Hlavné menu
Produkty v košíku

Klenba chodidla

Uľahčite si od bolesti a nepohodlia spojeného s plochými nohami, padnutými oblúkmi alebo inými podobnými problémami. Tieto typy vložiek do obuvi sú navrhnuté na poskytnutie optimálnej opory. Ortopedické vložky umiestnené v topánke... Pokračovať
Ortopedické korekčné vložky - ideálna voľba pre vaše chodidlá Váš spôsob riešenia problémov s pozdĺžnou plochou nohou a pronáciou Zabudnite na bolesti a nepohodlie spôsobené pozdĺžnou plochou nohou! Naše ortopedické vložky sú špeciálne navrhnuté pre ľudí, ako ste vy. Ich jedinečná konštrukcia zabez..
11,10€
Cena bez DPH:9,25€
Silikónové tlmiace pásky na chodidlá Výhody: Podpora pozdĺžnej klenby: Tieto pásky pomáhajú redukovať riziko vzniku plochých nôh a podporujú správnu anatómiu chodidla. Úľava pri bolestiach: Ideálna voľba pre ľudí trpiacich bolesťami päty, plantárnou fascitídou alebo ostruhami. Univerzálna veľkosť: P..
5,30€
Cena bez DPH:4,42€
Objavte pohodlie s gélovou ortézou – vašim spojencom proti pozdĺžnej plochej nohe Tento inovatívny produkt je navrhnutý tak, aby poskytoval úľavu a podporu, ktorú potrebujete. Vďaka gélovému vankúšu posilníte klenbu chodidla a zamedzíte problémom spojeným s plochými nohami. Svojou flexibilitou a ela..
14,70€
Cena bez DPH:12,25€
Ortopedická vložka do obuvi pre podporu klenby chodidla 1/pár Na prevenciu a liečbu plochonožia lekári odporúčajú ako prvú voľbu ortopedické vložky. Pri výbere vhodnej vložky je potrebné zohľadniť formu a závažnosť deformity. Ortopedická vložka podoprie klenbu chodidla na správnom mieste a zabezpečí..
3,60€
Cena bez DPH:3,00€
Metatarsal Med Cover zdravotná elastická bandáž s gélovou metatarzálnou podložkou, L Táto zdravotnícka pomôcka je určená pre chodidlá so syndrómom preťaženia predkolenia, metatarzalgiou, kurím okom, mozoľmi a stratou tukového tkaniva pod hlavami metatarzálnych kostí. Zdravotná pomôcka izoluje na..
14,40€
Cena bez DPH:12,00€
Podpora chodidla - bandáž pre pozdĺžne ploché nohy Vysoko elastická bandáž so vstavanými gélovými podporami pozdĺžnej klenby chodidla. Aplikáciou bandáží je zabezpečená podpora pozdľžnej klenby chodidla počas celého dňa a v každej použitej obuvi. Špecifikácie a výhody: materiál:silikónový gel,..
10,80€
Cena bez DPH:9,00€
Metamed gélová pelota pod priečnu klenbu Ortopedická pomôcka gélové pelota výhodne mení rozloženie tlaku zo spodnej strany v prednej časti chodidla. Odporúčané pre chodidlá s problémovou priečnou klenbou. Sú vhodné na viacnásobné použitie. Môžu sa umyť mydlom a vodou.  Špecifikácie: Typ: gélo..
2,50€
Cena bez DPH:2,08€
Ortopedická kožená pomôcka do topánok Dropmed 35-37 Ortopedická pohodlná pomôcka do obuvi, ktorá dobre mení rozloženie tlaku na prednú časť chodidla. Znižuje riziko mozoľov a kurích ôk na spodnej strane chodidla. Odporúčané pre ľudí s problémovou priečnou klenbou. Je vyrobená z elastickej latexov..
2,90€
Cena bez DPH:2,42€
Ortopedická kožená pomôcka do topánok T-Med 38-40 Ortopedická pohodlná pomôcka do obuvi, ktorá dobre mení rozloženie tlaku na prednú časť chodidla. Znižuje riziko mozoľov a kurích   ôk na spodnej strane chodidla. Odporúčané pre ľudí s problémovou priečnou klenbou. Je vyrobená z elastickej latexov..
4,40€
Cena bez DPH:3,67€
Ortopedické kožené polovložky do topánok Medix 35-37 Pohodlné ortopedické polstielky do obuvi  podporujúce pozdĺžnu klenbu chodidla. Podporou pozdĺžnej klenby chodidla zabezpečíme lepšie rozloženie tlaku na problémové miesto. Odporúča sa pre ľudí s citlivými chodidlami, nízkou pozdĺžnou klenbou, ..
5,40€
Cena bez DPH:4,50€
Prineste si pohodlie do života s našimi Metatarzálnymi tlmiacimi pásmi! Odľahčenie prednej časti chodidla Naše metatarzálne tlmiace pásy sú navrhnuté tak, aby poskytovali okamžitú úľavu a dlhotrvajúci komfort. Výrobok je ideálny pre tých, ktorí trpia bolesťou prednej časti chodidla v dôsledku dlh..
4,90€
Cena bez DPH:4,08€
Ortopedická vložka do obuvi na ploché nohy Na prevenciu a liečbu plochonožia lekári odporúčajú ako prvú voľbu ortopedické vložky. Pri výbere vhodnej vložky je potrebné zohľadniť formu a závažnosť deformity. Ortopedická vložka podoprie klenbu chodidla na správnom mieste a zabezpečí liečebný účinok..
3,30€
Cena bez DPH:2,75€