Hlavné menu
Your Cart

Podhlavníky

3D Cestovný vankúš 3D Cestovný vankúš
-23 %
3D cestovný vankúš + maska na oči a špunty do uší Často niekam cestujete? Každý deň ráno do práce alebo do školy? Alebo napríklad dlhé služobné cesty vlakom či lietadlom? Väčšinou si opierate hlavu, o čo len ide, a potom vás bolí za krkom? Vyriešte tento problém! Vankúš s funkciou pamäťovej p..
9,90€ 12,90€
Cena bez DPH:8,25€
Bambusový vankúš s pamäťovou penou Bambusový vankúš s pamäťovou penou
-23 %
Bambusový vankúš s pamäťovou penou 80 x 40 cm Spite ako v bavlnke s týmto pamäťovým vankúšom, ktorý obsahuje prírodné zdravotné bambusové vlákna. Plne sa prispôsobí vašim pohybom, váhe aj teplote tela - pomôže uvoľniť stuhnutú krčnú chrbticu a vám zabezpečí pohodlný spánok. Zdravý spánok je nesmi..
22,90€ 29,80€
Cena bez DPH:19,08€
Bambusový vankúš s pamäťovou penou Bambusový vankúš s pamäťovou penou
-23 %
Bambusový vankúš s pamäťovou penou 70 x 40 cm Spite ako v bavlnke s týmto pamäťovým vankúšom, ktorý obsahuje prírodné zdravotné bambusové vlákna. Plne sa prispôsobí vašim pohybom, váhe aj teplote tela - pomôže uvoľniť stuhnutú krčnú chrbticu a vám zabezpečí pohodlný spánok. Zdravý spánok je nesmi..
14,90€ 19,40€
Cena bez DPH:12,42€
Cestovný vankúš - travel pillow Cestovný vankúš - travel pillow
-23 %
Cestovný vankúš - travel pillow Vedecky cestovný vankúš navrhnutý s ergonomickým dizajnom, nastaviteľnosťou výšky a integrovanou priedušnosťou. Upravte si vankúš a nájdite perfektnú polohu spánku na cestách. Vďaka cestovnému vankúšu vám žiadny preležaný krk alebo bolesť hlavy zo zlého záklonu ..
16,90€ 22,00€
Cena bez DPH:14,08€
Cestovný vankúš / šál - sivý Cestovný vankúš / šál - sivý
-23 %
Cestovný vankúš / šál - sivý Často niekam cestujete? Každý deň ráno do práce alebo do školy? Alebo napríklad dlhé služobné cesty vlakom či lietadlom? Väčšinou si opierate hlavu, o čo len ide, a potom vás bolí za krkom? Vyriešte tento problém! Vďaka cestovnému šálu už vám žiadny preležaný krk al..
8,90€ 11,60€
Cena bez DPH:7,42€
Cestovný vankúš na krk Cestovný vankúš na krk
-24 %
Cestovný vankúš na krk Cestovný vankúš je určený ako opora krčnej chrbtice pri cestovaní. Poznáte ten pocit, keď cestujete a chcete si dlhé cestovanie skrátiť spánkom no neviete si nájsť vhodnú polohu pre hlavu. Cestovný vankúš poskytuje v tomto prípade dokonalú oporu krčnej chrbtice a tak si môž..
3,90€ 5,10€
Cena bez DPH:3,25€
Chladiaci vankúš s pamäťovou penou Chladiaci vankúš s pamäťovou penou
-23 %
Chladiaci vankúš s pamäťovou penou Trápia vás bolesti hlavy, migrény či horúčkovité stavy? S chladiacim vankúšom Chillow si môžete oddýchnuť. Teraz už budete spať pokojne a celú noc. Chillow stačí na 15 - 30 min. vložiť do mrazničky a potom položiť buď voľne na vankúš, alebo vložiť do povlaku. Príj..
8,90€ 11,60€
Cena bez DPH:7,42€
Multifunkčný - ortopedický vankúš s pamäťovou penou 4D Multifunkčný - ortopedický vankúš s pamäťovou penou 4D
-23 %
Multifunkčný- ortopedický vankúš s pamäťovou penou 4D   Ortopedický vankúš s pamäťovou penou je unikátny vankúš, ktorý vám poskytne zdravý a pohodlný spánok. Vďaka výnimočnej technológií takzvanej pamäťovej peny. Pamäťová pena je prevratnou novinkou v oblasti pokojného a zdravého spánku. Ak máte bo..
14,90€ 19,40€
Cena bez DPH:12,42€
Nafukovací cestovný vankúš - tmavomodrý Nafukovací cestovný vankúš - tmavomodrý
-23 %
Nafukovací cestovný vankúš - sivý Nafukovací cestovný vankúš je dnes neodmysliteľnou súčasťou batožiny pri dlhých cestách autom, autobusom či lietadlom. Vankúš je potrebný na udržanie správnej polohy krčnej chrbtice. Pripravený na použitie v priebehu niekoľkých sekúnd a keďže je nafukovací, tak š..
1,70€ 2,20€
Cena bez DPH:1,42€
Nafukovací cestovný vankúš s pripevnením na sedadlo Nafukovací cestovný vankúš s pripevnením na sedadlo
-23 %
Nafukovací cestovný vankúš s pripevnením na sedadlo Praktický a šikovne riešený nafukovací cestovný vankúš s dizajnom uľahčujúcim používanie. Vďaka patentovanému ergonomickému tvaru sa nafukovací cestovný vankúš pripája na opierku sedadla v lietadle alebo opierku hlavy v automobile. Nafukovací u..
7,90€ 10,30€
Cena bez DPH:6,58€
Ortopedický pamäťový vankúš Ortopedický pamäťový vankúš
-23 %
Memory foam pillow je unikátny pamäťový ortopedický vankúš, ktorý vám poskytne zdravý a pohodlný spánok vdaka výnimocnej technológií takzvanej pamätovej peny. Pamätová pena je prevratnou novinkou v oblasti pokojného a zdravého spánku. Ak máte bolesti krku, Memory foam pillow je pre vás tá správna vo..
14,90€ 19,40€
Cena bez DPH:12,42€
Ortopedický vankúš s termoplastickou pamäťovou Ortopedický vankúš s termoplastickou pamäťovou
-23 %
Ortopedický vankúš s termoplastickou pamäťovou Ortopedický vankúš s termoplastickou pamäťovou penou je perfektným riešením na zabezpečenie správneho a relaxačného spánku bez bolesti krčných stavcov, hlavy, krku a ramien. Dokonale podopiera hlavu a vyplňuje medzeru medzi plecom a krkom, zatiaľ čo..
9,90€ 12,90€
Cena bez DPH:8,25€
Zobrazé 1 do 12 z 16 (2 strán)