Hlavné menu
Produkty v košíku

Podhlavníky

Doprajte si kvalitný spánok v pohodlí domova alebo dokonca aj pri cestovaní. Spite ako v bavlnke s pamäťovým vankúšom, ktorý obsahuje prírodné zdravotné bambusové vlákna a plne sa prispôsobí vašim pohybom, váhe aj teplote tela. Máte problém s bolesťou krčnej chrbtice pri šoférovaní? Relaxačný vankúšik za krk, vám umožní pohodlné cestovanie bez ďalších bolestí.
3D Cestovný vankúš 3D Cestovný vankúš
-23 %
3D cestovný vankúš + maska na oči a špunty do uší #obr1 Často niekam cestujete? Každý deň ráno do práce alebo do školy? Alebo napríklad dlhé služobné cesty vlakom či lietadlom? Väčšinou si opierate hlavu, o čo len ide, a potom vás bolí za krkom? Vyriešte tento problém! Vankúš s funkciou pamäťove..
12,60€ 16,40€
Cena bez DPH:10,50€
Anatomický ortopedický vankúš EXCLUSIVE DREAM - 50 cm Anatomický ortopedický vankúš EXCLUSIVE DREAM - 50 cm
-23 %
Ortopedický vankúš EXCLUSIVE DREAM - 50 cm Vyrobené z inovatívnej tepelne tvarovanej peny s tvarovým „pamäťovým“ efektom. To umožňuje vankúšu zapamätať si tvar hlavy a v dôsledku toho znížiť tlak na telo a udržiavať správny krvný obeh. Poskytuje optimálne vyrovnanie krčných stavcov počas spánku..
36,40€ 47,30€
Cena bez DPH:30,33€
Anatomický ortopedický vankúš s masážou a ventiláciou EXCLUSIVE DREAM - 50 cm Anatomický ortopedický vankúš s masážou a ventiláciou EXCLUSIVE DREAM - 50 cm
-23 %
Anatomický ortopedický vankúš s masážou a ventiláciou EXCLUSIVE DREAM - 50 cm Vyrobené z inovatívnej tepelne tvarovanej peny s tvarovým „pamäťovým“ efektom. To umožňuje vankúšu zapamätať si tvar hlavy a v dôsledku toho znížiť tlak na telo a udržiavať správny krvný obeh. Ortopedický vankúš sa po..
36,40€ 47,30€
Cena bez DPH:30,33€
Cestovný vankúš na krk Cestovný vankúš na krk
-23 %
Cestovný vankúš na krk Cestovný vankúš je určený ako opora krčnej chrbtice pri cestovaní. Poznáte ten pocit, keď cestujete a chcete si dlhé cestovanie skrátiť spánkom no neviete si nájsť vhodnú polohu pre hlavu. Cestovný vankúš poskytuje v tomto prípade dokonalú oporu krčnej chrbtice a tak si môž..
8,20€ 10,70€
Cena bez DPH:6,83€
Detský ortopedický vankúš „BABY DREAM“ Detský ortopedický vankúš „BABY DREAM“
-23 %
Detský ortopedický vankúš „BABY DREAM“ Vďaka jedinečnej technológii dizajnu sa vankúš dokonale prispôsobí tvaru detského tela, či už dieťa spí na boku alebo na chrbte. Hlava sa takmer ponorí do peny vankúša, čím sa zvýši kontaktná plocha tela/hlavy s povrchom, čím sa zníži tlaková sila. Dodatočn..
20,30€ 26,40€
Cena bez DPH:16,92€
Detský vankúš ovečka, biely
-23 %
Detský vankúš ovečka, biely Vlastnosti produktu: plyšový maskot – veselá ovečka vyrobené z mäkkého, na dotyk príjemného plyšu vďaka svojmu tvaru sa dá použiť ako vankúš alebo podhlavník dĺžka: 28 cm farba: biela   Obsah balenia: 1 x detský vankúš ovečka, biely..
5,90€ 7,70€
Cena bez DPH:4,92€
Nastaviteľná opierka hlavy do auta, čierna Nastaviteľná opierka hlavy do auta, čierna
-23 %
Nastaviteľná opierka hlavy do auta, čierna Postarajte sa o bezpečnú a pohodlnú cestu! Moderná opierka hlavy zaistí bezpečný spánok pri cestovaní, chráni hlavu a krk pred zraneniami. Je vybavená dvoma nezávislými ramenami, ktoré možno zdvihnúť alebo spustiť pod uhlom 180 stupňov. Nadýchané vankúše..
44,10€ 57,30€
Cena bez DPH:36,75€
Ortopedický antialergický vankúš 45 x 30 x 11 cm Ortopedický antialergický vankúš 45 x 30 x 11 cm
-23 %
Ortopedický antialergický vankúš 45 x 30 x 11 cm Aj Vy chcete mať kvalitný a dobrý spánok? Chcete sa prebúdzať bez toho, aby Vás bolel krk alebo chrbát? Tak to ste klikli na ten správny produkt. S ortopedickým vankúšom si vychutnáte spánok bez bolesti hlavy, krku, ramien a šije. Vankúš podobný o..
11,30€ 14,70€
Cena bez DPH:9,42€
Ortopedický pamäťový vankúš Ortopedický pamäťový vankúš
-23 %
Memory foam pillow je unikátny pamäťový ortopedický vankúš, ktorý vám poskytne zdravý a pohodlný spánok vdaka výnimocnej technológií takzvanej pamätovej peny. Pamätová pena je prevratnou novinkou v oblasti pokojného a zdravého spánku. Ak máte bolesti krku, Memory foam pillow je pre vás tá správna vo..
18,90€ 24,60€
Cena bez DPH:15,75€
Ortopedický vankúš KLASIK EXCLUSIVE DREAM - 50 cm Ortopedický vankúš KLASIK EXCLUSIVE DREAM - 50 cm
-23 %
Ortopedický vankúš EXCLUSIVE DREAM KLASIK - 50 cm Vyrobené z inovatívnej tepelne tvarovanej peny s tvarovým „pamäťovým“ efektom. Vankúš si „pamätá“ odtlačok hlavy, čím zaisťuje oveľa nižší tlak na telo bez narušenia krvného obehu. Odporúčame pre tých, ktorí uprednostňujú tradičný tvar a spia v a..
32,70€ 42,50€
Cena bez DPH:27,25€
Ortopedický vankúš KLASIK EXCLUSIVE DREAM - 60 cm Ortopedický vankúš KLASIK EXCLUSIVE DREAM - 60 cm
-23 %
Ortopedický vankúš EXCLUSIVE DREAM KLASIK - 50 cm Vyrobené z inovatívnej tepelne tvarovanej peny s tvarovým „pamäťovým“ efektom. Vankúš si „pamätá“ odtlačok hlavy, čím zaisťuje oveľa nižší tlak na telo bez narušenia krvného obehu. Odporúčame pre tých, ktorí uprednostňujú tradičný tvar a spia v a..
54,80€ 71,20€
Cena bez DPH:45,67€
Ortopedický vankúš Morpheus (CPAP) na terapiu spánkového apnoe Ortopedický vankúš Morpheus (CPAP) na terapiu spánkového apnoe
-23 %
Ortopedický vankúš Morpheus (CPAP) na terapiu spánkového apnoe Ortopedický vankúš Morpheus na terapiu spánkového apnoe, ktorý zabraňuje pohybu masky. Poskytuje pocit vysokého komfortu a stabilizuje polohu hlavy počas spánku. Spánkové apnoe je ochorenie spôsobené opakovanými epizódami zastavenia ..
78,50€ 102,10€
Cena bez DPH:65,42€