Hlavné menu
Produkty v košíku

Stolíky, držiaky a stojany

Urobte svoje pracovné alebo domáce prostredie komfortnejším s našimi stolíkmi, držiakmi a stojanmi. Bez ohľadu na to, či potrebujete multifunkčný stojan na notebook, alebo stolík pre pracovnú stanicu, máme pre vás ten pravý. Od... Pokračovať
AirSpace 1587 Flexibilný stolík pod notebook s ventilátorom 45,5x25,7x55 cm, čierny Flexibilný stolík pod notebook je praktický a užitočný pre prácu s počítačom na pohovke, na zemi, v posteli a pod. Polohovateľný stolík pod notebook sa prispôsobí vašim momentálnym potrebám. Môžete si nastaviť skl..
38,30€
Cena bez DPH:31,92€
Bambusový skladací stolík pod notebook s ventiláciou Stolík na notebook je nepostrádateľnou vychytávkou pre každého. Vďaka nej si ľahko vytvoríte pracovisko vo vlastnej posteli, kresle alebo dokonca dielni. Vďaka ventilácií, pri tomto výrobku, zabudnete na prehrievanie a nedostatok pohodlia. Je v..
24,40€
Cena bez DPH:20,33€
Chladiaca podložka pod notebook Chladiaca podložka s profilovaným uhlom sklonu vám umožní zmeniť pracovný režim – nemusíte sa hrbiť nad notebookom a zároveň sa starať o jeho komponenty zabezpečením ventilácie. Až 6 ventilátorov zabezpečuje dostatočné vetranie, navyše podsvietenie poskytuje ďalši..
20,30€
Cena bez DPH:16,92€
Chladiaca podložka pod notebook Xline   Chladiaca podložka pod notebook s nastaviteľným uhlom stojana (v rozsahu 20 ° až 40 °) - umožňuje nastaviť výšku obrazovky, zvlášť odporúčanú na zlepšenie pracovných podmienok. Chladenie notebooku zaisťuje dlhšiu výdrž batérie a stabilnú prevádzku prenosných ..
12,40€
Cena bez DPH:10,33€
Multifunkčný skladací stolík pod notebook - drevený Radi trávite čas na počítači vo svojej posteli? Často ho držíte na kolenách, alebo položený na posteli? To všetko vedie k nesprávnemu vetraniu počítača, čo môže kedykoľvek spôsobiť prehriatie a poškodenie počítača. Máme pre Vás riešenie! Multi..
28,70€
Cena bez DPH:23,92€
Multifunkčný skladací stolík pod notebook - drevený, 17  Radi trávite čas na počítači vo svojej posteli? Často ho držíte na kolenách, alebo položený na posteli? To všetko vedie k nesprávnemu vetraniu počítača, čo môže kedykoľvek spôsobiť prehriatie a poškodenie počítača. Máme pre Vás riešenie! ..
32,30€
Cena bez DPH:26,92€
Polohovateľný stolík s pod notebook / laptop - exclusive Hliníkový prenosný stolík s bočnou poličkou na myš. Stôl je odolný voči poškriabaniu a vyblednutiu. Stôl je postavený na 2 nohách, ktoré sú rozdelené do 3 častí - každá s možnosťou nastavenia uhla sklonu, takže je možné pohodlne umiestniť s..
26,30€
Cena bez DPH:21,92€
Polohovateľný stolík s chladením pod notebook / laptop Hliníkový nastaviteľný stolný stôl s funkciou chladenia. Vyznačuje sa ľahkou a pevnou konštrukciou. Umožňuje pohodlné používanie notebooku aj v ľahu. Úplné nastavenie stolovej dosky a nôh zaisťuje prispôsobenie stola potrebám užívateľa. Funkc..
16,70€
Cena bez DPH:13,92€
Skladací stolík pre laptop s chladiacim ventilátorom Hliníkový, nastaviteľný stolík na notebook s funkciou chladenia. Vyznačuje sa ľahkou a pevnou konštrukciou. Umožňuje pohodlné používanie notebooku aj v ležiacej polohe. Úplné nastavenie sklonu stolovej dosky a nôh zaisťuje prispôsobenie stola p..
29,40€
Cena bez DPH:24,50€
Skladací stolík pod notebook Vďaka praktickému skladaciemu stolíku môžete premiestniť svoje pracovisko na útulnú pohovku, posteľ alebo na balkón! Skladací rám z kovových rúrok zabezpečuje bezpečný stojan na akomkoľvek mieste, úložný priestor je dostatočne veľký pre notebooky. Je vhodný aj ako úl..
5,00€
Cena bez DPH:4,17€
Stojan na notebook nastaviteľný, čierny Stojan na notebook sa dá použiť ako stojaci kancelársky stolík na notebook, stojan na čítanie, držiak na mobil, tablet, na prácu alebo pohodlné sledovanie filmov. Nastaviteľné: 8 výšok je možné ľubovoľne nastaviť od 9 cm do 17 cm. Môžete si vyrovnať chrbát ..
7,60€
Cena bez DPH:6,33€
Stolík pod notebook 28 x 60 x 40 cm béžový Tento praktický stolík na notebook umožňuje pohodlnú prácu za každých podmienok. Môže byť umiestnený na posteli, stole alebo dokonca na pracovnom stole, takže je používanie notebooku oveľa pohodlnejšie. Počítačový stolík bude veľmi vhodný aj pri pou..
8,40€
Cena bez DPH:7,00€