Hlavné menu
Produkty v košíku

Pokojný spánok

Kvalitný a pokojný spánok je nevyhnutý pre vaše zdravie. Nekvalitný spánok môže viesť k vážnym zdravotným problém, predíďte nim s našimi kvalitnými produktmi. Často namáhate svoje oči a trpíte častými bolesťami očí a hlavy? Urobte svojim očiam pohodlie počas spánku a doprajte im príjemný oddych vďaka relaxačnej maske na oči. Máte niekoho vo svojej blízkosti a prekáža Vám jeho chrápanie? Tak to musíte vyskúšať naše účinné produkty proti chrápaniu.
Zobraziť podkategórie
3D maska na spanie + štuple do uší 3D maska na spanie + štuple do uší
-23 %
3D maska na spanie + štuple do uší Máte problémy so zaspaním aj po náročnom pracovnom dni? Dlhé hodiny sa otáčate zo strany na stranu a stále nemôžete zaspať? V noci a ráno sa zobudíte pre lúče svetla, pouličné lampy atď.? Svetlo môže byť ale celkom nepríjemný rušiteľ. Kúpte si túto masku na tvá..
2,00€ 2,60€
Cena bez DPH:1,67€
3D maska na spanie - 100% nepriepustnosť svetla 3D maska na spanie - 100% nepriepustnosť svetla
Top -25 %
3D tvarovaná maska na spanie Máte problémy so zaspaním aj po náročnom pracovnom dni? Dlhé hodiny sa otáčate zo strany na stranu a stále nemôžete zaspať? V noci a ráno sa zobudíte pre lúče svetla, pouličné lampy atď.? Alebo možno veľa cestujete a máte problémy s relaxáciou pri cestovaní vlakom al..
1,50€ 2,00€
Cena bez DPH:1,25€
3D maska na spanie ružová
-25 %
3D maska pre príjemné spanie, cestovanie a relax. Navrhnutá tak, aby ste necítili pocit stiesnenosti. Moderný dizajn. Vyrobená z extra mäkkej tkaniny. Nastaviteľná veľkosť, rozmery 13x18 cm. Radi si pospíte aj cez deň a ruší Vás denné svetlo? Masky na spanie zabezpečia Vašim očiam počas spokojnéh..
1,20€ 1,60€
Cena bez DPH:1,00€
Bluetooth maska na spanie s  možnosťou počúvania hudby Bluetooth maska na spanie s  možnosťou počúvania hudby
-23 %
Bluetooth maska na spanie s možnosťou počúvania hudby Chcete si v autobuse, vo vlaku či v lietadle oddýchnuť, ale prekáža vám šum, svetlo a všetci naokolo? Ideálnym riešením je táto Bluetooth maska na spanie. Neprepustí svetlo, zabudované slúchadlá vám dožičia dostatok obľúbenej hudby a nič už n..
14,10€ 18,30€
Cena bez DPH:11,75€
Chladiaca a relaxačná gélová maska na oči - zelená Chladiaca a relaxačná gélová maska na oči - zelená
-24 %
Chladiaca relaxačná maska na oči Často namáhate svoje oči a trpíte častými bolesťami očí a hlavy? Urobte svojim očiam pohodlie a doprajte im príjemnú relaxáciu vďaka tejto chladiacej maske na oči. Gélovú masku stačí na chvíľu vložiť do mrazničky a potom si ju studenou priložiť na oči. Maska funguje..
2,90€ 3,80€
Cena bez DPH:2,42€
Clip - štipec proti chrápaniu so zrkadielkom, plastový Clip - štipec proti chrápaniu so zrkadielkom, plastový
-24 %
Clip - štipec proti chrápaniu so zrkadielkom Trápi Vás problém s chrápaním? Alebo máte niekoho v svojej blízkosti a prekáža Vám jeho chrápanie? Vyskúšajte clip do nosa, ktorý patrí v súčasnosti medzi najjednoduchší, ale zároveň najúčinnejší nástroj v boji proti chrápaniu! Uvoľňuje horné dýchacie ..
0,99€ 1,30€
Cena bez DPH:0,83€
Clip - štipec proti chrápaniu v krabičke Clip - štipec proti chrápaniu v krabičke
-24 %
Clip - štipec proti chrápaniu - plastový Skvelý klip proti chrápaniu - zbavte sa pretrvávajúceho chrápania. Uľavte sebe a svojim blízkym. Vyrobené z ľahkého a zdravotne nezávadného silikónu. Má špeciálne magnetické háčiky, ktoré perfektne držia klip na nose. Vlastnosti a špecifikácia: pomá..
1,90€ 2,50€
Cena bez DPH:1,58€
Gélová chladiaca maska na oči transparentná 27 x 10 cm Gélová chladiaca maska na oči transparentná 27 x 10 cm
-24 %
Gélová chladiaca maska na oči - transparentná - 27 x 10 cm, profi Často namáhate svoje oči a trpíte častými bolesťami očí a hlavy? Urobte svojim očiam pohodlie a doprajte im príjemnú relaxáciu vďaka tejto chladiacej maske na oči. Maska je použiteľná aj pre salóny po kozmetických zákrokoch. Gélov..
3,90€ 5,10€
Cena bez DPH:3,25€
Hrejivá / chladiaca gélová relaxačná maska na oči Hrejivá / chladiaca gélová relaxačná maska na oči
-23 %
Hrejivá / chladiaca gélová relaxačná maska na oči Máte zamestnanie v kancelárii a z celodennej práce na počítači vás neustále bolia oči? Vytvárajú sa Vám kruhy pod očami, aj keď každý deň spíte pravidelne 8 hodín a neviete si s nimi rady? Máme pre Vás riešenie! Doprajte im pokoj, oddych a relaxá..
4,90€ 6,40€
Cena bez DPH:4,08€
Maska na spanie - universal, čierna Maska na spanie - universal, čierna
-25 %
Maska na spanie - universal, čierna Radi si pospíte aj cez deň a ruší Vás denné svetlo?Masky na spanie zabezpečia Vašim očiam počas spokojného spánku dokonalú tmu. Budete sa prebúdzať s lepším pocitom, oddýchnuto a sviežo.S maskou na spanie si môžete dopriať príjemný a kľudný spánok, či už doma aleb..
1,50€ 2,00€
Cena bez DPH:1,25€
Maska na spanie - universal, hnedá
-25 %
Maska na spanie - universal, hendá Radi si pospíte aj cez deň a ruší Vás denné svetlo?Masky na spanie zabezpečia Vašim očiam počas spokojného spánku dokonalú tmu. Budete sa prebúdzať s lepším pocitom, oddýchnuto a sviežo.S maskou na spanie si môžete dopriať príjemný a kľudný spánok, či už doma alebo..
1,50€ 2,00€
Cena bez DPH:1,25€
Maska na spanie 3D - čierna Maska na spanie 3D - čierna
-23 %
Maska na spanie 3D - čierna Perfektne tvarovaná 3D maska pomáha rýchlo zaspať a relaxovať. Profesionálna očná maska s mäkkou výplňou pre pohodlie. Trojrozmerný tvar zabraňuje tlaku na oči, pohodlne a ľahko drží na tvári. Je pokrytá veľmi jemnou a príjemnou dotykovou textúrou, ktorá sa podobá..
2,70€ 3,50€
Cena bez DPH:2,25€