaniu rôznych pachov. Vhodné na mäso, ryby, syr ako aj zeleninu a ovocie. Vrecká sú vrúbkova..
7,40€
Cena bez DPH:6,17€
Samolepiace etikety - rolka 300 ks Nálepky sú ideálne na podpisovanie vianočných a mikulášskych darčekov. Dajú sa nalepiť aj na obálky, pozvánky, dózy s koreninami, zaváraniny, kozmetiku alebo na adventný kalendár. Nálepky majú 3 dizajny. Na každý téglik alebo obálku môžete nalepiť iný vzor. S..
1,60€
Cena bez DPH:1,33€
Strečová fólia čierna 3kg šírka 50cm Čierna 3 kg stretch fólia v rolke - slúži na zaistenie nákladu na palete a na balenie balíkov. Dokonale chráni zabalený tovar pred nečistotami, prachom, dažďom a vlhkosťou a chráni pred neoprávneným otvorením obalu.   Vlastnosti: stretch fólia sa používa na ..
21,10€
Cena bez DPH:17,58€
Verk 15667 Úložný box do chladničky, modrý Úložný box do chladničky vám umožní udržať poriadok a naplno využiť premárnený priestor tesne pod policou. Zmestia sa do nej malé predmety ako ovocie a zelenina, plátky syra a malé občerstvenie. Box je ľahký, odolný a má dobrú ventiláciu. Pomocou úch..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€