Hlavné menu
Produkty v košíku

Pomôcky do domácnosti

Urobte si domáce úlohy ľahšími a efektívnejšími s našimi praktickými pomôckami do domácnosti. Tu nájdete širokú paletu pomocníkov, bez ktorých sa v domácnosti nezaobídete. Obnovte si oblečenie a zbavte ho žmolkov s elektrickými... Pokračovať
Čistiaci gélový valček na oblečenie Roller, mätová farba Gélový valček je úžasné zariadenie na zbavenie sa nečistôt na oblečení. Je to veľmi užitočný pre majiteľov zvierat so srsťou. Vďaka lepkavému a suchému povrchu dokáže zbierať rôzne chlpy, vlasy, zvieracie chlpy a iný prach. Po vyčistení stačí ..
1,70€
Cena bez DPH:1,42€
Drevená stolička malá, Wooden Stool Predstavujeme vám drevenú stoličku, ktorá je praktická a štýlová. Stolička je vyrobená z kvalitného borovicového dreva, prinesie do vášho domova nielen nádych prírody vďaka svojej neodolateľnej vôni, ale aj nekonečné možnosti využitia. S jej kompaktnými rozmerm..
11,90€
Cena bez DPH:9,92€
Drevená stolička, šamlík WoodenStool I, 39 x 23 x 28 cm Drevená stolička, šamlík WoodenStool I, 39 x 23 x 28 cm
Novinka
Drevený šamlík, Wooden Stool Predstavujeme vám drevenú stoličku, ktorá je praktická a štýlová. Stolička je vyrobená z kvalitného borovicového dreva, prinesie do vášho domova nielen nádych prírody vďaka svojej neodolateľnej vôni, ale aj nekonečné možnosti využitia. S jej kompaktnými rozmermi a pra..
15,90€
Cena bez DPH:13,25€
Krieda na mravce Formitox Predstavujeme revolučnú Protimravcovú Kriedu od renomovaného výrobcu, ktorá prináša zázračné riešenie na likvidáciu mravcov, kdekoľvek ich potrebujete odstrániť. S hmotnosťou len 8 g, táto krieda je majstrom v jednoduchosti a účinnosti, navrhnutá tak, aby priniesla pokoj do..
2,20€
Cena bez DPH:1,83€
Lapač lezúceho hmyzu GlueBook Predstavujeme GlueBook, inovatívnu lepovú pasca v elegantnom tvare knihy, ktorá predstavuje konečné riešenie vášho boja proti lezúcemu hmyzu a škodlivým organizmom, ktorí sa nevítane zdržujú vo vašich domovoch, kuchyniach, jedálňach či skladoch. GlueBook je navrhnutý ta..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€
Lapač ovocných mušiek FLY STICK Predstavujeme vám FLY STICK – váš nový nezastupiteľný pomocník v boji proti ovocným muškám a inému lietajúcemu hmyzu, ktorý prináša inovatívny prístup k udržiavaniu vašej domácnosti, verandy či záhrady v perfektnej čistote. Tento šikovný lapač, navrhnutý pre efektívne..
1,40€
Cena bez DPH:1,17€
Lapač švábov a lezúceho hmyzu InsectBand Vitajte vo svete, kde sa starosti so švábmi a lezúcim hmyzom rozplývajú ako dym. Predstavujeme vám InsectBand, majstrovské dielo v oblasti domácej ochrany, ktoré prináša pokoj a bezpečie do vašich domovov, kuchýň, jedální a skladových priestorov. Tento inovat..
0,90€
Cena bez DPH:0,75€
Lapačka na muchy York, 50 cm, modrá S nežiaducim hmyzom vo vašej domácnosti si ľahko poradí praktický lapač na muchy. Vďaka ľahkému plastovému materiálu sa s lapačom ľahko manipuluje. Jedným mávnutím zneškodníte nielen muchy, ale takisto aj komáre či osy. Špecifikácie: plastový lapač na nežiaduci h..
0,90€
Cena bez DPH:0,75€
Lepiaci pás na potravinové mole FeroBand Tento produkt je špeciálne navrhnutý, aby poskytoval spoľahlivú ochranu vašich vnútorných priestorov pred neželanými potravinovými moľami. S FeroBand, vybaveným vysoko efektívnym feromónom, sa stáva ochrana pred škodcami nielen účinná, ale aj jednoduchá a nen..
0,80€
Cena bez DPH:0,67€
Lepidlo na lezúci hmyz, GlueTrap Objavte moc lepidla, vašu ultimátnu zbraň proti invázii lezúceho a lietajúceho hmyzu! Navrhnuté s ohľadom na bezpečnosť a efektivitu, toto lepidlo je vodoodolné, netoxické a dokonale sa hodí pre situácie, kde chemické riešenia jednoducho nie sú vhodné. S hmotnosťou 1..
2,00€
Cena bez DPH:1,67€
Mololapka na potravinové mole FEROKAP   Predstavte si domov, špajzu či pracovisko bez nevítaných návštev potravinových molí. S FEROKAP mololapkou, špičkovým produktom v boji proti týmto škodcom, to už nie je len snom. Vďaka vedecky overenej formulácii, ktorá využíva feromónový obojstranne lepiaci pá..
0,30€
Cena bez DPH:0,25€
Mololapka šatníková DressBand Zabudnite na nevítaných návštevníkov vo vašom šatníku! Predstavujeme Mololapku DressBand, revolučný spôsob, ako udržať váš šatník v bezpečí pred škodcami. S našou inovatívnou mololapkou, ktorá je vybavená jednostranným lepiacim pásmom napusteným feromónmi, sa vaše obavy..
1,00€
Cena bez DPH:0,83€