Hlavné menu
Produkty v košíku

Vankúše a podhlavníky

Naše vankúše a podhlavníky sú navrhnuté s dôrazom na pohodlie a podporu. Sú vyrobené z mäkkých a pružných materiálov, ako napríklad pamäťová pena, ktoré umožňujú rovnomerné rozloženie váhy hlavy a krku, a tak pomáhajú... Pokračovať
Vankúš pod hlavu s pamäťovou penou Gray Pillow, šedý Každý večer, keď sa líhate do svojej postele, chcete len to najlepšie. Chcete sa cítiť komfortom, ktorý vám umožní oddýchnuť si a nabrať nové sily. Práve preto sme pre vás pripravili tento výnimočný vankúš sivej farby z pamäťovej peny - pretože si..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Vankúš s pamäťovou penou na ochranu krku, Slow Rebound, 33 x 20 x 16 cm Vankúš s pamäťovou penou na ochranu krku, Slow Rebound, 33 x 20 x 16 cm
Novinka
Vankúš s pamäťovou penou na ochranu krku, Slow Rebound, 33 x 20 x 16 cm Krčný vankúš na podporu spánku Krčný vankúš na podporu spánku má ergonomický dizajn a dokonale sa prispôsobí krku, vyplní medzeru medzi krkom a vankúšom, spĺňa požiadavky rôznych spánkových polôh, ako je spánok na chrbte ale..
14,90€
Cena bez DPH:12,42€
Zdravotnícky vankúš na otáčanie pacienta Bubble Roll, 55 x 41 x 16 cm Vankúš pre pacienta - BUBBLE ROLL je produkt, ktorý uľahčuje bezpečnú zmenu polohy tela za účelom vykonania zmeny polohy alebo terapie. Uľahčuje starostlivosť o ľudí s obmedzenou schopnosťou pohybu, chorým, starým a zdravotne post..
28,60€
Cena bez DPH:23,83€
Vankúš medzi nohy v tvare motýľa, veľkosť L Vzpera nôh v tvare motýľa je výborným riešením pre ľudí, ktorí vyžadujú znehybnenie a stabilizáciu nôh vo vzťahu k sebe a ich udržiavanie v nastretej polohe - abdukcia dolných končatín po operácii (napr. náhrada bedrového kĺbu), pre tehotné ženy alebo v..
22,30€
Cena bez DPH:18,58€
Profilovaný, obojstranný ortopedický vankúš – ERGONOMIC DREM Vyrobené z inovatívnej tepelne tvarovateľnej peny s "tvarovou pamäťou". Vďaka tomu sa dokonale prispôsobí anatomickým tvarom tela, poskytuje vynikajúcu oporu krčnej chrbtici a zabezpečuje jej správne polohovanie počas spánku.   Vďaka o..
56,30€
Cena bez DPH:46,92€
Ortopedický bedrový vankúš EXCLUSIVE SUPPORT 34 cm Vyrobené z inovatívnej tepelne tvarovanej peny s tvarovým „pamäťovým“ efektom. Vďaka ergonomickému profilovaniu vankúš koriguje polohu chrbtice pri sedení prostredníctvom podpory bedrovej chrbtice. Účinky: Pomáha pri rehabilitácii chrbtice Po..
28,90€
Cena bez DPH:24,08€
Vankúš medzi nohy v tvare V, veľkosť M Vankúš v tvare V je ideálna pre ľudí, ktorí vyžadujú znehybnenie a stabilizáciu nôh vo vzťahu k sebe a ich ponechanie otvorené, abdukcia dolných končatín po operácii (napr. endoprotéza bedrového kĺbu). Vďaka špeciálnym popruhom dokonale chráni pred abdukčným..
40,90€
Cena bez DPH:34,08€
Ergonomický vankúš pre podporu chrbta, biely Ortopedický vankúš je skvelý ako na spanie, tak aj na sedenie či šoférovanie. Vďaka jeho tvaru ho ľahko zavesíte na operadlo stoličky. Bol vyrobený z priedušného materiálu. Ortopedický vankúš je tiež skvelým riešením na podopretie hlavy a krku pri odp..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Ortopedický cestovný vankúš EXCLUSIVE TRAVEL ULTA COMFORT - modrý Vyrobené z inovatívnej tepelne tvarovanej peny s tvarovým „pamäťovým“ efektom. Vďaka tomu sa vankúš perfektne prispôsobí anatomickému tvaru tela a poskytuje vynikajúcu podporu krku. Vďaka ergonomickému profilovaniu zaručuje správ..
21,20€
Cena bez DPH:17,67€
Vankúš z pamäťovej peny ROLL EXCLUSIVE SUPPORT - modrý  Vankúš je vyrobený z inovatívnej termoformovacej peny s „tvarovou pamäťou“. Vďaka tomu sa perfektne prispôsobí anatomickým tvarom tela a poskytuje vynikajúcu oporu v závislosti od miesta použitia. Má všestranné použitie. Poskytuje podporu ..
22,90€
Cena bez DPH:19,08€
Ortopedický vankúš EXCLUSIVE DREAM KLASIK - 50 cm Vyrobené z inovatívnej tepelne tvarovanej peny s tvarovým „pamäťovým“ efektom. Vankúš si „pamätá“ odtlačok hlavy, čím zaisťuje oveľa nižší tlak na telo bez narušenia krvného obehu. Odporúčame pre tých, ktorí uprednostňujú tradičný tvar a spia v a..
34,20€
Cena bez DPH:28,50€
Ortopedický vankúš s pamäťovou penou a chladiacou gélovou vložkou 34 x 54 cm Výhody: Podpora chrbtice: Ortopedicky tvarovaný vankúš, ktorý podporuje hlavu a krk počas spánku, zachováva prirodzené zakrivenie chrbtice a správne držanie tela. Pamäťová pena: Vytvorený z pamäťej peny, ktorá sa pris..
15,00€
Cena bez DPH:12,50€