Hlavné menu
Produkty v košíku

Invalidné vozíky a príslušenstvo

Získajte nezávislosť a slobodu pri vykonávaní bežných činností a plnení denných povinností s invalidnými vozíkmi z našej ponuky. Z našej širokej škály mechanických, elektrických, či polohovacích invalidných vozíkov si... Pokračovať
Elektrický invalidný vozík Aura El Aura El je skladací invalidný vozík s elektrickým pohonom, vyrobený z hliníka na dvojitom kríži. Odľahčená konštrukcia v kombinácii s 12Ah lítiovou batériou robí celkovú hmotnosť vozíka veľmi nízkou, a to iba 31,8 kg. Dodatočný nosník v konštrukcii chrbtovej opierk..
2 079,00€
Cena bez DPH:1 732,50€
Hliníkový elektrický invalidný vozík DY01109 Hliníkový elektrický vozík Pohodlný hliníkový elektrický invalidný vozík je navrhnutý tak, aby fungoval na rôznych povrchoch. Bedrový pás, kolieska proti prevráteniu a regulácia rýchlosti zaisťujú bezpečnosť užívateľa pri krátkych aj dlhých cestách. Lítio..
1 486,10€
Cena bez DPH:1 238,42€
Hliníkový invalidný vozík RF-6 Cruiser Areo Hliníkový invalidný vozík Ľahký hliníkový vozík Cruiser Areo je obratný a veľmi odolný. Rám s dvojitým krížom dobre nesie záťaž a nastavenie ťažiska umožňuje individuálne prispôsobenie sa postoju a hmotnosti užívateľa. Nízka hmotnosť a rýchle konektory uľa..
370,10€
Cena bez DPH:308,42€
Hliníkový invalidný vozík s opierkou hlavy Ak často cestujete autom - toto je vozík pre vás. Invalidný vozík Cruiser Active Z s opierkou hlavy je moderný a elegantný hliníkový invalidný vozík s bohatými možnosťami výbavy. Vďaka sklopnej opierke chrbta, odnímateľným opierkam nôh a kolieskam s rýchlos..
351,50€
Cena bez DPH:292,92€
Mechanický invalidný vozík MARLIN, šírka sedu: 40cm Štandardný invalidný vozík na priečnom ráme z chróm-molybdénovej ocele, vybavený rýchloupínacím mechanizmom pre zadné kolesá. Má výškovo nastaviteľné, zdvíhacie a odnímateľné podrúčky. Jeho stupačky majú nastaviteľnú dĺžku, sú otočné a odnímateľ..
324,00€
Cena bez DPH:270,00€
Mechanický invalidný vozík MARLIN, šírka sedu: 44cm Štandardný invalidný vozík na priečnom ráme z chróm-molybdénovej ocele, vybavený rýchloupínacím mechanizmom pre zadné kolesá. Má výškovo nastaviteľné, zdvíhacie a odnímateľné podrúčky. Jeho stupačky majú nastaviteľnú dĺžku, sú otočné a odnímateľ..
306,00€
Cena bez DPH:255,00€
Mechanický invalidný vozík MARLIN, šírka sedu: 48cm Štandardný invalidný vozík na priečnom ráme z chróm-molybdénovej ocele, vybavený rýchloupínacím mechanizmom pre zadné kolesá. Má výškovo nastaviteľné, zdvíhacie a odnímateľné podrúčky. Jeho stupačky majú nastaviteľnú dĺžku, sú otočné a odnímateľ..
324,00€
Cena bez DPH:270,00€
Mechanický invalidný vozík MARLIN, šírka sedu: 51cm Štandardný invalidný vozík na priečnom ráme z chróm-molybdénovej ocele, vybavený rýchloupínacím mechanizmom pre zadné kolesá. Má výškovo nastaviteľné, zdvíhacie a odnímateľné podrúčky. Jeho stupačky majú nastaviteľnú dĺžku, sú otočné a odnímateľ..
358,00€
Cena bez DPH:298,33€
Oceľový invalidný vozík Seal Wheelchair Standard, šírka 50 cm Invalidný vozík SEAL WHEELCHAIR STANDARD je pevný, oceľový invalidný vozík, na priečnom ráme, s funkciou skladania. Umožňuje užívateľovi pohybovať sa samostatne alebo s pomocou sprevádzajúcej osoby pomocou rukovätí. Vozík je vybavený dĺžk..
176,00€
Cena bez DPH:146,67€
Oceľový invalidný vozík Seal Wheelchair Transport, šírka 45 cm Invalidný vozík SEAL TRANSPORT WHEELCHAIR je zariadenie s 12" kolesami, prispôsobené na prepravu osôb v miestnostiach, kde sa invalidný vozík s veľkými kolesami nezmestí. Je to skladací, ručný oceľový vozík s priečnym rámom. Umožňuje uží..
158,00€
Cena bez DPH:131,67€
Pláštenka do dažďa pre osoby na invalidnom vozíku Vitajte v svete komfortu a ochrany, aj keď počasie neprialo. Predstavujeme Vám pláštenku do dažďa špeciálne navrhnutú pre osoby na invalidnom vozíku. Táto pláštenka je viac než len ochranným prvkom – je to spojenie funkčnosti, bezpečnosti a štýlu. Ma..
52,70€
Cena bez DPH:43,92€
Invalidný toaletný vozík na kolieskách Invalidný toaletný vozík na kolieskách je vynikajúcou pomôckou pre ľudí so zníženou pohyblivosťou alebo s chorobným stavom, ktorý výrazne obmedzuje pacientovi použiť štandardnú toaletu. Je vybavený pohodlnou opierkou chrbta, ktorá je veľmi odolná a ľahko sa ..
282,00€
Cena bez DPH:235,00€