Hlavné menu
Produkty v košíku

Vložky do topánok

V našej širokej ponuke nájdete rôzne typy vložiek do topánok, ktoré prispievajú k pohodlí, podpore a zdraviu vašich nôh. Užite si optimálny komfort a ochranu s našimi vložkami do topánok.Nech už hľadáte vložky pre deti,... Pokračovať
Anatomicky tvarované kožené vložky do topánok Foot Morning Nova, veľkosť 45 Vložky do topánok NOVA sú vyrobené z prírodnej, rastlinne vyčiňovanej ovčej kože, anatomicky tvarovaného plastového profilu (výstuhy), latexovej podložky a penového materiálu v pätovej časti. Prírodná ovčia koža: Prírodnú..
6,20€
Cena bez DPH:5,17€
Anatomicky tvarované kožené vložky do topánok - Foot Morning Elastic, veľkosť 45 Vložky do topánok ELASTIC sú vyrobené z prírodnej, rastlinne vyčiňovanej ovčej kože, plastového profilu (výstuhy) s anatomickým tvarovaním a penovej časti umiestnenej v pätovej časti. Prírodnú ovčiu kožu vyrába garbiare..
6,20€
Cena bez DPH:5,17€
Anatomicky tvarovaná vložka podporujúca pozdĺžnu klenbu chodidla Foot Morning Senkfusskeil, veľkosť 41-43 Vyrobené z vysoko kvalitnej ovčej kože vyčiňovanej rastlinnou úpravou, ktorá saje pot, a špeciálne tvarovaného materiálu moosgummi. Prírodnú ovčiu kožu vyrába garbiareň s certifikátom LWG, potvr..
5,40€
Cena bez DPH:4,50€
Antibakteriálne vložky do topánok Sanitized, veľkosť 36 – 46 Pohodlné, hygienické vložky do topánok Vyrobené z perforovanej latexovej peny, ktorá poskytuje mäkký pocit vďaka jemnej tkanine. Perforácia zaisťuje dostatočnú cirkuláciu vzduchu pod nohami. Navyše obsahujú látku, ktorá obmedzuje množenie ..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€
Dynamické vložky do športovej a trekingovej obuvi Mountval Dynamic, veľkosť 45/46
Novinka
Dynamické vložky do športovej a trekingovej obuvi Mountval Dynamic, veľkosť 45/46 Vložky Dynamic sú určené pre športovú a trekingovú obuv. Vložka je vyrobená technológiou LAT-AIR Complet®, ktorá jej dodáva mäkkosť, jemnosť, správny profil a požadovanú flexibilitu. Dynamické vložky účinne absorbujú v..
5,60€
Cena bez DPH:4,67€
Gélové vložky do topánok s výstužou - veľkosť 42-47  Ortopedické vložky do topánok vďaka špeciálnej konštrukcii stieliek perfektne absorbujú nohu pri chôdzi a zabraňujú únave nôh. Vložky ssú vhodné na samorezné rezanie pomocou naznačených pásikov. Použitie voštinovej štruktúry v prednej časti vl..
4,70€
Cena bez DPH:3,92€
Hrejivé vložky do topánok z fleece tkaniny Foot Morning Polar Fleece, veľkosť 46 Príjemné na dotyk, hrejivé vložky z fleece tkaniny a dvoch vrstiev latexovej peny. Fleecová tkanina poskytuje nohám pohodlie a mäkkosť a dve vrstvy latexovej peny tlmia a izolujú chodidlá od studenej zeme, čím bránia ic..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
Komfortné silikónové vložky do lodičiek, na vysoké podpätky - priesvitné Komfortné silikónové vložky do lodičiek, na vysoké podpätky - priesvitné
Novinka
Silikónové vložky do lodičiek - priesvitné Vnútorné vložky do topánok na vysokom podpätku (lodičiek) sú vyrobené z najkvalitnejšieho gélu. Produkt zlepšuje pohodlie chodidiel počas dlhej chôdze v topánkach s vysokým podpätkom. Chráni pokožku, tlmí nárazy, zabraňuje šmýkaniu sa nohy v lodičke, čím..
2,70€
Cena bez DPH:2,25€
Komfortné vložky na podporu pozdĺžnej klenby s plochou nohou Inovatívne vložky do topánok z gélu dokonale tlmia nárazy. Zlepšujú pohodlie pri chôdzi a znižujú bolesť a únavu počas práce alebo fyzickej aktivity. Vložky na podporu pozdĺžnej klenby chodidla Vložky podporujúce pozdĺžnu klenbu chodidl..
10,90€
Cena bez DPH:9,08€
Kožené ortopedické vložky do dámskej obuvi Foot Morning Exclusiv, veľkosť 42 Vložky 3 dĺžky, vyrobené z ovčej kože, textilného materiálu a latexovej peny. Prírodná koža absorbuje pot vylučovaný chodidlami a penová podšívka v prednej časti poskytuje pocit mäkkosti a pohodlia. Zabudovaná podložka pria..
7,50€
Cena bez DPH:6,25€
Kožené ortopedické vložky do topánok Foot Morning City, dámske, veľkosť 41 Elegantné a pohodlné vložky vyrobené z najkvalitnejšej ovčej kože a prírodného korku. Dôkladne lemujú spodok topánok. Koža absorbuje pot, čo znižuje pocit mokrých nôh. Prírodný korok dokonale tlmí a izoluje, a zároveň je ľahk..
5,60€
Cena bez DPH:4,67€
Kožené ortopedické vložky do topánok Foot Morning City, pánske, veľkosť 45 Elegantné a pohodlné vložky vyrobené z najkvalitnejšej ovčej kože a prírodného korku. Dôkladne lemujú spodok topánok. Koža absorbuje pot, čo znižuje pocit mokrých nôh. Prírodný korok dokonale tlmí a izoluje, a zároveň je ľahk..
6,20€
Cena bez DPH:5,17€