Hlavné menu
Produkty v košíku

Párty a oslavy

Tematické dekorácie na párty a oslavy. Predaj párty doplnkov napríklad na detské párty, výzdoba na narodeniny, konfety, sviečky, masky a kostýmy na halloween.
Zobraziť podkategórie
Laserový projektor SLIDE s vymeniteľnými farebnými obrázkami Laserový projektor SLIDE s vymeniteľnými farebnými obrázkami
-23 %
Laserový projektor SLIDE s vymeniteľnými farebnými obrázkami Toto unikátne laserové osvetlenie vám počas Vianoc, ale aj Halloweenu, pomôže vyčarovať nezabudnuteľnú rozprávkovú atmosféru. Desiatky farebných alebo bielych obrázkov sa rozžiaria v priebehu jedinej sekundy. Pri dobrom umiestnení pokry..
21,90€ 28,50€
Cena bez DPH:18,25€
LED disko guľa s diaľkovým ovládaním LED disko guľa s diaľkovým ovládaním
-23 %
LED disko guľa s diaľkovým ovládaním Disko guľa je skvelá vychytávka, ktorá vám pomôže rozbehnúť aj tú najnudnejšiu párty. Vďaka šiestim zabudovaným LED diódam v RGB farbách poskytuje lopta nádherné svetelné efekty, ktoré budú viditeľné v každej miestnosti. Zabudovaný zvukový senzor prispôsobí sp..
12,60€ 16,40€
Cena bez DPH:10,50€
LED disko guľa s MP3 prehrávačom + diaľkové ovládanie LED disko guľa s MP3 prehrávačom + diaľkové ovládanie
Top -23 %
LED disko guľa so vstavaným MP3 prehrávačom + diaľkové ovládanie Disko guľa je vybavená vysoko kvalitnými stereo reproduktormi. Ovládanie pomocou diaľkového ovládača alebo zo spárovaného zariadenia vybaveného modulom Bluetooth. Guľa je vybavená až 6 silnými LED diódami rôznych farieb (červená, biela..
14,00€ 18,20€
Cena bez DPH:11,67€
LED vonkajší projektor + 12 motívov LED vonkajší projektor + 12 motívov
-23 %
LED vonkajší projektor + 12 motívov PRE KAŽDÚ PRÍLEŽITOSŤ - projektor má až 12 rôznych diapozitívov s obrázkami s motívmi: motýle, hviezdy, ďateliny, téma Dňa žien, jesenné lístie, téma Santa Claus, téma Halloween, snehové vločky, téma narodenín, srdiečka, téma párty, vtákov. Vďaka svojej všestra..
20,50€ 26,70€
Cena bez DPH:17,08€
Nerezové slamky 8ks s kefkou na čistenie, farebné Nerezové slamky 8ks s kefkou na čistenie, farebné
-23 %
Nerezové slamky 8ks s kefkou na čistenie, farebné Slamky sa budú perfektne hodiť k horúcim kávam a čajom, ako aj k studeným džúsom, nápojom, koktailom, smoothies atď. Kovové slamky sú skvelým nápadom na každodenné použitie a tiež na stretnutia s priateľmi, rodinou, svadby a mnoho ďalších príležit..
5,70€ 7,40€
Cena bez DPH:4,75€
Pastelové balóny farebné 25ks Pastelové balóny farebné 25ks
-24 %
Pastelové balóny farebné 25ks Sada 25 latexových balónov v tlmených pastelových farbách. Sú ako stvorené na narodeninové oslavy a iné špeciálne udalosti – nielen s účasťou detí! Vlastnosti: balóny vyrobené z odolného latexu tlmené, pastelové farby materiál: latex balenie: 25 ks rozmery: ..
1,60€ 2,10€
Cena bez DPH:1,33€
Pikniková deka extra veľká, tyrkysová Pikniková deka extra veľká, tyrkysová
-23 %
Pikniková deka extra veľká, tyrkysová 200x200 cm extra veľká vonkajšia deka z polyesterového fleece mäkkej tkaniny. Je vyrobená z PEVA, v porovnaní s inými dekami je zadná strana odolnejšia. Predná strana je vyrobená z hrubého polyesteru pomocou špeciálneho procesu tkania, je mäkká a príjemná. Ne..
12,90€ 16,80€
Cena bez DPH:10,75€
Vianočný filmový projektor HALLOWEEN / VIANOCE 12 filmov Vianočný filmový projektor HALLOWEEN / VIANOCE 12 filmov
-23 %
Vianočný filmový projektor HALLOWEEN / VIANOCE 12 filmov Vianočný filmový projektor je dokonalým zariadením na spestrenie Vianoc a Halloweenu. Projektor obsahuje dvanásť farebných filmov. Šesť halloweenskych filmov a šesť vianočných filmov. Po pripojení projektor zobrazuje farebné animácie. Pri p..
49,10€ 63,80€
Cena bez DPH:40,92€