Hlavné menu
Produkty v košíku

Chovateľské potreby

Pretože vaše zvieratá si zaslúžia len to najlepšie. Ponúkame široký sortiment produktov od kvalitného krmiva, cez komfortné bývania až po hravé a vzdelávacie hračky. S našimi výrobkami môžete vytvoriť ideálny domov pre vašich... Pokračovať
8-dielna sada na strihanie a úpravu srsti psov v puzdre Nožnice na strihanie psov sú vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Preto sú odolné, pohodlné a primerane ostré. Ideálne pre domáce a profesionálne použitie. Súprava pre vás bude mimoriadne dôležitou pomôckou pri starostlivosti o..
15,10€
Cena bez DPH:12,58€
Autosedačka pre zvieratá, Dog Transporter Vitajte v svete, kde cesty s vašim štvornohým priateľom sa stanú nielen bezstarostnými, ale aj štýlovými. Inovatívne riešenie pre všetkých milovníkov zvierat, ktorí nechcú robiť kompromisy medzi pohodlím svojho miláčika a čistotou svojho vozidla. Výhod..
11,80€
Cena bez DPH:9,83€
HUMAC® Bubbles Natural 250 ml - prírodný šampón pre zvieratá HUMAC® Bubbles Natural - prírodný šampón s obsahom aktivovaných humínových kyselín vhodný na starostlivosť o zvieratá s citlivou pokožkou. Prírodný šampón HUMAC Bubbles je vyrobený z jemných zložiek, vďaka čomu je aj šetrný k srsti a koži ..
14,10€
Cena bez DPH:11,75€
HUMAC® Help 15 ml - regeneračný krém pre zvieratá HUMAC® Help - regeneračný krém pre zvieratá s humínovými kyselinami a levanduľou ošetrí labky a zle hojace sa rany. Je vhodný na regeneráciu jaziev, srsti a tiež na iritovanú kožu, poranenia, poštípania a alergické reakcie. Účinný prírodný prípravok ..
11,70€
Cena bez DPH:9,75€
HUMAC® Mist 100 ml - hojivý sprej pre zvieratá HUMAC® Mist - hojivý sprej s obsahom aktivovaných humínových kyselín. Vhodný na ošetrenie pokožky všetkých druhov zvierat. Len na externé použitie. 100% prírodné zložky. Upokojujúci a ošetrujúci sprej, ktorý je vďaka svojim zložkám vhodný na starostlivo..
21,30€
Cena bez DPH:17,75€
HUMAC® Natur AFM Liquid pre kone: Revolučná starostlivosť pre vášho štvornohého šampióna Predstavte si prípravok, ktorý je nielen elixírom zdravia pre vaše kone, ale aj strážcom ich vitality a pohody. HUMAC® Natur AFM Liquid pre kone je práve takýmto riešením, prinášajúcim do sveta konejštiny výnimo..
46,80€
Cena bez DPH:39,00€
HUMAC® Natur AFM Liquid pre Včely: esenciálna ochrana pre Váš včelín Vstúpte do sveta včelárstva, kde inovácia a príroda idú ruka v ruke s HUMAC® Natur AFM Liquid pre včely. Tento revolučný prípravok je navrhnutý špeciálne pre zdravie a prosperitu včelstiev, poskytujúc komplexnú podporu a ochranu pr..
42,80€
Cena bez DPH:35,67€
HUMAC® Natur AFM Liquid: Prírodný elixír pre zdravie a vitalitu Vašich zvierat Objavte moc prírody s HUMAC® Natur AFM Liquid, revolučnou kŕmnou surovinou, ktorá transformuje starostlivosť o vaše zvieratá na úplne novú úroveň. Táto unikátna suspenzia s hlbokým hnedočiernym odtieňom, no bez akéhokoľve..
20,70€
Cena bez DPH:17,25€
HUMAC® Natur AFM Liquid s dvojitou aktiváciou HUMAC® Natur AFM Liquid je čisto prírodná kŕmna surovina s dvojnásobným účinkom humínových kyselín pre všetky domáce zvieratá. Slúži najmä ako rýchla záchrana pri otrave alebo pri nechutenstve. Rýchlo a účinne detoxikuje tráviaci mechanizmus od požitých ..
32,30€
Cena bez DPH:26,92€
Prepravná taška pre psov a mačky, čierna s bodkami Prepravná taška je dokonalým riešením pre pohodlnú prepravu domácich miláčikov pri cestovaní autobusom, vlakom alebo k veterinárovi. Má elegantný vzhľad, ľahko sa prenáša a je vyrobená z pevného a odolného materiálu. Taška je vybavená pohodln..
7,30€
Cena bez DPH:6,08€
HUMAC® Natur AFM: Váš kľúč k prirodzenej vitalite a zdraviu domácich miláčikov Zabudnite na nekonečné obavy a vysoké výdavky na veterinárne služby a lieky, ktoré len zastierajú symptómy, ale neprinášajú skutočné riešenie. HUMAC® Natur AFM predstavuje revolučný prístup k dlhodobej pohode a zdraviu va..
12,90€
Cena bez DPH:10,75€
Laserová hračka pre mačky, ružová Hra je veľmi dôležitou súčasťou života mačky. Má vplyv na duševnú a fyzickú stránku. Uvoľňuje ich napätie a udržuje dobrú fyzickú kondíciu. Laser je skvelým riešením pre našich miláčikov, pomáha zvýšiť aktivitu mačiek a vyhovuje potrebám malých mačiek, ktoré potr..
2,10€
Cena bez DPH:1,75€