Hlavné menu
Produkty v košíku

Kliešte a nožnice na nechty

Nevyhnutnou súčasťou každej pedikúry sú nožnice a kliešte na nechty, pretože umožňujú presné a bezpečné strihanie nechtov nielen na nohách. Tieto nástroje sú navrhnuté s ostrými rezacími hranami a ergonomickými rukoväťami,... Pokračovať
Manikúra v puzdre 19 dielna   Manikúra s kvalitným dizajnom, ktorá  poteší každú ženu. Puzdro obsahuje až 18 kvalitných príslušenstiev, pričom nožnice, klieštiky na nechty a pinzeta na úpravu obočia sú vyrobené z nehrdzavej ocele, čo určite oceníte. Okrem manikúrovej časti tu v rámci setu nájdete aj..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Manikúra v puzdre 19 dielna   Manikúra s kvalitným dizajnom, ktorá  poteší každú ženu. Puzdro obsahuje až 18 kvalitných príslušenstiev, pričom nožnice, klieštiky na nechty a pinzeta na úpravu obočia sú vyrobené z nehrdzavej ocele, čo určite oceníte. Okrem manikúrovej časti tu v rámci setu nájdete aj..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Manikúra, pedikúra - 16 dielna sada pre mužov Doplnky na nechty boli vyrobené z najodolnejších plastových volfrámových ocelí. Má najlepšie vlastnosti všetkých druhov ocele. Vyznačuje sa vysokou výdržou, je odolný voči oderu a tupý. Sada obsahuje 16 prvkov, elegantný a odolný dizajn každého z nástr..
7,40€
Cena bez DPH:6,17€
Manikúra 16 dielov Rose Gold Mimoriadne praktická sada nástrojov na pedikúru, manikúru a iné úpravy nechtov. Vybavená 16 prvkami, ako sú nožnice, kliešte, frézy a ryhovacie kolieska. Všetky nástroje sú vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá je bezpečná pri kontakte s pokožkou. Ce..
8,40€
Cena bez DPH:7,00€
Manikúra, pedikúra set na dokonalý vzhľad 15 dielna sada Doplnky na nechty boli vyrobené z najodolnejších plastových volfrámových ocelí. Má najlepšie vlastnosti všetkých druhov ocele. Vyznačuje sa vysokou výdržou, je odolný voči oderu a tupý. Sada obsahuje 15 prvkov, elegantný a odolný dizajn kaž..
7,70€
Cena bez DPH:6,42€
Nail clipper straight profesionálne nerezové cvakátko na skrátenie nechtov matný chóm Nerezové cvakátko na skrátenie nechtov s presným strihom a dlhotrvajúcim ostrím. Nemecký výrobca Credo Solingen nenechal pri výrobe cvakátka nič na náhodu a použil prvotriednu nerez oceľ, ktorá dlho udrží ostrie..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Nail diabetic nippers zaoblené kliešte pre diabetikov, matný chróm, 12 cm Zaoblené kliešte Credo Solingen na odstránenie kože pre diabetikov. Nástroje na pedikúru, ktoré používajú ľudia s diabetes musia byť mimoriadne bezpečné, pretože hojenie rán je pri cukrovke zdĺhavé a niekedy komplikované. K..
28,90€
Cena bez DPH:24,08€
Nail diabetic scissors nožničky pre diabetikov, matný chróm, 10,5 cm Nožničky Credo Solingen pre diabetikov na bezpečné strihanie nechtov. Vhodné na strihanie nechtov na rukách aj nohách. Vďaka zaoblenej špičke klesá riziko poranenia diabetika pri manipulácii. Vhodné pri diabetickej neuropathii. ..
25,10€
Cena bez DPH:20,92€
Nail diabetic scissors nožničky pre diabetikov, matný chróm, 9 cm Nožničky Credo Solingen pre diabetikov na bezpečné strihanie nechtov. Vhodné na strihanie nechtov na rukách aj nohách. Vďaka zaoblenej špičke klesá riziko poranenia diabetika pri manipulácii. Vhodné pri diabetickej neuropathii.   ..
25,70€
Cena bez DPH:21,42€
Nail nippers profesionálne kliešte na nechty s pružinkou, matný chróm, 13 cm Kliešte Credo Solingen s pružinkou. Kliešte na nechty s pružinkou, ktorá pomáha vrátiť kliešte do otvorenej polohy. Nemecká firma Credo Solingen je známa tým, že na výrobky používa kvalitný materiál, ktorý precízne opracuj..
52,70€
Cena bez DPH:43,92€
Nail nippers profesionálne kliešte na nechty s pružinkou, nikel chróm, 13 cm Kliešte Credo Solingen s pružinkou. Kliešte na nechty s pružinkou, ktorá pomáha vrátiť kliešte do otvorenej polohy. Nemecká firma Credo Solingen je známa tým, že na výrobky používa kvalitný materiál, ktorý precízne opra..
46,50€
Cena bez DPH:38,75€
Nail nippers profesionálne kliešte na strihanie nechtov, matný chróm, 10 cm Kliešte na strihanie nechtov od nemeckého výrobcu Credo Solingen. Kliešte sú vyrobené z kvalitného materiálu s matnou chromovou povrchovou úpravou. Precízne vypracované ostrie dlho vydrží a uľahčí odstrihnutie aj toho naj..
22,40€
Cena bez DPH:18,67€