Hlavné menu
Produkty v košíku

Autorádiá

Hudba je súčasťou každej skvelej jazdy. Preto ponúkame moderné autorádiá s najnovšími technológiami, ktoré vám umožnia streamovať hudbu, telefonovať hands-free a užívať si kvalitný zvuk aj na cestách. Či už ste fanúšikom... Pokračovať
FM Bluetooth vysielač, USB MIC nabíjačka microSD FM vysielač / Bluetooth handsfree sada s podporou pamäťových kariet microSD, AUX vstupom, 1,44" displejom a dvomi USB nabíjacími portami. Špecifikácie: 2 USB nabíjacie zásuvky slot na microSD kartu AUX vstup materiál: ABS plast a kov napáj..
14,00€
Cena bez DPH:11,67€
Transmitter FM MP3 S3, Bluetooth 4.2 FM transmitter je multifunkčný produkt, je to Blueooth MP3 prehrávač. Môžete k nemu pripojiť flash disk, microSD kartu a telefón. Vysielač má dva USB porty, ktoré poslúžia ako na nabíjanie zariadení, tak aj na pripojenie USB flash disku s vašou hudbou a funkci..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
Multimediálne autorádio s LCD displejom a cúvacou kamerou 1 din autorádio s LCD obrazovkou je nevyhnutnou výbavou každého auta. V spolupráci s cúvacou kamerou vytvára komfort, ktorý zvyšuje pohodlie jazdy. Navyše ide o akúsi multimediálnu základňu, vďaka ktorej môžeme prehrávať Audio a Video súbo..
49,00€
Cena bez DPH:40,83€
Transmitter FM MP3, Bluetooth 5.0, 2x USB Autovysielač je šikovné zariadenie, ktoré vám umožní zvýšiť funkčnosť aj toho najjednoduchšieho autorádia. Funguje to tak, že v autorádiu zvolíme rádiovú frekvenciu, na ktorej nevysiela žiadne rádio typu RMF, Rádio Zet a pod.. Potom nastavíte rovnakú frek..
19,90€
Cena bez DPH:16,58€
Bluetooth súprava handsfree do auta V10 Vďaka handsfree súprave nemusíte mobilný telefón držať v ruke, alebo telefonovať pomocou headsetu. Zapnutím bluetooth ho môžete rýchlo spárovať s telefónom a okamžite používať. Pomocou tlačidiel môžete prijať a odmietnuť hovory a regulovať hlasitosť. Sú..
22,20€
Cena bez DPH:18,50€
Autorádio s dotykovým displejom a s Bluetooth Rádio má 7-palcový dotykový displej, pomocou ktorého môžeme jednoduchým a čitateľným spôsobom využívať funkcie zariadenia a ľubovoľne ich konfigurovať. Navyše ide o akýsi multimediálny základ, vďaka ktorému môžeme prehrávať audio a video súbory. Vďaka..
79,00€
Cena bez DPH:65,83€
Autorádio WDS s LCD displejom a s Bluetooth MULTIFUNKČNÉ RÁDIO VO VAŠOM AUTE Rádio má 7-palcový dotykový displej, pomocou ktorého môžeme jednoduchým a čitateľným spôsobom využívať funkcie zariadenia a ľubovoľne ich konfigurovať. Navyše ide o akýsi multimediálny základ, vďaka ktorému môžeme prehr..
49,00€
Cena bez DPH:40,83€
Transmitter FM, SD, mp3, bluetooth, nabíjačka 2x USB FM transmitter vám umožní prehrávať hudbu z flash diskov, Micro SD kariet, mobilných telefónov a ďalšej prenosnej elektroniky aj na starších typoch autorádií. Stačí ho zasunúť do zásuvky automobilového zapaľovača a nastaviť rovnakú frekvenciu n..
5,30€
Cena bez DPH:4,42€