Hlavné menu
Produkty v košíku

Vtáky a zvieratá

Nežiadané návštevy na vašom balkóne v podobe holubov alebo zničenie úrody škorcami, či krtkom dokážu znepríjemniť život a sťažiť vašu snahu mať krásnu záhradu. Preto vám ponúkame rôzny druhy odpudzovačov a plašičov, aby... Pokračovať
Elektronický odpudzovač zvierat - zvukový a svetelný Elektronický odpudzovač vtákov, mačiek, psov, kún, zajacov a iných voľne žijúcich zvierat. Keď sa akékoľvek zviera priblíži k oblasti, kde pracuje PIR detektor, odpudzovač sa automaticky zapne a na krátky čas vydá hlasné zvuky dravca a záblesky..
13,00€
Cena bez DPH:10,83€
Holografický odpudzovač vtákov v trave sediacej sovy  Odpudzovač má napriek svojej jednoduchej konštrukcii všetky prvky potrebné na odplašenie väčšiny druhov vtákov a niektorých hlodavcov. Odpudzovač obsahuje: Hologram - pôsobí na bdelé oči vtákov, odplašíte pod vplyvom aj slabého pohybu vet..
5,10€
Cena bez DPH:4,25€
LED solárny odpudzovač zvierat Odpudzovač zvierat fungujúci vydávaním hlasných napodobenín výstrelu z pušky, štekajúceho psa, či hlasu orla. Vydávané zvuky sú veľmi rušivé, a preto zver účinne odradia bez toho, aby ublížili. Zariadenie sa spustí, keď je zviera detekované snímačom pohybu. Po 5 sek..
18,00€
Cena bez DPH:15,00€
Odpudzovač holubov a vtákov, havran Tento odpudzovač - plašič vtákov v podobe 3D modelu stojaceho havrana vyrobeného z plastu je výborným riešením pre odpudzovanie nežiaduceho vtáctva z balkónov, záhrad a podobne. Výborne odpudzuje vtáky ako holuby, škorce. Keďže veľkosť modelu je až 40 cm bez pr..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Reflexná páska proti vtákom 45m Účelom odpudzovacej pásky je ochrana úrody, budov, infraštruktúry, ako aj bezpečnosť ľudí a samotného vtáctva. Používajú sa v mnohých odvetviach, napríklad v poľnohospodárstve, farmárstve, priemysle, letectve a ďalších.   Holografický náter vytvára na povrchu tr..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
Reflexná páska proti vtákom 50m Účelom odpudzovacej pásky je ochrana úrody, budov, infraštruktúry, ako aj bezpečnosť ľudí a samotného vtáctva. Používajú sa v mnohých odvetviach, napríklad v poľnohospodárstve, farmárstve, priemysle, letectve a ďalších.   Holografický náter vytvára na povrchu tr..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
Reflexná páska proti vtákom 80m Účelom odpudzovacej pásky je ochrana úrody, budov, infraštruktúry, ako aj bezpečnosť ľudí a samotného vtáctva. Používajú sa v mnohých odvetviach, napríklad v poľnohospodárstve, farmárstve, priemysle, letectve a ďalších.   Holografický náter vytvára na povrchu tr..
3,30€
Cena bez DPH:2,75€
Ultrazvukový solárny odpudzovač zvierat Vodotesný odpudzovač zvierat fungujúci na princípe vyžarovania ultrazvuku a LED svetla. Vydávané zvuky a svetelné záblesky sú pre zvieratá veľmi zaťažujúce, vďaka čomu ich efektívne odplašia bez toho, aby narobili škodu. Zariadenie sa zapne, keď zviera vst..
17,00€
Cena bez DPH:14,17€