Hlavné menu
Produkty v košíku

Príslušenstvo

Pozrite si našu ponuku príslušenstva a nájdite všetko, čo potrebujete pre dokonalé využitie vašich elektronických zariadení. Doplňte váš počítač o nové príslušenstvo, alebo si ho prenášajte v novej kvalitnej taške. Vyhnite sa... Pokračovať
Brašňa / taška na laptom s úchytmi, čierna ELEGANTNÉ POUZDRO Z VODEODOLNEJ LÁTKY Pohodlná elegantná taška na notebook uzatvárateľná na zips ochráni váš počítač pred rôznymi faktormi, ktoré ho môžu poškodiť. Pohodlné rukoväte uľahčujú prenášanie zariadenia. Puzdro je flexibilné, odolné a extrémne..
6,10€
Cena bez DPH:5,08€
Brašňa / taška na laptom s úchytmi, sivá ELEGANTNÉ POUZDRO Z VODEODOLNEJ LÁTKY Pohodlná elegantná taška na notebook uzatvárateľná na zips ochráni váš počítač pred rôznymi faktormi, ktoré ho môžu poškodiť. Pohodlné rukoväte uľahčujú prenášanie zariadenia. Puzdro je flexibilné, odolné a extrémne m..
6,10€
Cena bez DPH:5,08€
Brašna / taška na notebook 15,6" Elegantná šedá taška na notebook s maximálnou uhlopriečkou 15,6" a zapínaním na zips. Taška je vybavená mäkkou hlavnou kapsou s možnosťou nastavenia veľkosti priehradky na laptop a ďalšou kapsou na zošity, perá alebo telefón. Vystužená rukoväť a pevné zipsy umo..
7,70€
Cena bez DPH:6,42€
Lampička pre notebooky 13 LED Ak hľadáte lampu pre svoj prenosný počítač, určite vás tento produkt zaujme. Lampa Esperanza pre notebooky je úžasné zariadenie, ktoré vám umožní používať počítač v takmer všetkých podmienkach. Ak nemáte prístup k osvetleniu, nemusíte prestať pracovať na počítači. V..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€
Externé chladenie pre notebook Toto kompaktné zariadenie pomôže zbaviť sa najväčšieho problému, ktorý postihuje ľudí pracujúcich s notebookom, teda prehrievania. Ventilátor, ktorý je umiestnený v strede výrobku, vyvinie rýchlosť až 3000 otáčok za sekundu. Vďaka nemu zariadenie pumpuje chladný vzd..
6,40€
Cena bez DPH:5,33€
LED USB prenosné svetlo 8 diód Túto super vychytávku ocení určite každý. Toto mini prenosné USB LED svetlo využijete pri mnohých nočných činnostiach. Napr. nočné čítanie, práca na PC alebo napríklad na chate či v kancelárii. Keď spojíte USB svetlo a POWERBANK, tak získate univerzálnu mini lampič..
0,80€
Cena bez DPH:0,67€
Bezpečnostný batoh proti krádeži s USB portom, čierno-sivý, 25L - čierny Batoh proti krádeži s veľmi všestranným využitím. Má 3 priestranné priehradky na zips, z ktorých má hlavná priehradka zámok na zips, ktorý ich chráni pred otvorením zlodejmi. Taška má vo vnútri špeciálne priehradky. Môžete v..
37,00€
Cena bez DPH:30,83€
Tester napájania počítača Kompaktný tester napájania počítača. Vybavený ľahko čitateľným LCD displejom s podsvietením. Prístroj má zvukovú signalizáciu chybného merania a prekročenia rozsahov, ako aj LED diódy. Potrebné diagnostické vybavenie pre každý počítačový servis. Nevyžaduje samostatné z..
7,60€
Cena bez DPH:6,33€