Hlavné menu
Produkty v košíku

Stolíky, držiaky a stojany

Urobte svoje pracovné alebo domáce prostredie komfortnejším s našimi stolíkmi, držiakmi a stojanmi. Bez ohľadu na to, či potrebujete multifunkčný stojan na notebook, alebo stolík pre pracovnú stanicu, máme pre vás ten pravý. Od... Pokračovať
Polohovateľný stolík s chladiacim ventilátorom pod notebook, Beddy Otvorte novú kapitolu pohodlia a efektivity s inovatívnym stolíkom na notebook s chladiacim ventilátorom. Tento stolík bol vytvorený pre tých, ktorí si cenia pohodlie a efektivitu. Nie je to len o funkcii, ale aj o štýle. Tento s..
20,30€
Cena bez DPH:16,92€
Bambusový skladací stolík pod notebook s ventiláciou Stolík na notebook je nepostrádateľnou vychytávkou pre každého. Vďaka nej si ľahko vytvoríte pracovisko vo vlastnej posteli, kresle alebo dokonca dielni. Vďaka ventilácií, pri tomto výrobku, zabudnete na prehrievanie a nedostatok pohodlia. Je v..
23,30€
Cena bez DPH:19,42€
Stolík pod notebook 28 x 60 x 40 cm béžový Tento praktický stolík na notebook umožňuje pohodlnú prácu za každých podmienok. Môže byť umiestnený na posteli, stole alebo dokonca na pracovnom stole, takže je používanie notebooku oveľa pohodlnejšie. Počítačový stolík bude veľmi vhodný aj pri pou..
7,90€
Cena bez DPH:6,58€
Univerzálny hliníkový stojan na notebook Hliníkový, skladací stolík na notebook. Vyznačuje sa ľahkou a pevnou konštrukciou. Umožňuje pohodlné používanie notebooku aj v ležiacej polohe. Viacstupňové (6) nastavenie sklonu dosky stola umožňuje prispôsobenie stola potrebám užívateľa. Ide o mimoriadne..
7,30€
Cena bez DPH:6,08€
Multifunkčný skladací stolík pod notebook - drevený Radi trávite čas na počítači vo svojej posteli? Často ho držíte na kolenách, alebo položený na posteli? To všetko vedie k nesprávnemu vetraniu počítača, čo môže kedykoľvek spôsobiť prehriatie a poškodenie počítača. Máme pre Vás riešenie! Multi..
28,40€
Cena bez DPH:23,67€
Polohovateľný kovový stolík na kolieskach pod notebook 60 cm Univerzálny prenosný stôl na kolieskach. Má 2 vrcholy s nezávisle nastaviteľnou polohou a výškou. Vďaka kompaktnej veľkosti je ideálny aj pre najmenšie miestnosti. Kolesá majú zámok, ktorý zabraňuje nechcenému pohybu stola počas používa..
32,90€
Cena bez DPH:27,42€
Univerzálny stolík pod notebook s chladením Mobilný stolček E-Table je úžasný a praktický pomocník. Vďaka nemu môžete pohodlne pracovať na vašom notebooku úplne kdekoľvek. E-table má 2 tiché ventilátory ktoré zabránia prehriatiu Vášho notebooku. Výšku a uhol stolíka si môžete nastaviť podľa Va..
8,60€
Cena bez DPH:7,17€
Polohovateľný stolík s chladením pod notebook / laptop Hliníkový nastaviteľný stolný stôl s funkciou chladenia. Vyznačuje sa ľahkou a pevnou konštrukciou. Umožňuje pohodlné používanie notebooku aj v ľahu. Úplné nastavenie stolovej dosky a nôh zaisťuje prispôsobenie stola potrebám užívateľa. Funkc..
10,00€
Cena bez DPH:8,33€