Hlavné menu
Produkty v košíku

Pomôcky na prsty nohy

Ochraná pomôcka na prsty nohy môže byť veľmi užitočná pre ľudí, ktorí trpia bolesťou, deformitami alebo trením medzi prstami nohy. Tieto pomôcky môžu byť navrhnuté na zmiernenie tlaku, podporu pravého postavenia prstov, alebo na... Pokračovať
Bandáž oddeľujúca palec na nohe s ramienkom Naša pokročilá bandáž na palec nohy bola špeciálne vyvinutá pre osoby trpiace deformáciami kĺbov, ako sú haluxy. Táto inovatívna bandáž poskytuje účinnú stabilizáciu a udržuje palec v správnej polohe, čo napomáha k postupnému náprave týchto deformácií. ..
11,70€
Cena bez DPH:9,75€
Bandáž oddeľujúca palec na nohe s ramienkom Naša pokročilá bandáž na palec nohy bola špeciálne vyvinutá pre osoby trpiace deformáciami kĺbov, ako sú haluxy. Táto inovatívna bandáž poskytuje účinnú stabilizáciu a udržuje palec v správnej polohe, čo napomáha k postupnému náprave týchto deformácií. ..
11,70€
Cena bez DPH:9,75€
Elastický silikónový korektor - medziprstový na korigovanie palca na nohe Gélový klin medzi prstami je ideálny na použitie pri problémoch s prekrývajúcimi sa prstami. Dokonale prilieha k chodidlu bez toho, aby ho obmedzoval v pohybe. Poskytuje podporu a pohodlie pri každodenných činnostiach. Gél..
4,10€
Cena bez DPH:3,42€
Gélový interdigitálny klin, korigujúci prekrývajúce sa prsty 2,2 x 2,3 cm Kliny sú výborným riešením pre ľudí trpiacich deformáciou kĺbov - vybočenými palcami. Pomáhajú tiež zmierniť nepohodlie prekrývajúcich sa prstov tým, že vynucujú vzdialenosť medzi nimi. Klin je vyrobený z pružného gélu a u..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Gélový medziprstový klinový separátor palca na nohe s metatarzálnym krytom Náš revolučný gélový medziprstový klinový separátor je špeciálne navrhnutý, aby poskytoval úľavu a korekciu pri deformáciách kĺbov a vbočených palcoch. Tento produkt účinne pomáha pri zmiernení nepohodlia spôsobeného prekrýva..
8,40€
Cena bez DPH:7,00€
Gélový separátor na 5 prstov, na haluxy a prekrývajúce sa prsty Naša najnovšia inovácia v podobe gélového separátora na 5 prstov je navrhnutá tak, aby ľuďom trpiacim deformáciami kĺbov – ako sú hrbolčeky alebo prekrývajúce sa prsty – pomohla obnoviť prirodzený vzhľad ich nôh. Tento flexibilný a komf..
10,80€
Cena bez DPH:9,00€
Gélový separátor s klinovým korigujúcim uzlíkom na 3 prsty, 8 x 7 cm Silikónový korektor, ktorý vyrovnáva prsty na nohách je ideálny na použitie pri problémoch s vybočenými a prekrývajúcimi sa prstami. Nosí sa na troch prstoch. Poskytuje pohodlné nosenie a účinnú podporu. Oddeľovače prstov sú vý..
11,20€
Cena bez DPH:9,33€
Silikónové prúžky s oddeľovačom prstov pre vbočené kĺby + klin, 1 pár (2ks) Silikónové prúžky s oddeľovačom prstov pre vbočené kĺby + klin, 1 pár (2ks)
Novinka
Silikónové pásky na korekciu prstov s pridaným klinom Tento inovatívny produkt je navrhnutý pre osoby trpiace deformáciami prstov, ako sú haluxy alebo prekrývajúce sa prsty. Pásky efektívne oddelujú prsty a zabraňujú ich prekrývaniu, zároveň korigujú zakrivenie a chránia bolestivé miesta. Výhody:..
7,20€
Cena bez DPH:6,00€
Silikónový ochranný obväz na haluxi, kurie oká a pľuzgiere Táto najnovšia inovácia v podobe silikónového ochranného obväzu je ideálnym riešením pre každého, kto zápasí s haluxami, kurím okom či bolestivými odreninami na chodidlách. Tento výrobok je navrhnutý tak, aby účinne chránil citlivé miesta a ..
11,70€
Cena bez DPH:9,75€
Korektor na haluxy 360° Korektor na haluxy 360°
Top
Stabilizátor správneho držania palcov Technické špecifikácie Univerzálna veľkosť dĺžka 9 cm šírka 2,5 cm Stabilizátor prstov Materiál: mäkký silikón Stabilizátor prstov na správne usporiadanie na nohe - funkcia: Nútia správne polohovanie prstov. Zabraňujú odieraniu. Väčšinou sa použív..
1,30€
Cena bez DPH:1,08€
Gélové oddeľovače prstov na nohách - univerzálna veľkosť Zbavte sa bolesti a diskomfortu spôsobených prekrývajúcimi sa prstami alebo hallux valgus Naše gélové oddeľovače prstov na nohách sú navrhnuté tak, aby narovnávali a udržiavali vaše prsty v správnej polohe, zabezpečujúc celodenné pohodlie. ..
3,80€
Cena bez DPH:3,17€
Korekčná ortéza Hallux Valgus pre pravú nohu na deň a noc Ortéza pomáha korigovať vyrovnanie palca nohy. Hodí sa na pravú nohu. Môže sa používať vo dne aj v noci - v pokoji alebo počas spánku. Ortéza na pravú nohu Korektor bol navrhnutý pre ľudí, ktorí zápasia s problémami súvisiacimi s deformáci..
25,90€
Cena bez DPH:21,58€