Hlavné menu
Produkty v košíku

Karimatky, spacáky, deky

Prineste si pohodlie domova na vaše prírodné dobrodružstvá ! Naše karimatky, spacáky a deky vám zaručia vysoký komfort počas vašich nocí pod šírym nebom. S ich ergonomickým dizajnom a izolačnými vlastnosťami si môžete... Pokračovať
Kempingová samonafukovacia podložka na spanie 190 x 60 cm  Nafukovacia karimatka je vybavená špeciálnou pumpou, ktorá je zabudovaná priamo v karimatke, vďaka čomu ju nemusíte brať so sebou na každý výlet. Nafukovacia karimatka má aj bezpečnostný ventil. Karimatky sú obľúbené u ľudí, ktorí často ..
25,90€
Cena bez DPH:21,58€
Núdzový outdoorový kempovací termálny spací vak Skladací núdzový spací vak je vyrobený z materiálu udržujúceho teplo. Perfektné riešenie používané v turistike, horolezectve alebo záchranárstve. Použitý materiál je vodeodolný, ktorý dokonale izoluje proti chladu, vetru a drsným poveternostným podm..
9,90€
Cena bez DPH:8,25€
Outdoorový núdzový spací vak 200x90 cm Rozkladací núdzový spací vak vyrobený z tepelne odolného plastu. Ideálne riešenie pre turistiku, horolezectvo a záchranárstvo. Použitý materiál je vodeodolný, ktorý dokonale izoluje proti chladu, vetru a drsným poveternostným podmienkam. Zabraňuje prechl..
6,30€
Cena bez DPH:5,25€
Samonafukovací vak - lazy bag  Chystáte sa s priateľmi do parku, k moru, na kúpalisko či kdekoľvek inde? Vyskúšajte jedinečnú novinku samonafukovací vak! Použitie vaku je veľmi jednoduché. Párkrát sa preženiete okolo seba, aby sa vak naplnil vzduchom, zaviažete ho a posedenie je ihneď pripravené..
14,30€
Cena bez DPH:11,92€
Samonafukovací vak - lazy bag, šedý  Chystáte sa s priateľmi do parku, k moru, na kúpalisko či kdekoľvek inde? Vyskúšajte jedinečnú novinku samonafukovací vak! Použitie vaku je veľmi jednoduché. Párkrát sa preženiete okolo seba, aby sa vak naplnil vzduchom, zaviažete ho a posedenie je ihneď prip..
15,20€
Cena bez DPH:12,67€
Skladací podsedák - turistická karimatka, modrá Turistická karimatka z elastickej peny vás zahreje. Je mäkká a príjemná na dotyk. Cvoky zdvojnásobujú fyzickú hrúbku karimatky, vďaka čomu je mäkšia a lepšie izoluje. Po zložení sa cvoky skryjú do seba, čo šetrí ďalší priestor. Podložka dobre pos..
1,70€
Cena bez DPH:1,42€
Skladací podsedák - turistická karimatka, zelená Turistická karimatka z elastickej peny vás zahreje. Je mäkká a príjemná na dotyk. Cvoky zdvojnásobujú fyzickú hrúbku karimatky, vďaka čomu je mäkšia a lepšie izoluje. Po zložení sa cvoky skryjú do seba, čo šetrí ďalší priestor. Podložka dobre po..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€