Hlavné menu
Produkty v košíku

Tinktúry z bylín

Tinktúry z bylín sú koncentrované tekuté extrakty z liečivých rastlín. Sú vyrábané prostredníctvom macerácie surovín, najčastejšie v alkohole, čo zabezpečuje extrakciu aktívnych zložiek z rastliny. Vďaka tomu sú tinktúry... Pokračovať
Alchemilka - tinktúra z bylín 50ml Vysoko kvalitný bylinný výťažok vyrobený z čerstvých bylín špeciálnym homeopatickým postupom výroby, potenciovaný D3 Ženské pohlavné orgány. Podporuje správnu menštruáciu, ženské pohlavné orgány, znižuje predmenštruačný syndróm.   Zloženie: výťažok z Alchemilk..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€
Arnika - tinktúra z bylín 50ml Vysoko kvalitný bylinný výťažok vyrobený z čerstvých bylín špeciálnym homeopatickým postupom výroby, potenciovaný D3 Srdce. Podporuje krvný obeh najmä v oblasti srdca, podporuje prirodzenú imunitu, zlepšuje hojenie.   Zloženie: výťažok z Arniky chlumnej  30% alko..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€
Benedikt - tinktúra z bylín 50ml Vysoko kvalitný bylinný výťažok vyrobený z čerstvých bylín špeciálnym homeopatickým postupom výroby, potenciovaný D3 Žlčník, pankreas, črevá. Pôsobí pozitívne na trávenie najmä na vylučovanie žlče a tráviacich enzýmov pankreasu.   Zloženie: výťažok z Čubetu bene..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€
Echinacea - tinktúra z bylín 50ml Vysoko kvalitný bylinný výťažok vyrobený z čerstvých bylín špeciálnym homeopatickým postupom výroby, potenciovaný D3 Imunita. Podporuje obranyschopnosť, močové cesty, kožu, vlasy a nechty.   Zloženie: výťažok z Echinacey purpurovej 40% alkohol  riedenie D3 Pr..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€
Eleuterokok - tinktúra z bylín 50ml Vysoko kvalitný bylinný výťažok vyrobený z čerstvých bylín špeciálnym homeopatickým postupom výroby, potenciovaný D3 Cholesterol, cukor. Znižuje hladinu cukru a tuku v krvi, podporuje duševnú výkonnosť, prirodzenú obranyschopnosť.   Zloženie: výťažok z Eleute..
5,70€
Cena bez DPH:4,75€
Ginko - tinktúra z bylín 50ml Vysoko kvalitný bylinný výťažok vyrobený z čerstvých bylín špeciálnym homeopatickým postupom výroby, potenciovaný D3 Mozog, pamäť, cievy. Podporuje krvný obeh, mozog a pamäť, kardiovaskulárny systém, normálne funkcie očí a uší.   Zloženie: výťažok z Ginka biloby 3..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€
Gotukola - tinktúra z bylín 50ml Vysoko kvalitný bylinný výťažok vyrobený z čerstvých bylín špeciálnym homeopatickým postupom výroby, potenciovaný D3 Cievy, lymfa, mozog. Podporuje činnosť mozgu, cievny a lymfatický systém, syndróm ťažkých nôh. Pozitívne pôsobí na mentálne činnosti.   Zloženie: ..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€
Grep - tinktúra z bylín 50ml Vysoko kvalitný výťažok vyrobený z grepových semien špeciálnym postupom výroby Imunita, mikroflóra. Podporuje imunitný systém, správnu mikroflóru v tele, pôsobí na vírusy a baktérie.   Zloženie: výťažok zo semien a dužiny grapefruitu 48% liehoglycerín  Pre zvýšeni..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€
Hloh - tinktúra z bylín 50ml Vysoko kvalitný bylinný výťažok vyrobený z čerstvých bylín špeciálnym homeopatickým postupom výroby, potenciovaný D3 Krvný tlak, menopauza. Podporuje srdce a kardiovaskulárny systém, kolísavý krvný tlak, podporuje mozog a pamäť, pôsobí pri menopauze.   Zloženie: výť..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€
Ihlica tŕnistá - tinktúra z bylín 50ml Vysoko kvalitný bylinný výťažok vyrobený z čerstvých bylín špeciálnym homeopatickým postupom výroby, potenciovaný D3 Obličky, prostata. Pozitívne pôsobí na obličky, močové cesty a prostatu, čistí a pôsobí protizápalovo.   Zloženie: výťažok z Ihlice tŕniste..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€
Imelo - tinktúra z bylín 50ml Vysoko kvalitný bylinný výťažok vyrobený z čerstvých bylín špeciálnym homeopatickým postupom výroby, potenciovaný D3 Krvný tlak. Podporuje správny krvný tlak, kardiovaskulárny systém, imunitu, hladinu tukov v krvi.   Zloženie: výťažok z Imela bieleho 40% alkohol ..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€
Jarabina vtáčia - tinktúra z bylín 50ml Vysoko kvalitný bylinný výťažok vyrobený z čerstvých bylín špeciálnym homeopatickým postupom výroby, potenciovaný D3 Ženské pohlavné hormóny. Pôsobí pri strese a vypätí, napomáha produkcií ženských pohlavných hormónov.   Zloženie: výťažok z Jarabiny vtáče..
5,70€
Cena bez DPH:4,75€