Hlavné menu
Produkty v košíku

Kliešte a nožnice na nechty

Nevyhnutnou súčasťou každej pedikúry sú nožnice a kliešte na nechty, pretože umožňujú presné a bezpečné strihanie nechtov nielen na nohách. Tieto nástroje sú navrhnuté s ostrými rezacími hranami a ergonomickými rukoväťami,... Pokračovať
Nail nippers profesionálne kliešte na strihanie nechtov, nikel, 10 cm Kliešte na strihanie nechtov od nemeckého výrobcu Credo Solingen. Kliešte sú vyrobené z kvalitného materiálu s niklovou povrchovou úpravou. Precízne vypracované ostrie dlho vydrží a uľahčí odstrihnutie aj toho najhrubšieho nech..
19,20€
Cena bez DPH:16,00€
Nail nippers profesionálne kliešte na nechty s pružinkou, nikel chróm, 13 cm Kliešte Credo Solingen s pružinkou. Kliešte na nechty s pružinkou, ktorá pomáha vrátiť kliešte do otvorenej polohy. Nemecká firma Credo Solingen je známa tým, že na výrobky používa kvalitný materiál, ktorý precízne opra..
40,60€
Cena bez DPH:33,83€
Prístroj na zarastajúce nechty na nohách Jedná sa o jednoduchý, ale efektívny nástroj na opravu nechtov na nohách. Môže vám pomôcť vyriešiť problém zarastených nechtov na nohách a priviesť späť k vám zdravé a krásne nechty na nohách. Tento produkt používa pákovú mechaniku na zmenu uhla rastu ..
8,90€
Cena bez DPH:7,42€
Nail nippers profesionálne kliešte na nechty s pružinkou, matný chróm, 13 cm Kliešte Credo Solingen s pružinkou. Kliešte na nechty s pružinkou, ktorá pomáha vrátiť kliešte do otvorenej polohy. Nemecká firma Credo Solingen je známa tým, že na výrobky používa kvalitný materiál, ktorý precízne opracuj..
39,40€
Cena bez DPH:32,83€
Nail nippers profesionálne kliešte na strihanie nechtov, matný chróm, 10 cm Kliešte na strihanie nechtov od nemeckého výrobcu Credo Solingen. Kliešte sú vyrobené z kvalitného materiálu s matnou chromovou povrchovou úpravou. Precízne vypracované ostrie dlho vydrží a uľahčí odstrihnutie aj toho naj..
18,20€
Cena bez DPH:15,17€
Nail diabetic nippers zaoblené kliešte pre diabetikov, matný chróm, 12 cm Zaoblené kliešte Credo Solingen na odstránenie kože pre diabetikov. Nástroje na pedikúru, ktoré používajú ľudia s diabetes musia byť mimoriadne bezpečné, pretože hojenie rán je pri cukrovke zdĺhavé a niekedy komplikované. K..
23,30€
Cena bez DPH:19,42€
Sada na pedikúru zložená z 26 kusov Pedikúra je určená na zlepšenie vzhľadu chodidiel, udržanie zdravej pokožky a nechtov a poskytnutie pocitu relaxácie. Je dôležité dodržiavať hygienu a dodržiavať odporúčania pre starostlivosť o nohy, aby ste sa vyhli infekciám a iným zdravotným problémom. ..
12,10€
Cena bez DPH:10,08€
Nail diabetic scissors nožničky pre diabetikov, matný chróm, 9 cm Nožničky Credo Solingen pre diabetikov na bezpečné strihanie nechtov. Vhodné na strihanie nechtov na rukách aj nohách. Vďaka zaoblenej špičke klesá riziko poranenia diabetika pri manipulácii. Vhodné pri diabetickej neuropathii.   ..
15,20€
Cena bez DPH:12,67€
Nail diabetic scissors nožničky pre diabetikov, matný chróm, 10,5 cm Nožničky Credo Solingen pre diabetikov na bezpečné strihanie nechtov. Vhodné na strihanie nechtov na rukách aj nohách. Vďaka zaoblenej špičke klesá riziko poranenia diabetika pri manipulácii. Vhodné pri diabetickej neuropathii. ..
19,20€
Cena bez DPH:16,00€
Nail clipper straight profesionálne nerezové cvakátko na skrátenie nechtov matný chóm Nerezové cvakátko na skrátenie nechtov s presným strihom a dlhotrvajúcim ostrím. Nemecký výrobca Credo Solingen nenechal pri výrobe cvakátka nič na náhodu a použil prvotriednu nerez oceľ, ktorá dlho udrží ostrie..
4,70€
Cena bez DPH:3,92€
Nail nippers profesionálne kliešte na strihanie nechtov, nikel, 12 cm Kliešte na strihanie nechtov od nemeckého výrobcu Credo Solingen. Kliešte sú vyrobené z kvalitného materiálu s niklovou povrchovou úpravou. Precízne vypracované ostrie dlho vydrží a uľahčí odstrihnutie aj toho najhrubšieho nech..
21,40€
Cena bez DPH:17,83€
Nail nippers profesionálne kliešte na strihanie nechtov, matný chróm, 12 cm Kliešte na strihanie nechtov od nemeckého výrobcu Credo Solingen. Kliešte sú vyrobené z kvalitného materiálu s matnou chromovou povrchovou úpravou. Precízne vypracované ostrie dlho vydrží a uľahčí odstrihnutie aj toho naj..
25,10€
Cena bez DPH:20,92€