Hlavné menu
Produkty v košíku

Korekčné podpätenky

Naše korekčné podpätenky Hlavné výhody: Korekčná podpora: Tieto podpätenky sú navrhnuté na korekciu rôznych problémov s chodidlami a pätami, vrátane plochých nôh, pronácie... Pokračovať
Korekčné podpätenky - kožené 1/pár - čiernePodpätenka je zdravotnícka pomôcka, ktorá vyrovnáva záťaž na kolená a členok. Skvelé riešenie pre ľudí s kratšími nohami. Podrážky tlmia pätu počas chôdze. Technické parametre: Rozsah veľkostí: Veľkosť 35-40  Dĺžka: 8,9 cm  Šírka: 6,6 cm Hrúbka..
3,20€
Cena bez DPH:2,67€
Podpätkové vložky – Perfektná symbióza korku a luxusnej kože Objavte unikátnu kombináciu prírodného korku a vysokej kvality kože v inovatívnych podpätkových vložkách. Tento produkt je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálny komfort a efektívnu ochranu vašich chodidiel počas celého dňa. Vyrobené z pe..
3,30€
Cena bez DPH:2,75€
Pätička s vložkou do topánok na vysokom podpätku 35-40, 1 pár (2ks) Penové vložky pri chôdzi tlmia chodidlo a chránia pred odreninami. Tiež zvyšujú komfort pri chôdzi a znižujú pocit únavy nôh, ku ktorej dochádza po celom dni v topánkach, najmä na vysokých podpätkoch. Sú ideálne aj pre iné typy ..
6,20€
Cena bez DPH:5,17€
3D Univerzálne penové ochranné / opravné pätičky proti oderu Podpätky poskytujú pohodlie a ochranu vašich chodidiel pred otlakmi a odreninami. Ideálne na zlepšenie pohodlia a estetiky obuvi a na riešenie problému nadmernej veľkosti obuvi. Sú vhodné aj na opravu obuvi. Lepené 3D Penové Podpätky n..
2,60€
Cena bez DPH:2,17€
Ortopedické vložky pre pozdĺžne ploché nohy, EU (44-46), 1 pár (2ks) Zachyťte podstatu pohodlia a zdravia vašich nôh s našimi ortopedickými vložkami KLIN PECARI navrhnutými špeciálne pre jedincov trpiacich pozdĺžnou plochosťou nohy. Tieto polovložky sú vyrobené z prémiovej kože PECARI, zaručuje dlhú..
5,20€
Cena bez DPH:4,33€
Kožené pohodlné dámske podpätenky do topánok Elflex Black Elegantné a pohodlné dámske podpätenky do obuvi pôsobiace ako tlmič nárazov do päty, výrazne tlmia mikrošoky vznikajúce pri chôdzi. Perfektne zapadajú do pätovej časti a umožňujú nastavenie výšky päty v obuvi. Zvyšujú komfort počas chôdze...
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
Penové podpätky na úľavu od bolesti päty, S (39-41) Predstavujeme Vám nárazu absorbujúce penové podpätky, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre tých, ktorí hľadajú úľavu od bolesti päty a potrebujú efektívnu ochranu pri každodennej aktivite. Tieto podpätky kombinujú vynikajúce tlmiace vlastnosti s vysoký..
7,70€
Cena bez DPH:6,42€
Priedušné samolepiace podpätky do topánok z mikrovlákna Podpätky na topánky z mikrovlákna na účinnú ochranu proti odreninám Vďaka nim si môžete užívať pohodlie pri celodennom nosení topánok. Redukcia podpätkov obuvi Podpätky z mikrovlákna, vystlané penou s výbornou cirkuláciou vzduchu. Ľahké, mäk..
6,00€
Cena bez DPH:5,00€
Gélové vložky do topánok pre zrohovatené päty Výhody: Ideálne pre všetky druhy chodidiel: Či už máte paličkovitý alebo kľukatý priehlavok, tieto vložky poskytujú komfortné riešenie. Korekcia postavenia chodidla: Pomáhajú vyrovnať koleno a znižujú pravdepodobnosť opotrebovania obuvi. Tlmenie a ..
7,40€
Cena bez DPH:6,17€
Ortopedické kožené korekčné podpätenky do topánok Correct Plus 35-37 Ortopedické korekčné podpätenky do obuvi používané pri náprave skrútenej, alebo varóznej päty. Zabraňujú nadmernému opotrebovaniu podpätkov a deformáciám obuvi. Perfektne zapadajú do pätovej časti a upravujú  nastavenie výšky pä..
4,50€
Cena bez DPH:3,75€
Gélové vložky – Ochranné podpätky s odpružením päty Univerzálna veľkosť, s prispôsobivými rozmermi Základné špecifikácie: Farba: Číra Dĺžka: 14,5 cm Šírka: 8,5 - 5 cm (postupne sa zužuje) Hrúbka: 5 - 3 mm (z hrubšej na tenšiu časť) Balenie: 1 pár (2 kusy) Produktové vlastnosti a výhody: Dvoj..
3,60€
Cena bez DPH:3,00€
Gélové zvyšujúce podpätky - Váš diskrétny spoločník pre pohodlie a vyššiu postavuObjavte tajomstvo pohodlnej chôdze a diskrétneho zvýšenia vašej postavy s našimi gélovými zvyšujúcimi podpätkami. Navrhnuté pre tých, ktorí hľadajú riešenie na asymetriu dolných končatín alebo jednoducho chcú pribrať na..
4,50€
Cena bez DPH:3,75€