Hlavné menu
Produkty v košíku

Chovateľské potreby

Pretože vaše zvieratá si zaslúžia len to najlepšie. Ponúkame široký sortiment produktov od kvalitného krmiva, cez komfortné bývania až po hravé a vzdelávacie hračky. S našimi výrobkami môžete vytvoriť ideálny domov pre vašich... Pokračovať
Interaktívna hračka pre psov, Dog Puzzle Toys, 24 x 24 cm Interaktívna hračka pre vášho domáceho maznáčika premení čas na občerstvenie na nezabudnuteľný okamih radosti a zábavy. Aby sa váš maznáčik dostal k skrytej pochúťke bude sa musieť dostať cez pohyblivé západky. To má za následok duševnú n..
7,80€
Cena bez DPH:6,50€
Miska na vodu s dávkovačom pre psov a mačky, No Spill Bowl, 1,5 L Nestriekajúca miska je navrhnutá s revolučnou technológiou, ktorá zabraňuje striekaniu vody naokolo, vďaka unikátnemu plávajúcemu kotúču s profilovanými otvormi. Tento systém umožňuje vášmu maznáčikovi piť vodu pohodlne a bez neporiad..
11,90€
Cena bez DPH:9,92€
Prepravná taška pre psíkov a mačky Prenosná taška pre malé domáce zvieratá ideálna pre pohyb na akékoľvek vzdialenosti. Extrémne pohodlný dizajn poskytne pohodlie pre vás aj pre zvieratá. Silný materiál, z ktorého bol transportér vyrobený, ako aj pevná rukoväť a nastaviteľný ramenný popruh zaisťujú..
16,30€
Cena bez DPH:13,58€
Samočistiaca kefa na srsť Fur Pet, bielo – modrá Samočistiaca kefa vyčeše zo srsti aj drobné nečistoty a pomocou praktického tlačidla z neho odstránite vyčesané chlpy počas pár sekúnd. Kefa má ergonomickú a protišmykovú rukoväť, ktorá výrazne zvyšuje komfort pri kefovaní. Ihličky sú v rovných líniác..
3,10€
Cena bez DPH:2,58€
Strihací strojček na psa Machine II + príslušenstvo Strihací strojček na psy je praktický doplnok, ktorý je veľmi vhodný na rýchle trimovanie psov a iných zvierat, ako aj na starostlivosť o ne . Nepochybnou výhodou prístroja je, že neťahá srsť pri strihaní a má tiež možnosť nastavenia strihu v rozsa..
9,80€
Cena bez DPH:8,17€
Hands Free vodítko na bicykel pre bezpečné cyklopotulky so psami Vodítko pre psov k bicyklu umožňuje vášmu psovi vychutnať si bezpečný beh pri bicykli. Vhodné pre malé aj veľké psy. Nastaviteľné vodiace vodítko sa rozširuje tak, aby zodpovedalo bežnému chodu vášho psa Zámok sedadla sa bezpečne ..
21,70€
Cena bez DPH:18,08€
Sprcha pre psov a mačky AquaPaw Sprcha je určená na kúpanie domácich zvierat doma aj na záhrade. Kefa s mnohými výstupkami premasíruje a prekrví pokožku, zlepší vzhľad srsti vášho maznáčika, a zároveň ju dôkladne umyje. Vďaka tlačidlu umiestnenému v strede kefy môžete sprchu rýchlo zapínať a vyp..
8,60€
Cena bez DPH:7,17€
Hračka pre mačku - chyť myšku Hračka pre domáce mačky v podobe rotujúcej myši je skvelou alternatívou k lovu vo voľnej prírode. Určite zaujme obľúbeného člena rodiny a nebude sa s ním dlho nudiť. Hračka je vhodná pre všetky domáce mačky bez ohľadu na ich vek, pohlavie a veľkosť. Na vrchnej podlož..
7,00€
Cena bez DPH:5,83€
Praktické vodítko s obojkom pre psov 110 cm, červené Toto vodítko je perfektným riešením na dlhé prechádzky s vaším domácim miláčikom. Zabezpečte bezpečnosť a pohodlie pre vášho domáceho maznáčika na miestach, kde by sa nemal uvoľniť. Ide o špeciálny typ vodítka, ktoré vám umožňuje ovládať vášho ..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Interaktívna hračka pre psa s misou, ktorá spomaľuje rýchlosť jedenia Hádanka pre psov Táto hračka ponúka vášmu psíkovi možnosť rozvíjať jeho zmysly hľadača a dobyvateľa. Posilňuje koncentráciu a presnosť, bojuje s nudou a poskytuje pozitívne emócie. Výsledkom je zábava plná radosti a bezstarostnost..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Pevný postroj pre psa veľkosť S, čierny Priedušný a ľahký postroj vyrobený pre maximálne pohodlie a voľnosť pohybu vašich štvornohých maznáčikov. Necháva psíkovi úplne voľné nohy, vedie vodorovne pod krkom a za prednými nohami cez hrudník. Postroj je vyrobený z materiálov, ktoré neťahajú a nen..
2,70€
Cena bez DPH:2,25€
Dvojitá miska pre psa s dávkovačom na vodu nerez, bledoružová Krmivo alebo vodu môžete podávať z nerezových či plastových misiek alebo používať obe dohromady. Zaujímavý vzhľad misiek vo farbách hodiacich sa do každej moderne zariadenej domácnosti.   Dvojmiska je z odolného plastu. Je lesklá, pevn..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€