Hlavné menu
Produkty v košíku

Príslušenstvo

Adaptér bluetooth Dongle USB s vysokou rýchlosťou + CD  Adaptér bluetooth 5.0 vám umožní spárovať váš počítač s mnohými zariadeniami ako sú: slúchadlá, reproduktor, klávesnica alebo myš. Prijímač má dosah až 20 m. Vďaka bluetooth verzii 5.0 môžeme jednoducho a rýchlo prenášať súbory z telefónu do..
2,80€
Cena bez DPH:2,33€
Adaptér bluetooth Dongle USB s vysokou rýchlosťou Adaptér bluetooth 5.0 vám umožní spárovať váš počítač s mnohými zariadeniami ako sú: slúchadlá, reproduktor, klávesnica alebo myš. Prijímač má dosah až 20 m. Vďaka bluetooth verzii 5.0 môžeme jednoducho a rýchlo prenášať súbory z telefónu do počí..
2,30€
Cena bez DPH:1,92€
Bluetooth prijímač s audio konektorom 3,5 mm Vďaka prijímaču docielite to, aby vaše autorádio s výstupom AUX, domáca audio-video zostava a mnoho ďalších zariadení dokázalo prehrávať hudbu cez bluetooth zo zariadení, ako sú smartfóny, počítače alebo tablety. Pre pripojenie ho stačí pripojiť do ..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Brašňa / taška na laptom s úchytmi, sivá ELEGANTNÉ POUZDRO Z VODEODOLNEJ LÁTKY Pohodlná elegantná taška na notebook uzatvárateľná na zips ochráni váš počítač pred rôznymi faktormi, ktoré ho môžu poškodiť. Pohodlné rukoväte uľahčujú prenášanie zariadenia. Puzdro je flexibilné, odolné a extrémne m..
9,80€
Cena bez DPH:8,17€
Lampička pre notebooky 13 LED Ak hľadáte lampu pre svoj prenosný počítač, určite vás tento produkt zaujme. Lampa Esperanza pre notebooky je úžasné zariadenie, ktoré vám umožní používať počítač v takmer všetkých podmienkach. Ak nemáte prístup k osvetleniu, nemusíte prestať pracovať na počítači. V..
2,40€
Cena bez DPH:2,00€
Externé chladenie pre notebook Toto kompaktné zariadenie pomôže zbaviť sa najväčšieho problému, ktorý postihuje ľudí pracujúcich s notebookom, teda prehrievania. Ventilátor, ktorý je umiestnený v strede výrobku, vyvinie rýchlosť až 3000 otáčok za sekundu. Vďaka nemu zariadenie pumpuje chladný vzd..
10,50€
Cena bez DPH:8,75€
Lampička pre notebooky 6 LED Univerzálna lampička pre notebooky a stolové počítače. Mierne svetlo rovnomerne osvetľuje klávesnicu alebo dokumenty počas práce večer, v noci a na miestach s nedostatočným osvetlením. Veľkou výhodou je, že lampička má extrémne nízku spotrebu energie čo Vášmu notebook..
0,80€
Cena bez DPH:0,67€
LED USB prenosné svetlo 8 diód Túto super vychytávku ocení určite každý. Toto mini prenosné USB LED svetlo využijete pri mnohých nočných činnostiach. Napr. nočné čítanie, práca na PC alebo napríklad na chate či v kancelárii. Keď spojíte USB svetlo a POWERBANK, tak získate univerzálnu mini lampič..
1,80€
Cena bez DPH:1,50€
Rozbočovač Hub 7xUSB 2.0 Rozbočovač pre 7 USB portov, pripojiteľný k počítaču na zvýšenie počtu USB portov. Štandard prenosu dát 2.0 zaručuje bleskurýchly prenos dát až do 480 Mbps. Každý port je vybavený vypínačom ON / OFF, ktorý uľahčuje prácu a umožňuje kedykoľvek používať zariadenia USB. USB ..
3,70€
Cena bez DPH:3,08€
Tester napájania počítača Kompaktný tester napájania počítača. Vybavený ľahko čitateľným LCD displejom s podsvietením. Prístroj má zvukovú signalizáciu chybného merania a prekročenia rozsahov, ako aj LED diódy. Potrebné diagnostické vybavenie pre každý počítačový servis. Nevyžaduje samostatné z..
12,70€
Cena bez DPH:10,58€
USB HUB 3.0 rozdeľovač so 4 porty, čierny POHODLIE A BEZPEČNOSŤ USB 3.0 hub so siedmimi portami je zariadenie potrebné pre každého, kto pracuje s počítačom, umožňuje súčasne pripojiť až 7 zariadení s USB vstupom. Hub je vybavený prepäťovou ochranou, ktorá umožňuje chrániť k nemu pripojené zariad..
5,60€
Cena bez DPH:4,67€