Hlavné menu
Produkty v košíku

Záhradné osvetlenie

Záhrada je miesto relaxu, o ktoré sa patrične staráme, a potom si užívame plody našej práce. Urobte si zo svojej záhrady ešte viac príjemné a pôsobivé miesto s našim záhradným osvetlením. Od dekoratívnych svietidiel v rôznych... Pokračovať
Záhradná solárna lampa králik Netradičné, solárne LED záhradné svietidlo v tvare králika v klobúku. Dokonalý dekoratívny prvok. Svietidlo je napájané solárnou energiou, ktorá využíva solárny panel na nabíjanie vstavanej batérie. Zariadenie sa automaticky spustí po zotmení (je vybavené snímačom sú..
5,40€
Cena bez DPH:4,50€
Solárna záhradná lampa – pochodeň Solárne záhradné svietidlo dodá čaro každej záhrade, terase alebo balkónu. Lampa vyžaruje svetlo napodobňujúce skutočné plamene pochodne, čo vytvára výnimočne príjemnú a relaxačnú atmosféru. Svietidlo sa nabíja cez solárny panel. Cez deň batéria ukladá energiu a ..
9,50€
Cena bez DPH:7,92€
Solárna svetelná reťaz s 10 LED žiarovkami 3,8 m Nič neovplyvní náladu záhrady tak pozitívne ako správne osvetlenie. Správne osvetlenie môže vylepšiť celkový vzhľad vášho dvora, a preto sú solárne záhradné svetlá také obľúbené. Solárne lampy je možné zavesiť kdekoľvek - v altánku, na balkóne, na..
11,60€
Cena bez DPH:9,67€
Solárny lampáš s LED plameňom – 3 druhy Ozdobte svoju terasu alebo záhradu so solárnym lampášom, ktorý dokáže vierohodne napodobniť plápolajúci oheň. Vďaka blikajúcim žltým LED diódam vo vnútri lampáša dosiahnete realistický vzhľad plamienka bez toho, aby ste sa museli báť o bezpečie svojich detí..
10,40€
Cena bez DPH:8,67€
Solárne lampy - stopy 4ks Sada štyroch záhradných lámp je ideálna na zdobenie malých aj veľkých záhrad. Jemné svetlo osvetlí vaše domáce cestičky či schody. Lampy sa jednoducho inštalujú, stačí zapichnúť hrot do zeme. Osvetlenie sa automaticky zapne, keď sa zotmie. Počas dňa solárny panel v kryt..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Záhradná solárna lampa králik s knihou Nezvyčajné, solárne LED záhradné svietidlo v tvare králika čítajúceho knihu. Dokonalý dekoratívny prvok. Svietidlo je napájané solárnou energiou, ktorá využíva solárny panel na nabíjanie vstavanej batérie. Zariadenie sa automaticky spustí po zotmení (je vyba..
6,70€
Cena bez DPH:5,58€
Záhradná solárna lampa plameniak 3 ks Sada 3 nezvyčajných, solárnych LED záhradných lámp v tvare plameniaka. Dokonalý dekoratívny prvok. Svietidlo je napájané solárnou energiou, ktorá využíva solárny panel na nabíjanie vstavanej batérie. Zariadenie sa automaticky spustí po zotmení (je vybavené sn..
9,80€
Cena bez DPH:8,17€