Hlavné menu
Produkty v košíku

Opierka na zdravé sedenie

Poskytnite optimálnu podporu chrbtici a podporte správne držanie vášho tela. Tieto opierky sú vyrobené z kvalitných materiálov a majú ergonomický tvar, ktorý pomáha udržiavať správnu polohu chrbtice počas dlhých období sedenia.... Pokračovať
Ortopedický vankúš na bedrovú opierku chrbta Vankúš je vyrobený z mäkkého materiálu, tzv. pamäťové peny. Vankúš bol navrhnutý tak, aby udržal polohu chrbtice čo najergonomickejším spôsobom. Vďaka ergonomickému dizajnu môžete zabudnúť na bolesti chrbta. Tvar vankúša je ideálny na ležanie, sedenie..
8,70€
Cena bez DPH:7,25€
Ortopedický vankúš na chrbát, šiju a kolená Multifunkčný vankúš sa dá využiť na mnoho spôsobov a bolestí. Dá sa umiestniť pod chrbát, aby vyplnil medzeru v páse, umiestniť pod kolená alebo lýtka a tiež pod hlavu. Vďaka ergonomickému dizajnu sa dokonale prispôsobí zakriveniu chrbta a pomáha tak u..
7,60€
Cena bez DPH:6,33€
Ortopedický pamäťový bedrový vankúš na kríže na stoličku   Zníženie Bolesti: Vďaka rovnomernému rozloženiu hmotnosti, ortopedický vankúš znižuje tlak na konkrétne oblasti, čo môže priniesť úľavu ľuďom s bolesťami chrbta, dolnej časti chrbta alebo nepohodlie v oblasti sedenia. Bedrová Opierka: ..
15,50€
Cena bez DPH:12,92€
Ortopedická bedrová opierka EXCLUSIVE SUPPORT ULTRA COMFORT 53 cm Vankúš je vyrobený z inovatívnej tepelne tvarovanej peny s tvarovým „pamäťovým“ efektom. Vďaka tomu sa vankúš perfektne prispôsobí anatomickému tvaru tela a poskytuje vynikajúcu bedrovú oporu a zaisťuje jeho správnu polohu počas s..
50,00€
Cena bez DPH:41,67€