Hlavné menu
Produkty v košíku

Kulmy

Pre dokonalé vlny, elegantné kučery alebo objemné účesy tu máme naše špičkové kulmy. Naše kvalitné produkty vám umožnia vytvoriť rôzne štýly a experimentovať s vaším vzhľadom. Vytvoriť si iný účes v priebehu chvíľky... Pokračovať
Bezdrôtová keramická kulma s LCD displejom V porovnaní s tradičnou kulmou sa akumulátorová kulma ľahko ovláda. Nie je potrebná žiadna zručnosť, stačí vložiť správne množstvo vlasov do kulmy, stlačiť tlačidlo a chvíľu počkať, kým získate krásne kučery. Je to jednoduché a pohodlné. S funkciou autom..
25,80€
Cena bez DPH:21,50€
Bezdrôtová keramická kulma s LCD displejom V porovnaní s tradičnou kulmou sa akumulátorová kulma ľahko ovláda. Nie je potrebná žiadna zručnosť, stačí vložiť správne množstvo vlasov do kulmy, stlačiť tlačidlo a chvíľu počkať, kým získate krásne kučery. Je to jednoduché a pohodlné. S funkciou autom..
25,80€
Cena bez DPH:21,50€
Bezdrôtová kulma na vlasy novej generácie s LCD displejom Najnovšia bezdrôtová kulma, ktorá Vám vykúzli dokonalý účes. Bez obmedzení si môžete vlasy natáčať kdekoľvek. Kulma vám umožňuje zvinutie v 2 smeroch (vľavo a vpravo). Až 6 programov sa postará o to, aby boli vaše vlasy v top kondícii, po..
27,10€
Cena bez DPH:22,58€
Keramická trojkulma na vlasy ružová 40W Keramická kulma predstavuje jedinečnú novinku na vytváranie krásnych vĺn a kučier. Vybavený 3 pevnými keramickými valčekmi, ktoré nepoškodzujú vlasy. Kulma má funkciu okamžitého ohrevu (až 30 sekúnd) a dvojstupňovej regulácie teploty (170 a 220°C). Nižš..
12,30€
Cena bez DPH:10,25€
Keramická trojkulma na vlasy KEMEI Kulma na vlasy je ľahko použiteľné zariadenie na každodennú úpravu vlasov. Vďaka trom širokým vlacom, ktoré sa nahrejú len za 20 sekúnd, si vlasy rýchlo zvlníte a vytvoríte dokonalý štýl.   Dôležitou výhodou je funkcia ionizácie. Jeho úlohou je uvoľniť negatív..
22,60€
Cena bez DPH:18,83€
Kompaktná multifunkčná trojkulma na vlasy, čiernozlatá plus tepelne ochranné rukavice Zariadenie, ktoré umožňuje pripraviť si vlastný účes ako z kaderníckeho salónu. Regulácia teploty od 100 do 210 stupňov umožňuje prispôsobiť vykurovací výkon potrebám vlasov a ich stavu. Kulma má funkciu rýchleh..
36,60€
Cena bez DPH:30,50€
Kompaktná multifunkčná trojkulma na vlasy, čierna Zariadenie, ktoré umožňuje pripraviť si vlastný účes ako z kaderníckeho salónu. Regulácia teploty od 180 do 210 stupňov umožňuje prispôsobiť vykurovací výkon potrebám vlasov a ich stavu. Kulma má funkciu rýchleho nahriatia, ktorá sa bude hodiť vo ..
29,40€
Cena bez DPH:24,50€
Kompaktná multifunkčná trojkulma na vlasy Kompaktná multifunkčná kulma na vlasy. Vybavená 3 pevnými keramickými valčekmi, ktoré nepoškodzujú vlasy. Kulma má funkciu okamžitého ohrevu (do 30 sekúnd) a dvojstupňovú reguláciu teploty (170 a 220 stupňov Celzia). Nižšia teplota umožňuje bezpečne regul..
18,40€
Cena bez DPH:15,33€
Kompaktná multifunkčná trojkulma na vlasy, čierna Zariadenie, ktoré umožňuje pripraviť si vlastný účes ako z kaderníckeho salónu. Regulácia teploty od 80 do 210 stupňov umožňuje prispôsobiť vykurovací výkon potrebám vlasov a ich stavu. Nižšia teplota sa odporúča pre tenké a poškodené vlasy, naopa..
28,50€
Cena bez DPH:23,75€
Rotačná kulma na vlasy Túžite po kučeravej hrive za ktorou sa budú všetci otáčať? So špeciálnou kulmou na vlasy dosiahnete perfektné kučery v krátkom čase. Z krásneho účesu sa budete tešiť niekoľko dní vďaka dlhotrvajúcemu výsledku natočených vlasov. Rotujúca kulma je skvelým nástrojom na sty..
5,00€
Cena bez DPH:4,17€