Hlavné menu
Produkty v košíku

Autorádiá

Hudba je súčasťou každej skvelej jazdy. Preto ponúkame moderné autorádiá s najnovšími technológiami, ktoré vám umožnia streamovať hudbu, telefonovať hands-free a užívať si kvalitný zvuk aj na cestách. Či už ste fanúšikom... Pokračovať
Autorádio - 1 DIN USB MP3 SD Bluetooth Naše rádio je vybavené množstvom funkcií, ktoré vám spríjemnia cestu v aute a používanie zariadenia: funkcia Bluetooth atraktívne podsvietenie príjem rádiových vĺn funkcia hlasitého odposluchu podpora pamäťových kariet podpora pre USB flash disky pod..
21,70€
Cena bez DPH:18,08€
Autorádio s LCD displejom a s Bluetooth MULTIFUNKČNÉ RÁDIO VO VAŠOM AUTE Rádio má 7-palcový dotykový displej, pomocou ktorého môžeme jednoduchým a čitateľným spôsobom využívať funkcie zariadenia a ľubovoľne ich konfigurovať. Navyše ide o akýsi multimediálny základ, vďaka ktorému môžeme prehrávať..
152,70€
Cena bez DPH:127,25€
Autorádio s dotykovým displejom a s Bluetooth Rádio má 7-palcový dotykový displej, pomocou ktorého môžeme jednoduchým a čitateľným spôsobom využívať funkcie zariadenia a ľubovoľne ich konfigurovať. Navyše ide o akýsi multimediálny základ, vďaka ktorému môžeme prehrávať audio a video súbory. Vďaka..
135,50€
Cena bez DPH:112,92€
Autorádio WDS s LCD displejom a s Bluetooth MULTIFUNKČNÉ RÁDIO VO VAŠOM AUTE Rádio má 7-palcový dotykový displej, pomocou ktorého môžeme jednoduchým a čitateľným spôsobom využívať funkcie zariadenia a ľubovoľne ich konfigurovať. Navyše ide o akýsi multimediálny základ, vďaka ktorému môžeme prehr..
67,00€
Cena bez DPH:55,83€
Bluetooth súprava handsfree do auta V10 Vďaka handsfree súprave nemusíte mobilný telefón držať v ruke, alebo telefonovať pomocou headsetu. Zapnutím bluetooth ho môžete rýchlo spárovať s telefónom a okamžite používať. Pomocou tlačidiel môžete prijať a odmietnuť hovory a regulovať hlasitosť. Sú..
23,90€
Cena bez DPH:19,92€
FM Bluetooth vysielač, USB MIC nabíjačka microSD FM vysielač / Bluetooth handsfree sada s podporou pamäťových kariet microSD, AUX vstupom, 1,44" displejom a dvomi USB nabíjacími portami. Špecifikácie: 2 USB nabíjacie zásuvky slot na microSD kartu AUX vstup materiál: ABS plast a kov napáj..
19,90€
Cena bez DPH:16,58€
Multimediálne autorádio s LCD displejom a cúvacou kamerou 1 din autorádio s LCD obrazovkou je nevyhnutnou výbavou každého auta. V spolupráci s cúvacou kamerou vytvára komfort, ktorý zvyšuje pohodlie jazdy. Navyše ide o akúsi multimediálnu základňu, vďaka ktorej môžeme prehrávať Audio a Video súbo..
70,30€
Cena bez DPH:58,58€
Multimediálne autorádio s ovládačom Naše rádio je vybavené množstvom funkcií, ktoré vám spríjemnia cestu v aute a používanie prístroja: atraktívne podsvietenie príjem rádiových vĺn podpora pamäťových kariet podpora pre vymeniteľné jednotky USB podpora pripojenia AUX prehrávanie rôznych aud..
21,80€
Cena bez DPH:18,17€
FM Bluetooth vysielač n aprehrávanie hudby Umožňuje prehrávanie hudby cez Bluetooth na reproduktoroch auta + funguje ako handsfree sada. Vysielač je ideálnym riešením pre autá s rádiom, ktoré nemajú USB vstup alebo funkciu Bluetooth. Vďaka nemu si zaistíte pohodlie a bezpečnosť pri telefonovaní ..
32,40€
Cena bez DPH:27,00€
Transmitter FM MP3 S3, Bluetooth 4.2 FM transmitter je multifunkčný produkt, je to Blueooth MP3 prehrávač. Môžete k nemu pripojiť flash disk, microSD kartu a telefón. Vysielač má dva USB porty, ktoré poslúžia ako na nabíjanie zariadení, tak aj na pripojenie USB flash disku s vašou hudbou a funkci..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€
Transmitter FM MP3, Bluetooth 5.0, 2x USB Autovysielač je šikovné zariadenie, ktoré vám umožní zvýšiť funkčnosť aj toho najjednoduchšieho autorádia. Funguje to tak, že v autorádiu zvolíme rádiovú frekvenciu, na ktorej nevysiela žiadne rádio typu RMF, Rádio Zet a pod.. Potom nastavíte rovnakú frek..
24,00€
Cena bez DPH:20,00€
Transmitter FM, Bluetooth 4.0 BT06 FM VYSIELAČ - PRAKTICKÉ UĽAHČENIE PRE KAŽDÉ AUTO Vysielač je ideálnym riešením pre autá s rádiom, ktoré nemajú USB vstup ani funkciu Bluetooth. Vďaka nemu si zaistíte pohodlie a bezpečnosť pri telefonovaní počas jazdy. Má vstavaný citlivý mikrofón, takže konver..
21,70€
Cena bez DPH:18,08€