Hlavné menu
Produkty v košíku

Opierka na zdravé sedenie

Trávite čas často sedením za počítačom? Či už je to doma alebo v práci, dlhé vysedávanie za počítačom vám za určitý čas prinesie bolestivé problémy chrbta a v horšom prípade, prechádzajú bolesti chrbta do bolestí hlavy. Predíďte tejto nepríjemnej bolesti s našimi opierkami na zdravé sedenie.
Ergonomická masážna opierka na zdravé držanie chrbátu Ergonomická masážna opierka na zdravé držanie chrbátu
Top -24 %
Masážna ergonomická opierka na zdravé držanie chrbátu s akupresúrnymi bodmiTrávite čas často sedením za počítačom? Či už je to doma alebo v práci, dlhé vysedávanie za počítačom Vám za určitý čas prinesie bolestivé problémy chrbta a v horšom prípade, prechádzajú bolesti chrbta do bolestí hlavy. Tento..
2,50€ 3,30€
Cena bez DPH:2,08€
Ergonomická opierka krku Ergonomická opierka krku
-25 %
Ergonomická opierka krku, 30 x 18cm Ergonomická podpora krku je ideálna pri dlhom sedení pred počítačom doma v práci alebo v aute. Udržuje správnu polohu hlavy pri sedení a dokonale sa prispôsobuje tvaru jej tvaru. Vankúšik zvyšuje pohodlie pri sedení a drží krčnú chrbticu na svojom mieste. Tr..
1,20€ 1,60€
Cena bez DPH:1,00€
Ergonomická opierka na zdravé držanie chrbátu Ergonomická opierka na zdravé držanie chrbátu
-24 %
Ergonomická opierka na zdravé držanie chrbtaTrávite čas často sedením za počítačom? Či už je to doma alebo v práci, dlhé vysedávanie za počítačom Vám za určitý čas prinesie bolestivé problémy chrbta a v horšom prípade, prechádzajú bolesti chrbta do bolestí hlavy. Tento problém trápi nielen dospelých..
1,90€ 2,50€
Cena bez DPH:1,58€
Nastaviteľná opierka hlavy do auta, čierna Nastaviteľná opierka hlavy do auta, čierna
-23 %
Nastaviteľná opierka hlavy do auta, čierna Postarajte sa o bezpečnú a pohodlnú cestu! Moderná opierka hlavy zaistí bezpečný spánok pri cestovaní, chráni hlavu a krk pred zraneniami. Je vybavená dvoma nezávislými ramenami, ktoré možno zdvihnúť alebo spustiť pod uhlom 180 stupňov. Nadýchané vankúše..
39,60€ 51,50€
Cena bez DPH:33,00€