Hlavné menu
Produkty v košíku

Kyslíkové fľaše

Naše kyslíkové fľaše sú navrhnuté s ohľadom na kvalitu, spoľahlivosť a jednoduché používanie. Sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú čistotu a čerstvosť dodávaného kyslíku. Sú vybavené... Pokračovať
Nero PURE OXYGEN ENERGY inhalačný kyslík (objem kyslíka 14 l) 750 ml Kyslík je určený na rýchlu kyslíkovú inhaláciu, ktorú je možné vykonávať kdekoľvek. Vďaka viečku fľaše, ktoré súčasne plní funkciu masky, je možné aplikáciu kyslíka vykonávať ľahko a rýchlo, bez nutnosti použitia ďalšieho príslu..
11,90€
Cena bez DPH:9,92€
Prenosná kyslíková fľaša Oxygen 99,5% 14 l Prenosná kyslíková fľaša Oxygen 99,5% 14 l
Top
Kyslíková fľaša s maskou Oxygen 14 l OXYGEN 99,5% jednorázová kyslíková fľaša. Určená pre pacientov s potrebou zvýšeného príjmu kyslíka. Vhodná na cesty ako rezerva pri ťažkom dýchaní alebo urgentnej potreby nadýchnutia sa kyslíka. Vhodné aj ako doplnok do Oxybarov alebo Kyslíkových fitnes relaxa..
10,00€
Cena bez DPH:8,33€
6 x Kyslíková fľaša s maskou Oxygen 14 l OXYGEN 99,5% jednorázová kyslíková fľaša. Určená pre pacientov s potrebou zvýšeného príjmu kyslíka. Vhodná na cesty ako rezerva pri ťažkom dýchaní alebo urgentnej potreby nadýchnutia sa kyslíka. Vhodné aj ako doplnok do Oxybarov alebo Kyslíkových fitnes re..
54,00€
Cena bez DPH:45,00€
3 x Kyslíková fľaša s maskou Oxygen 14 l OXYGEN 99,5% jednorázová kyslíková fľaša. Určená pre pacientov s potrebou zvýšeného príjmu kyslíka. Vhodná na cesty ako rezerva pri ťažkom dýchaní alebo urgentnej potreby nadýchnutia sa kyslíka. Vhodné aj ako doplnok do Oxybarov alebo Kyslíkových fitnes re..
28,20€
Cena bez DPH:23,50€
Prenosná fľaša s kyslíkom 14 L Inhalačný kyslík O2 FokusMed 14 L je vhodný pre športovcov a chorých. O2 FokusMed 14 L je jednorazová kyslíková fľaša určená pre pacientov s potrebou zvýšeného príjmu kyslíka. Prenosná kyslíková fľaša O2 FokusMed na prirodzené riešenie negatívnych účinkov nízkej hla..
11,00€
Cena bez DPH:9,17€