Hlavné menu
Produkty v košíku

Záhradné osvetlenie, dekorácie

Ponorte svoju záhradu do tajomného svetla s naším fascinujúcim záhradným osvetlením a dekoráciami. Vyberte si z rôznych svetelných efektov, lampiónov na solárny pohon, LED svietidiel a mnoho iných kreatívnych dekorácií, ktoré... Pokračovať
Záhradná solárna lampa plameniak 3 ks Sada 3 nezvyčajných, solárnych LED záhradných lámp v tvare plameniaka. Dokonalý dekoratívny prvok. Svietidlo je napájané solárnou energiou, ktorá využíva solárny panel na nabíjanie vstavanej batérie. Zariadenie sa automaticky spustí po zotmení (je vybavené sn..
9,80€
Cena bez DPH:8,17€
Fontána s čerpadlom do jazierka alebo iných vodných nádrží, napájaná solárnou energiou z panelu Použitie špeciálneho solárneho panelu eliminuje potrebu dodatočného zdroja energie. Nádhernú vodnú kaskádu si užijete aj na miestach s deficitom elektriny. Čerpadlo je určené na použitie v čistej v..
10,90€
Cena bez DPH:9,08€
Záhradná solárna lampa králik s knihou Nezvyčajné, solárne LED záhradné svietidlo v tvare králika čítajúceho knihu. Dokonalý dekoratívny prvok. Svietidlo je napájané solárnou energiou, ktorá využíva solárny panel na nabíjanie vstavanej batérie. Zariadenie sa automaticky spustí po zotmení (je vyba..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€
Záhradná solárna lampa králik Netradičné, solárne LED záhradné svietidlo v tvare králika v klobúku. Dokonalý dekoratívny prvok. Svietidlo je napájané solárnou energiou, ktorá využíva solárny panel na nabíjanie vstavanej batérie. Zariadenie sa automaticky spustí po zotmení (je vybavené snímačom sú..
5,40€
Cena bez DPH:4,50€
Solárna záhradná lampa – pochodeň Solárne záhradné svietidlo dodá čaro každej záhrade, terase alebo balkónu. Lampa vyžaruje svetlo napodobňujúce skutočné plamene pochodne, čo vytvára výnimočne príjemnú a relaxačnú atmosféru. Svietidlo sa nabíja cez solárny panel. Cez deň batéria ukladá energiu a ..
9,50€
Cena bez DPH:7,92€
Solárne led svietidlo -  4 ks, napichovacie, nerezové LED osvetlenie je veľmi efektívne využitie modernej techniky. Osvetlíte tak okolie domu, chodníčky v záhrade, stromy, kríky, odľahlejšie miesta záhrady a pod. Ich použitie je pritom veľmi jednoduché. Osvetlenie je vhodné najmä do záhrad. Špeci..
3,20€
Cena bez DPH:2,67€