Hlavné menu
Produkty v košíku

Pokojný spánok

Kvalitný spánok je základom zdravia a vitality, pretože pomáha obnoviť telo, zlepšuje náladu a zvyšuje výkonnosť vo všetkých oblastiach života. Zabezpečenie dostatočného a pokojného spánku je preto dôležité pre udržanie... Pokračovať
Maska na spanie s pamäťovou penou, Eye Mask Predstavujeme vám očnú masku na spanie, ktorá kombinuje najnovšie technológie s prvotriednymi materiálmi pre zabezpečenie dokonalého spánkového zážitku. Naša maska je vyrobená z mäkkej pamäťovej peny, polyesteru a bavlny, čo zabezpečuje, že je nielen odoln..
10,30€
Cena bez DPH:8,58€
Turmalínová magnetická maska na oči Bradex zvyšuje prekrvenie akejkoľvek časti tela a tým napomáha revitalizovať a vyživovať tkaniva pokožky. Maska na oči zvyšuje prekrvenie akejkoľvek časti v okolo tváre a tým napomáha revitalizovať a vyživovať tkaniva pokožky. zjemňuje pokožku a redukuje vrásky p..
10,90€
Cena bez DPH:9,08€
Chladivá gélová maska na tvár, hrejivý a relaxačný gélový obklad, Hot Cold Therapy Gélová maska na tvár je ideálna na relax po dlhom dni. Táto maska je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí hľadajú okamžitý pocit osvieženia a relaxácie. Je vyrobená z mäkkého materiálu, dokonale sa prispôsobí tvaru t..
3,90€
Cena bez DPH:3,25€
3D maska na spanie + štuple do uší Máte problémy so zaspaním aj po náročnom pracovnom dni? Dlhé hodiny sa otáčate zo strany na stranu a stále nemôžete zaspať? V noci a ráno sa zobudíte pre lúče svetla, pouličné lampy atď.? Svetlo môže byť ale celkom nepríjemný rušiteľ. Kúpte si túto masku na tvá..
3,30€
Cena bez DPH:2,75€
3D maska pre príjemné spanie, cestovanie a relax. Navrhnutá tak, aby ste necítili pocit stiesnenosti. Moderný dizajn. Vyrobená z extra mäkkej tkaniny. Nastaviteľná veľkosť, rozmery 13x18 cm. Radi si pospíte aj cez deň a ruší Vás denné svetlo? Masky na spanie zabezpečia Vašim očiam počas spokojnéh..
1,30€
Cena bez DPH:1,08€
Bluetooth maska na spanie so zabudovanými slúchadlami Spánok je jednou z najdôležitejších vecí v živote, preto by ste mali dbať najmä na jeho kvalitu a primeranú dĺžku. Maska na spanie so zabudovanými slúchadlami znižuje množstvo prichádzajúceho svetla a poskytuje dodatočný komfort pri počúvaní ..
6,20€
Cena bez DPH:5,17€
Chladiaca relaxačná maska na oči Často namáhate svoje oči a trpíte častými bolesťami očí a hlavy? Urobte svojim očiam pohodlie a doprajte im príjemnú relaxáciu vďaka tejto chladiacej maske na oči. Gélovú masku stačí na chvíľu vložiť do mrazničky a potom si ju studenou priložiť na oči. Maska funguje..
1,90€
Cena bez DPH:1,58€
Maska na spanie - universal, hendá Radi si pospíte aj cez deň a ruší Vás denné svetlo?Masky na spanie zabezpečia Vašim očiam počas spokojného spánku dokonalú tmu. Budete sa prebúdzať s lepším pocitom, oddýchnuto a sviežo.S maskou na spanie si môžete dopriať príjemný a kľudný spánok, či už doma alebo..
1,50€
Cena bez DPH:1,25€