Hlavné menu
Produkty v košíku

Bytové doplnky a dekorácie

Budík s podsvietením biely Hodiny navrhnuté v minimalistickom štýle, s jednoduchým tvarom so zaoblenými stranami, sa hodia do moderného interiéru. Biela farba je univerzálna, nadčasová a hodí sa k mnohým rôznym aranžmánom a farebným riešeniam. Hodiny majú veľký displej, ktorý ovplyvňuje veľkosť z..
6,10€
Cena bez DPH:5,08€
Budík v tvare čísiel Nudia vás klasické elektronické budíky? Chcete svojmu interiéru dodať kúsok modernosti a zároveň hľadáte pohodlné, dobre čitateľné hodiny s funkciou budíka? Už nehľadajte. Náš digitálny elektronický budík splní všetky vaše očakávania. Moderný elektronický budík má veľký p..
8,70€
Cena bez DPH:7,25€
Mačka šťastia a bohatstva s pohyblivou rukou Maneki Neko, solárne nabíjanie, biela farba, 10 cm Čínska mačka je považovaná za symbol šťastia, bohatstva a obchodného úspechu. Stráži svojho majiteľa, odháňa zlých duchov z jeho domu alebo kancelárie a priťahuje priateľov a pozitívne naladených ľudí..
9,40€
Cena bez DPH:7,83€
Mačka šťastia a bohatstva s pohyblivou rukou Maneki Neko, solárna, červená farba, 10 cm Čínska mačka je považovaná za symbol šťastia, bohatstva a obchodného úspechu. Stráži svojho majiteľa, odháňa zlých duchov z jeho domu alebo kancelárie a priťahuje priateľov a pozitívne naladených ľudí. Verí s..
9,40€
Cena bez DPH:7,83€
Digitálny budík čierny CLK-01 Digitálne hodinky s elegantným, jednotným a úzkym puzdrom sú perfektným doplnkom do spálne, kancelárie alebo obývačky. Podsvietené číslice sú perfektne viditeľné cez deň aj v noci, funkcia budíka je ideálna na každodenné použitie a elegantný lesklý ciferník vyzerá sk..
11,90€
Cena bez DPH:9,92€
Digitálny teplomer s vlhkomerom 2v1, Ruhhy Elektronický teplomer s veľkým LCD displejom vám umožní odčítať meranie aj na veľkú vzdialenosť. Zariadenie má navyše funkciu modrého podsvietenia. Pre zapnutie podsvietenia stačí stlačiť podlhovasté tlačidlo na zadnej strane teplomeru. Modré podsvieteni..
11,20€
Cena bez DPH:9,33€
Digitálny zrkadlový budík 3621L Digitálne hodinky s elegantnou dizajnom a úzkym krytom sú skvelým doplnkom do spálne, kancelárie alebo obývacej izby. Osvetlené čísla sú dokonale viditeľné počas dňa aj v noci, alarmová funkcia funguje každý deň a elegantný číselník vyzerá skvele v každom interiéri..
10,40€
Cena bez DPH:8,67€
Dizajnové multifunkčné hodiny / budík s imitáciou dreva JEDNO ZARIADENIE, VEĽA FUNKCIÍ Estetické digitálne hodinky s imitáciou drevenej povrchovej úpravy sú perfektným doplnkom do spálne, kancelárie alebo obývačky. Jeho podsvietené číslice sú perfektne viditeľné cez deň aj v noci, funkcia budíka..
19,30€
Cena bez DPH:16,08€
Digitálne hodiny s LCD displejom s teplomerom a dátumom, biele  Budík zobrazuje informácie na jednej obrazovke: čas teplota dátum. Vďaka tomu si jednoducho môže skontrolovať nielen čas, ale aj aktuálnu teplotu a dátum, čo sa môže hodiť najmä pri plánovaní dňa. Toto riešenie šetrí miesto a zvyšuje..
25,90€
Cena bez DPH:21,58€
Interiérová fontána s LED osvetlením a elektrickým čerpadlom 220V Efektná fontána je vhodná na použitie v interiéri, ako aj na terase alebo balkóne. Pretekajúca fontána môže byť zdobená vodnými rastlinami. Pohyb vody je okamžite viditeľný a vytvára diskrétny zvuk. Táto fontána je ideálna na vytv..
73,70€
Cena bez DPH:61,42€
Interiérová fontána s LED osvetlením – kaskády, piesková Efektná fontána je vhodná na použitie v interiéri, ako aj na terase alebo balkóne. Pretekajúca fontána môže byť zdobená vodnými rastlinami. Pohyb vody je okamžite viditeľný a vytvára diskrétny zvuk. Táto fontána je ideálna na vytvorenie po..
57,60€
Cena bez DPH:48,00€
Interiérová fontána s LED osvetlením – kaskády, sivá Efektná fontána je vhodná na použitie v interiéri, ako aj na terase alebo balkóne. Pretekajúca fontána môže byť zdobená vodnými rastlinami. Pohyb vody je okamžite viditeľný a vytvára diskrétny zvuk. Táto fontána je ideálna na vytvorenie pokojne..
57,60€
Cena bez DPH:48,00€