Hlavné menu
Produkty v košíku

Vtáky a zvieratá

Nežiadané návštevy na vašom balkóne v podobe holubov alebo zničenie úrody škorcami, či krtkom dokážu znepríjemniť život a sťažiť vašu snahu mať krásnu záhradu. Preto vám ponúkame rôzny druhy odpudzovačov a plašičov, aby... Pokračovať
Odpudzovač holubov a vtákov, havranTento odpudzovač - plašič vtákov v podobe 3D modelu stojaceho havrana vyrobeného z plastu je výborným riešením pre odpudzovanie nežiaduceho vtáctva z balkónov, záhrad a podobne. Výborne odpudzuje vtáky ako holuby, škorce. Keďže veľkosť modelu je až 40 Špecifiká..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Odpudzovač holubov a vtákov Sokol Repest, 40 cm Figúrka dravého sokola umiestnená na balkóne, terase či záhrade určite pomôže odplašiť holuby, vrabce, škorce, ale aj hraboše a myši; prirodzene chráni pred akýmkoľvek poškodením, vrátane jedenie ovocia, ničenie rastlín alebo znečisťovanie. Odpudzovač ..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Elektronický odpudzovač zvierat - zvukový a svetelný Elektronický odpudzovač vtákov, mačiek, psov, kún, zajacov a iných voľne žijúcich zvierat. Keď sa akékoľvek zviera priblíži k oblasti, kde pracuje PIR detektor, odpudzovač sa automaticky zapne a na krátky čas vydá hlasné zvuky dravca a záblesky..
12,80€
Cena bez DPH:10,67€
Reflexná páska proti vtákom 50m Účelom odpudzovacej pásky je ochrana úrody, budov, infraštruktúry, ako aj bezpečnosť ľudí a samotného vtáctva. Používajú sa v mnohých odvetviach, napríklad v poľnohospodárstve, farmárstve, priemysle, letectve a ďalších.   Holografický náter vytvára na povrchu tr..
2,60€
Cena bez DPH:2,17€
LED solárny odpudzovač zvierat Odpudzovač zvierat fungujúci vydávaním hlasných napodobenín výstrelu z pušky, štekajúceho psa, či hlasu orla. Vydávané zvuky sú veľmi rušivé, a preto zver účinne odradia bez toho, aby ublížili. Zariadenie sa spustí, keď je zviera detekované snímačom pohybu. Po 5 sek..
17,40€
Cena bez DPH:14,50€