Hlavné menu
Produkty v košíku

Športové a outdoorové

Kvalitné hrubé okrúhle modro béžové pevné šnúrky do turistických topánok dĺžka 150 cm Šnúrky sú špeciálne testované a vyvinuté pre použitie do outdoorovej a športovej obuvi. Sú vyrobené z vysokokvalitnej polyesterovej nízko nasiakavej priadze, čím je dosiahnutá ich dobrá vodeodolnosť a pevnosť v ..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
Prémiové hokejové ploché voskované čierno biele šnúrky do korčulí dĺžka 300 cm Viacfarebné kvalitné hokejové ploché voskované šnúrky do korčulí. Šnúrky sú vyrobené zo 100% bavlny s povrchovou úpravou kvalitným voskom, vďaka čomu sú silné a odolné voči vode. Špecifikácie: typ: ploché hokejové ..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Prémiové hokejové ploché voskované žlto čierne šnúrky do korčulí dĺžka 274 cm Viacfarebné kvalitné hokejové ploché voskované šnúrky do korčulí. Šnúrky sú vyrobené zo 100% bavlny s povrchovou úpravou kvalitným voskom, vďaka čomu sú silné a odolné voči vode. Špecifikácie: typ: ploché hokejové v..
3,20€
Cena bez DPH:2,67€
Prémiové hokejové ploché voskované žlto čierne šnúrky do korčulí dĺžka 305 cm Viacfarebné kvalitné hokejové ploché voskované šnúrky do korčulí. Šnúrky sú vyrobené zo 100% bavlny s povrchovou úpravou kvalitným voskom, vďaka čomu sú silné a odolné voči vode. Špecifikácie: typ: ploché hokejové v..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€
Kvalitné hrubé okrúhle šedo červené pevné šnúrky do turistických topánok dĺžka 90 cm Šnúrky sú špeciálne testované a vyvinuté pre použitie do outdoorovej a športovej obuvi. Sú vyrobené z vysokokvalitnej polyesterovej nízko nasiakavej priadze, čím je dosiahnutá ich dobrá vodeodolnosť a pevnosť v ť..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Kvalitné hrubé okrúhle čierno hnedé pevné šnúrky do turistických topánok dĺžka 180 cm Šnúrky sú špeciálne testované a vyvinuté pre použitie do outdoorovej a športovej obuvi. Sú vyrobené z vysokokvalitnej polyesterovej nízko nasiakavej priadze, čím je dosiahnutá ich dobrá vodeodolnosť a pevnosť v ..
4,80€
Cena bez DPH:4,00€
Kvalitné hrubé okrúhle čierno tyrkysové pevné šnúrky do turistických topánok dĺžka 120 cm Šnúrky sú špeciálne testované a vyvinuté pre použitie do outdoorovej a športovej obuvi. Sú vyrobené z vysokokvalitnej polyesterovej nízko nasiakavej priadze, čím je dosiahnutá ich dobrá vodeodolnosť a pevnos..
3,00€
Cena bez DPH:2,50€
Prémiové hokejové ploché reflexné šnúrky do korčulí dĺžka 274 cm Kvalitné reflexné hokejové ploché šnúrky do korčulí. Sú vyrobené zo 100% polyesterových vlákien, vďaka čomu sú silné a odolné voči vode. Špecifikácie: typ: ploché hokejové šnúrky farba: reflexné určenie: dámske, pánske a detské ..
4,00€
Cena bez DPH:3,33€