Hlavné menu
Produkty v košíku

Pomôcky do domácnosti

Urobte si domáce úlohy ľahšími a efektívnejšími s našimi praktickými pomôckami do domácnosti. Tu nájdete širokú paletu pomocníkov, bez ktorých sa v domácnosti nezaobídete. Obnovte si oblečenie a zbavte ho žmolkov s elektrickými... Pokračovať
Elektrický odstraňovač žmolkov G16132 Ponúkaný odstraňovač žmolkov je univerzálny prístroj, ktorý je určený na odstraňovanie žmolkov na oblečení - svetre, šály, mikiny. Výborne sa hodí aj na čalúnenie áut a dokonca aj na koberce. S jeho pomocou bude vaše oblečenie vyzerať ako nové, nadobudne nové..
6,10€
Cena bez DPH:5,08€
Elektrický odstraňovač žmolkov s displejom 5W Odstraňovač žmolkov s displejom je praktické zariadenie na odstraňovanie žmolkov z oblečenia alebo Vašej obľúbenej deky a iných textílií. Vďaka tomu bude Vaše oblečenie vždy vyzerať ako nové. Veľmi praktickým prvkom je priehľadný zásobník na žmol..
25,50€
Cena bez DPH:21,25€
Elektrický odstraňovač žmolkov SONAX PRO, modrý Náš odžmolkovač je vyrobený z pevných materiálov, takže zaistí dlhé a bezpečné používanie. Odžmolkovač si dokonale poradí s žmolkovaním na svetroch, mikinách, šatkách, tiež na autočalúnení a domácich kobercoch, dokonale odstraňuje aj zvieracie chlpy..
6,60€
Cena bez DPH:5,50€
Elektrický odžmolkovač Použitie elektrického odžmolkovača umožňuje odstraňovať chĺpky a vlákna z oblečenia, čo zlepšuje jeho vzhľad a odolnosť. Pravidelná starostlivosť o oblečenie týmto spôsobom zabráni vzniku dier a umožňuje vám jeho dlhšie používanie. Jeho praktický tvar a vstavaná batéria vám..
16,70€
Cena bez DPH:13,92€
Elektrický odžmolkovač s displejom  Použitie elektrického odžmolkovača umožňuje odstraňovať chĺpky a vlákna z oblečenia, čo zlepšuje jeho vzhľad a odolnosť. Pravidelná starostlivosť o oblečenie týmto spôsobom zabráni vzniku dier a umožňuje vám jeho dlhšie používanie. Jeho praktický tvar a vstava..
14,80€
Cena bez DPH:12,33€
Elektrický odžmolkovač s rýchlosťami  Použitie elektrického odžmolkovača umožňuje odstraňovať chĺpky a vlákna z oblečenia, čo zlepšuje jeho vzhľad a odolnosť. Pravidelná starostlivosť o oblečenie týmto spôsobom zabráni vzniku dier a umožňuje vám jeho dlhšie používanie. Jeho praktický tvar a vstav..
14,30€
Cena bez DPH:11,92€
Elektrický odžmolkovač Protone BL500  Použitie elektrického odžmolkovača umožňuje odstraňovať chĺpky a vlákna z oblečenia, čo zlepšuje jeho vzhľad a odolnosť. Pravidelná starostlivosť o oblečenie týmto spôsobom zabráni vzniku dier a umožňuje vám jeho dlhšie používanie. Rozmery a tvar odžmolkov..
7,10€
Cena bez DPH:5,92€
Odstraňovač žmolkov 3v1 USB + valček 2ks Ruhhy Prezentovaný odstraňovač žmolkov je univerzálne zariadenie, ktoré je určené na odstránenie žmolkov na odevoch, svetroch, šatkách, mikinách. Skvele sa hodí aj na čalúnenie áut, prikrývky a dokonca aj koberce. Má tiež 2 valčeky na čistenie oblečenia, k..
20,20€
Cena bez DPH:16,83€
Odstraňovač žmolkov a chlpov 15 cm Odstraňovač chlpov na oblečenie, svetre, čalúnenie a iné látky je vybavený výkonným hrebeňom. Perfektný nástroj na odstránenie nečistôt a chlpov domácich zvierat z vášho obľúbeného oblečenia, svetrov a čalúnenia. Pevná konštrukcia a odolné čepele zaisťujú efektí..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Odstraňovač žmolkov Odžmolkovač na odevy a koberce, 01043 Vysoko kvalitný prístroj na odžmolkování látky či koberce. Moderný tvar, ergonomická konštrukcia, pohodlné držanie. Priehľadná nádoba na odpad, veľký kovový rezací nôž. Kryt chrániaci nôž a sitko počas skladovania. Ľahko sa čistí. Vďak..
5,90€
Cena bez DPH:4,92€
Odžmolkovač na odevy DELUXE Vysoko kvalitný prístroj na odžmolkovanie látky či kobercov. Moderný tvar, ergonomická konštrukcia, pohodlné držanie. Ľahko sa čistí. Vďaka nemu budú oblečenie a koberce stále vyzerať ako nové. Vhodné na odstraňovanie nitiek a vlákien. Odstraňuje chumáčiky a uzlíky z l..
30,00€
Cena bez DPH:25,00€
Odžmolkovač na odevy, čierny Vysoko kvalitný prístroj na odžmolkovanie látky či kobercov. Moderný tvar, ergonomická konštrukcia, pohodlné držanie. Ľahko sa čistí. Vďaka nemu budú oblečenie a koberce stále vyzerať ako nové. Vhodné na odstraňovanie nitiek a vlákien. Odstraňuje chumáčiky a uzlíky z ..
19,70€
Cena bez DPH:16,42€