Hlavné menu
Produkty v košíku

Kyslíková terapia

Kyslíková terapia - moderný prístup k obnove vitality a podpore zdravia pomocou životodarnej sily kyslíka. Naše produkty v oblasti kyslíkovej terapie pomáhajú zlepšovať kvalitu života tým, že podporujú efektívne dýchanie a celkovú... Pokračovať
Kyslíková maska ResMed AirFit F30, veľkosť S Správne zvolená a nasadená maska je pri liečbe spánkového apnoe zásadná. Aké sú typy masiek CPAP na liečbu spánkového apnoe?   Existujú tri typy masiek pre stroje CPAP: nosové masky - zakrývajúce iba nos oronasálne (tvárové) masky - zakrývajúce nos ..
306,90€
Cena bez DPH:255,75€
Prenosný koncentrátor kyslíka Kingon P2 - Váš spoločník pre zdravé dýchanie Revolučný koncentrátor pre moderný životný Štýl: Kingon P2 predstavuje novú éru v technológii koncentrátorov kyslíka. Je to symbol inovácie, ktorý vám poskytne kvalitný kyslík kdekoľvek a kedykoľvek ho potrebujete. So svojou..
2 549,00€
Cena bez DPH:2 124,17€
Náhradná batéria pre kyslíkový koncentrátor Inogen One G4 – 8 článková Táto dvojitá batéria je určená na použitie pre všetky prenosné kyslíkové koncentrátory Inogen One G4. Po úplnom nabití vydrží jedna batéria až 5 hodín. Vyššie nastavenia prietoku znížia celkovú výdrž batérie.   Pre Inogen One ..
499,00€
Cena bez DPH:415,83€
Kyslíková nosová maska ResMed AirFit ™ N30i, veľkosť S Správne zvolená a nasadená maska je pri liečbe spánkového apnoe zásadná. Aké sú typy masiek CPAP na liečbu spánkového apnoe?   Existujú tri typy masiek pre stroje CPAP: nosové masky - zakrývajúce iba nos oronasálne (tvárové) masky - zakrýv..
129,00€
Cena bez DPH:107,50€
Náhradný diel - diaľkový ovládač ku kyslíkovému koncentrátoru YUWELL, YU-8F-3AW/8F-5AW..
22,30€
Cena bez DPH:18,58€
Prenosný koncentrátor kyslíka Kingon P2 - Váš spoločník pre zdravé dýchanie Revolučný koncentrátor pre moderný životný Štýl: Kingon P2 predstavuje novú éru v technológii koncentrátorov kyslíka. Je to symbol inovácie, ktorý vám poskytne kvalitný kyslík kdekoľvek a kedykoľvek ho potrebujete. So svojou..
2 259,00€
Cena bez DPH:1 882,50€
Kyslíková maska a kanyla ku koncentrátoru S pre deti Kyslíková maska na tvár s drénom v sterilnom balení je určená ako náhradná maska ku kyslíkovým koncentrátom v našej ponuke. Je dostupná v dvoch veľkostiach pre deti aj dospelých. Masky sú dlhé 210 cm.   Kyslíková maska a kanyla ku koncentráto..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€
Špongiový filter pre kyslíkový koncentrátor NOVAMA RESPIRE FLOW / KSOC NOVAMA Filter pre kyslíkový koncentrátor NOVAMA RESPIRE FLOW / KSOC, 1ks Náhradný filter do kyslíkového koncentrátora. Obsah balenia: Špongiový filter pre kyslíkový koncentrátor NOVAMA RESPIRE FLOW / KSOC, UPOZORNENIE! ..
6,50€
Cena bez DPH:5,42€
Kyslíkový koncentrátor KSOC-5 zaručuje vysokú koncentráciu kyslíka až 96% a prietok až 5 l / min. Kyslíkový koncentrátor je prístroj, ktorý produkuje kyslík. Koncentrátor má jednoduché ovládanie a kompaktné rozmery, vhodné najmä pre domáce použitie. TOPSON KSOC-5, Kyslíkový koncentrátor s vysoko..
649,00€
Cena bez DPH:540,83€
Vzduchový prívodný filter pre kyslíkový koncentrátor kingon P2, FI-P201 Výhody Vzduchový prívodný filter pre kyslíkový koncentrátor kingon p2, model fi-p201, je nevyhnutným doplnkom pre všetkých používateľov kyslíkových koncentrátorov značky kingon. Tento filter zabezpečuje čistý a bezpečný prívod v..
10,20€
Cena bez DPH:8,50€
Nero PURE OXYGEN ENERGY inhalačný kyslík (objem kyslíka 14 l) 750 ml Kyslík je určený na rýchlu kyslíkovú inhaláciu, ktorú je možné vykonávať kdekoľvek. Vďaka viečku fľaše, ktoré súčasne plní funkciu masky, je možné aplikáciu kyslíka vykonávať ľahko a rýchlo, bez nutnosti použitia ďalšieho príslu..
11,90€
Cena bez DPH:9,92€
Náhradný diel - diaľkový ovládač ku kyslíkovému koncentrátoru YUWELL YU-600..
19,90€
Cena bez DPH:16,58€