Hlavné menu
Produkty v košíku

Bytové doplnky a dekorácie

Domov je miesto, kam chodíme načerpať silu, je to náš prístav a úkryt pred svetom. Ako urobiť z domu ten pravý domov, kam sa budete radi vracať ? Skúste oživiť svoj interiér s našimi štýlovými bytovými doplnkami a dekoráciami. Od... Pokračovať
Mačka Maneki Neko pre šťastie a prosperitu, zlatej farby, na solárnu energiu Mačka Maneki Neko pre šťastie a prosperitu, ktorá pomocou solárnej energie kýva labkou. Mačka maneki má na krku červenú šnúrku s roľníčkou, ako symbol ochrany. Na jednej labke ktorou kýva má želania hojnosti a šťastia v..
7,80€
Cena bez DPH:6,50€
Otočný podnos delený Serving Plate, 33 cm Predstavujeme vám otočný podnos, ktorý vnesie do vašej domácnosti alebo na akúkoľvek oslavu dotyk elegancie. Tento podnos, vyrobený z kvalitného prírodného bukového dreva, je dokonalým riešením pre tých, ktorí chcú svojim hosťom ponúknuť jedinečný zážitok..
14,90€
Cena bez DPH:12,42€
Vianočné nálepky - rolka 500 ks Táto jedinečná sada obsahuje až 500 nálepiek. Sú obalené na papierovej rolke, ktorá sa ľahko rozvinie a po nalepení môžete použitý papier odstrihnúť. Nálepky sú ideálne na vianočné a mikulášske darčeky. Môžete ich nalepiť aj na oblečenie, pozvánky, obálky alebo na ..
2,80€
Cena bez DPH:2,33€
Drevená servírovacia miska Bowl, 20 cm Drevená miska vyrobená z prvotriedneho bukového dreva je nielen vizuálne pôsobivá, ale aj praktická a ekologicky udržateľná voľba pre každodenné použitie. Táto buková miska s priemerom 20 cm a výškou 6,5 cm je dokonale navrhnutá tak, aby zvýraznila krásu pri..
11,90€
Cena bez DPH:9,92€
Mačka šťastia a bohatstva s pohyblivou rukou Maneki Neko, solárna, červená farba, 10 cm Čínska mačka je považovaná za symbol šťastia, bohatstva a obchodného úspechu. Stráži svojho majiteľa, odháňa zlých duchov z jeho domu alebo kancelárie a priťahuje priateľov a pozitívne naladených ľudí. Verí s..
4,70€
Cena bez DPH:3,92€
Drevený šamlík, Wooden Stool Predstavujeme vám drevenú stoličku, ktorá je praktická a štýlová. Stolička je vyrobená z kvalitného borovicového dreva, prinesie do vášho domova nielen nádych prírody vďaka svojej neodolateľnej vôni, ale aj nekonečné možnosti využitia. S jej kompaktnými rozmermi a pra..
12,90€
Cena bez DPH:10,75€
Drevená stolička malá, Wooden Stool Predstavujeme vám drevenú stoličku, ktorá je praktická a štýlová. Stolička je vyrobená z kvalitného borovicového dreva, prinesie do vášho domova nielen nádych prírody vďaka svojej neodolateľnej vôni, ale aj nekonečné možnosti využitia. S jej kompaktnými rozmerm..
10,90€
Cena bez DPH:9,08€
Otočný servírovací podnos Wooden Plate, 30 cm Predstavujeme Vám otočný servírovací podnos, ktorý je nielen šikovným pomocníkom pri servírovaní vašich obľúbených pokrmov, ale aj nádherným doplnkom, ktorý dotvára atmosféru každej kuchyne. Tento servírovací podnos je vyrobený z impregnovaného bukové..
11,90€
Cena bez DPH:9,92€