Hlavné menu
Your Cart

Pokojný spánok

Zobraziť podkategórie
3D maska na spanie 3D maska na spanie
-24 %
3D tvarovaná maska na spanie Máte problémy so zaspaním aj po náročnom pracovnom dni? Dlhé hodiny sa otáčate zo strany na stranu a stále nemôžete zaspať? V noci a ráno sa zobudíte pre lúče svetla, pouličné lampy atď.? Alebo možno veľa cestujete a máte problémy s relaxáciou pri cestovaní vlakom al..
3,50€ 4,60€
Cena bez DPH:2,92€
3D maska na spanie + štuple do uší 3D maska na spanie + štuple do uší
-23 %
3D maska na spanie + štuple do uší Máte problémy so zaspaním aj po náročnom pracovnom dni? Dlhé hodiny sa otáčate zo strany na stranu a stále nemôžete zaspať? V noci a ráno sa zobudíte pre lúče svetla, pouličné lampy atď.? Svetlo môže byť ale celkom nepríjemný rušiteľ. Kúpte si túto masku na tvá..
3,30€ 4,30€
Cena bez DPH:2,75€
Chladiaca a relaxačná gélová maska na oči - upokojujúca Chladiaca a relaxačná gélová maska na oči - upokojujúca
-24 %
Chladiaca relaxačná maska na oči Často namáhate svoje oči a trpíte častými bolesťami očí a hlavy? Urobte svojim očiam pohodlie a doprajte im príjemnú relaxáciu vďaka tejto chladiacej maske na oči. Gélovú masku stačí na chvíľu vložiť do mrazničky a potom si ju studenou priložiť na oči. Maska funguje..
2,20€ 2,90€
Cena bez DPH:1,83€
Chladiaca gélová relaxačná maska na oči - modrá Chladiaca gélová relaxačná maska na oči - modrá
-24 %
Chladiaca gélová relaxačná maska na oči - modrá Máte zamestnanie v kancelárii a z celodennej práce na počítači vás neustále pália oči? Vytvárajú sa Vám kruhy pod očami, aj keď každý deň spíte pravidelne 8 hodín a neviete si s nimi rady? Máme pre Vás riešenie! Doprajte im pokoj, oddych a relaxáciu! A..
3,50€ 4,60€
Cena bez DPH:2,92€
Clip - štipec proti chrápaniu s kovovým zakončením Clip - štipec proti chrápaniu s kovovým zakončením
-24 %
Clip - štipec proti chrápaniu Trápi Vás problém s chrápaním? Alebo máte niekoho v svojej blízkosti a prekáža Vám jeho chrápanie? Vyskúšajte clip do nosa, ktorý patrí v súčasnosti medzi najjednoduchší, ale zároveň najúčinnejší nástroj v boji proti chrápaniu! Uvoľňuje horné dýchacie cesty a ničím neob..
2,90€ 3,80€
Cena bez DPH:2,42€
Clip - štipec proti chrápaniu so zrkadielkom, plastový Clip - štipec proti chrápaniu so zrkadielkom, plastový
-25 %
Clip - štipec proti chrápaniu so zrkadielkom Trápi Vás problém s chrápaním? Alebo máte niekoho v svojej blízkosti a prekáža Vám jeho chrápanie? Vyskúšajte clip do nosa, ktorý patrí v súčasnosti medzi najjednoduchší, ale zároveň najúčinnejší nástroj v boji proti chrápaniu! Uvoľňuje horné dýchacie ..
1,20€ 1,60€
Cena bez DPH:1,00€
Gélová chladiaca maska na oči transparentná 27 x 10 cm Gélová chladiaca maska na oči transparentná 27 x 10 cm
-24 %
Gélová chladiaca maska na oči - transparentná - 27 x 10 cm, profi Často namáhate svoje oči a trpíte častými bolesťami očí a hlavy? Urobte svojim očiam pohodlie a doprajte im príjemnú relaxáciu vďaka tejto chladiacej maske na oči. Maska je použiteľná aj pre salóny po kozmetických zákrokoch. Gélov..
3,90€ 5,10€
Cena bez DPH:3,25€
Germánium, turmalínová maska s ohrevom - termoterapia, terapeutická pomôcka Germánium, turmalínová maska s ohrevom - termoterapia, terapeutická pomôcka
-23 %
Turmalínová maska s prírodným germániom - termoterapia, terapeutická pomôcka na oči so 16 kameňmi Termoterapia je jednou z tradičných fyzioterapií. Využíva vyhrievaný nefritový kameň na masáž tela, rozširuje cievy, urýchľuje krvný obeh a zlepšuje mikrocirkuláciu a dobré fungovanie kanálov a kolaterá..
39,90€ 51,90€
Cena bez DPH:33,25€
Hrejivá / chladiaca gélová relaxačná maska na oči Hrejivá / chladiaca gélová relaxačná maska na oči
-23 %
Hrejivá / chladiaca gélová relaxačná maska na oči Máte zamestnanie v kancelárii a z celodennej práce na počítači vás neustále bolia oči? Vytvárajú sa Vám kruhy pod očami, aj keď každý deň spíte pravidelne 8 hodín a neviete si s nimi rady? Máme pre Vás riešenie! Doprajte im pokoj, oddych a relaxá..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€
Jadeit, turmalínová maska s ohrevom - termoterapia, terapeutická pomôcka Jadeit, turmalínová maska s ohrevom - termoterapia, terapeutická pomôcka
-23 %
Turmalínová maska s prírodným jadeitom - termoterapia, terapeutická pomôcka na oči so 16 kameňmi Termoterapia je jednou z tradičných fyzioterapií. Využíva vyhrievaný nefritový kameň na masáž tela, rozširuje cievy, urýchľuje krvný obeh a zlepšuje mikrocirkuláciu a dobré fungovanie kanálov a kolate..
39,90€ 51,90€
Cena bez DPH:33,25€
Maska proti chrápaniu Maska proti chrápaniu
-24 %
Maska proti chrápaniu - univerzálna Trápi Vás problém s chrápaním? Alebo máte niekoho vo svojej blízkosti a prekáža Vám jeho chrápanie? Doprajte sebe i svojmu okoliu tichý a ničím nerušený spánok. Táto maska predstavuje skvelé riešenie problému. Užívateľa poteší hlavne pohodlné a jednoduché použit..
3,50€ 4,60€
Cena bez DPH:2,92€
Náustok proti chrápaniu s púzdrom Náustok proti chrápaniu s púzdrom
-24 %
Náustok proti chrápaniu - Stop Snoring Solution Trápi Vás problém s chrápaním? Alebo máte niekoho v svojej blízkosti a prekáža Vám jeho chrápanie? Vyskúšajte náustok - stabilizátor jazyka, ktorý patrí medzi najjednoduchšie, ale zároveň veľmi účinné nástroje v boji proti chrápaniu! Náustok je vy..
5,20€ 6,80€
Cena bez DPH:4,33€
Zobrazé 1 do 12 z 24 (2 strán)