Hlavné menu
Produkty v košíku

Tlakomery

Majte lepší prehľad o svojom celkovom zdraví s tlakomermi z našej ponuky. Sledovanie svojho krvného tlaku a udržiavanie zdravia bude hračka s našimi spoľahlivými produktami. Tieto lekárske prístroje vám umožňujú jednoducho a presne... Pokračovať
Digitálny tlakomer na zápästie A01, čierny Vitajte v ére zdravotnej starostlivosti, kde presnosť stretáva pohodlie. Predstavujeme vám špičkový digitálny tlakomer na zápästie, navrhnutý tak, aby zjednodušil meranie krvného tlaku a pulzu bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Tento moderný prístroj pred..
18,50€
Cena bez DPH:15,42€
Digitálny tlakomer YX-102, biely Digitálny tlakomer na hornú časť ramena - kontrola krvného tlaku a pulzu Digitálny tlakomer na hornú časť ramena je základným zariadením na kontrolu správneho diastolického a systolického krvného tlaku a pulzu. Nevyžaduje stetoskop, čo uľahčuje jeho používanie. Na kr..
18,50€
Cena bez DPH:15,42€
Aneroidný tlakomer so stetoskopom Yuwell  Aneroidný tlakomer sa skladá zo stetoskopu a manžety, ktorá je spojená s manometrom plynovou guľou gumovými hadicami. Vlastnosti zariadenia: elegantný povrch manžeta na hodiny jednostranný fonendoskop veľká, ľahko čitateľná stupnica manometra od..
49,90€
Cena bez DPH:41,58€
Digitálny tlakomer na ruku YE-660B Tlakomer YE-660B na paži od popredného svetového výrobcu zdravotníckej techniky YUWELL s easy manžetou s pamäťou 74 meraní tlaku a tepu, vrátane záznamu času merania a výpočtu priemerných hodnôt. Vlastnosti: Veľký LCD displej s ukazovateľom dátumu a času. ..
33,90€
Cena bez DPH:28,25€
Digitálny tlakomer YX-101, biely Digitálny tlakomer - kontrola krvného tlaku a pulzu Digitálny tlakomer je základným zariadením na kontrolu správneho diastolického a systolického krvného tlaku a pulzu. Nevyžaduje stetoskop, čo uľahčuje jeho používanie. Na kryte sú označenia klasifikujúce nameraný tl..
13,80€
Cena bez DPH:11,50€
Stabilizátor krvného tlaku Jintong Je to najmodernejší prístroj založený na elektrostatických impulzoch, ktorý pomáha znižovať vysoký krvný tlak. Akupunktúra a moderná medicína Keby sme sa na účinky stabilizátora krvného tlaku mali pozrieť z hľadiska Akupunktúry, povedali by sme, že prístroj normali..
149,00€
Cena bez DPH:124,17€
Digitálny tlakomer na ruku PR-9200 Plne automatický monitor krvného tlaku, ktorý ponúka všetky funkcie potrebné na pohodlné, rýchle a presné meranie krvného tlaku. S detekciou nepravidelnosti impulzu eliminuje nesprávne merania ProMedix PR-9200 je profesionálne a potrebné zariadenie, ktoré nájde..
42,80€
Cena bez DPH:35,67€
Spoľahlivý zápästný merač krvného tlaku a pulzu s WHO bargrafom. Veľký LCD displej uľahčuje odčítanie hodnôt aj slabozrakým. Technické parametre: Dĺžka manžiet 135 mm - 195 mm Pulzné frekvencia 40 - 200 strokes / min Napájanie 2x batérie AA A Rozmer, dĺžka 79 mm Presnosť Krvný tlak +/- 3 mm ..
21,10€
Cena bez DPH:17,58€